Překvapený Rafael Nadal komentoval rozbití rakety Novaka Djokoviče, to obecně není kód mezi sportovci: Paul McNamee

Rafael Nadal (L) a Novak Djokovic

Rafael Nadal (L) a Novak Djokovic

Nedávné komentáře Rafaela Nadala k emocionálním výbuchům Novaka Djokoviče na olympijských hrách v Tokiu vyvolaly v tenisové komunitě několik obočí. A nyní Paul McNamee, trenér hráče WTA Hsieh Su-Wei, prozradil, že byl překvapen, když viděl, jak Nadal mluví tak otevřeně o 'přešlapech' ostatních hráčů.

Djokovič dorazil do Tokia v naději, že se posune o krok blíže k dosažení Zlatého slamu v kalendáři (vyhrál všechny čtyři Majors a zlato ve dvouhře ve stejném roce.) Srb byl na sérii 18 výher a do turnaje přišel jako drtivý oblíbený pro zlatou medaili.

badmintonová cvičení

Světovou jedničku však v semifinále porazil případný šampion Alexander Zverev. Poté, co prohrál s Pablo Carreno Busta, přišel o bronzovou medaili. Během zápasu proti Španělovi Djokovič několikrát rozbil raketu a v jednu chvíli ji dokonce hodil k úžasu všech.

Během tiskové konference před turnajem ve Washingtonu byl Rafael Nadal dotázán na Djokovičovy výpady. Španěl tvrdil, že to bylo podivný „vidět někoho tak úspěšného, ​​jako byl Srb, reagovat takovým způsobem. Řekl také, že Djokovičovo jednání může mít negativní dopad na vnímatelné mysli.

Bývalý australský tenista Paul McNamee nyní zvážil tuto záležitost. Podle McNamee mají hráči tendenci zdržet se komentování svých soupeřů, a proto bylo „záhadné“ vidět, jak Nadal nabízí svůj názor na Djokoviče.

trojúhelníková raketa
'Jsem překvapen, že se Rafa skutečně obtěžoval reagovat a komentovat chyby svého vrstevníka,' řekl Cvrlikání . „To obecně„ není kód “mezi sportovci, kteří všichni vědí, že váš vlastní pád může být jen na okamžik. Rafu nesmírně obdivuji, takže mi to dělá záhadu. '
'Je to velmi neobvyklé a pozvedl jsem obočí, protože jeden skvělý mohl bezplatně poradit druhému skvělému.' Vytváří kopii zpráv, ale není ideální, ' přidal .

Rafael Nadal vypadl z Citi Open ve třetím kole

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal se tento týden vrátil k akci po téměř dvou měsících na Citi Open ve Washingtonu. Španěl byl rezavý a během své kampaně v americkém hlavním městě bojoval se zraněním nohy, které ve čtvrtek skončilo porážkou třetího kola od Lloyda Harrise.

Nadal nyní čeká v Americe rozhodující měsíc a půl, kdy se Španěl chystá soutěžit na Rogers Cupu a US Open.

Ve Flushing Meadows se Nadal utká s Novakem Djokovičem a Rogerem Federerem v závodě, aby se stal jediným držitelem grandslamového rekordu. Nadal, Federer a Djokovič jsou v současné době nerozhodně v čele žebříčku Slamů, když získali 20 bodů za kus.

kde mohu hrát badminton

Populární Problémy

Jeden malý krok; jeden obří moonball pro Wozniacki

Jak podávat míč Ping Pong s Topspinem. Otočení míče je jednou z nejdůležitějších technik ping pongu. Podávání s topspinem může být skvělý způsob, jak odhodit soupeře a získat esa. Pokud jste se o to pokoušeli ...

Není třeba se nechat zahanbit špinavým párem Skechers, protože čištění bot je snadný proces, který okamžitě zlepší váš styl. Existují různé způsoby čištění vašich Skechers, v závislosti na tom, z jakého materiálu jsou ...

Rosalie Hale je známá svou krásou a svou „hrdostí“. Je hrdá na svou krásu, protože její krása je vše, co jí zbylo z jejího lidského světa. Nenáviděla Bellu, protože Bella měla na výběr mezi člověkem a upírem, a dala ...

Jak se připravit na horký den ve škole. Ať už jste student, který v horkém dni zamíří do školy, nebo učitel, který se snaží zchladit třídu, existuje mnoho způsobů, jak zahnat teplo. Pokud jste student, vezměte si s sebou vodu na ...