Jak postavit pivní bong

Pivní bong neboli nálevka na pivo je plastové zařízení sloužící k rychlé konzumaci piva nebo jiného nápoje. Jsou snadno použitelné a můžete si je snadno vyrobit sami. Na stavbu pivní bongu potřebujete trychtýř, délku plastové trubky, kulový ventil a několik konektorů. Dejte to všechno dohromady, nalijte studený nápoj podle svého výběru a otevřete ventil, aby gravitace poslala tekutinu proudící přímo do vašeho břicha. Pak se můžete pochlubit slávou svého úspěchu! Ale buď opatrný. Příliš rychlé pití alkoholu může být nebezpečné. Pijte prosím zodpovědně a po použití pivní bongu nikdy neřiďte.Část 1 ze 3: Připojení trychtýře

 1. Obrázek s názvem Postavte si Beer Bong Krok 1

  1 Před sestavením umyjte všechny díly. Namočte všechny kousky do kbelíku nebo umyvadla plného teplé vody a mýdla. Pomocí houbičky nebo kartáče vydrhněte vnitřní a vnější část trychtýře, abyste odstranili veškerý prach nebo nečistoty, které mohou být na povrchu. Hadice, konektory a ventily očistěte houbou, abyste z nich odstranili nečistoty, a opláchněte je vodou. Po vyčištění všechny části osušte.
  • Všechny součásti je třeba dezinfikovat, aby se do nich nedostal prach, špína, bakterie a další nečistoty.
 2. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 2

  2 Vložte velký trychtýř do hadičky o průměru 1 palec (2,5 cm). Použijte délku plastových trubek, která je alespoň 3 stopy (0,91 m) dlouhá, abyste do pivní bongu vešli celou plechovku piva. Zasuňte úzký konec trychtýře do otvoru tuby. Zatlačte jej co nejdále do tuby.
  • Plastové trubky a trychtýře najdete ve svém místním železářství, domácích potřebách a obchodních domech nebo online.

  Spropitné: Použijte delší hadičku, abyste mohli do pivního bongu vložit více piv. Zkuste použít délku 2,7 m na 3 piva! Pokud se ale rozhodnete pro větší pivní bong, pijte zodpovědně. Příliš rychlé požívání alkoholu může způsobit vážné zdravotní problémy. 3. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 3

  3 Nasuňte hadicovou svorku na hadičku přes trychtýř. Hadicová svorka vypadá jako tenký kovový kroužek se šroubem na boku a slouží k zajištění hadic a trubek, aby byly vzduchotěsné. Umístěte hadicovou svorku na plastovou hadičku a posuňte ji dolů tak, aby byla na horní části trychtýře uvnitř trubice.
  • Je v pořádku, pokud svorka volně zapadne do trubice.
  • Pokud je svorka příliš těsná, aby se vešla na trubku, otevřete ji plochým šroubovákem, aby mohla sklouznout na trubku.
  • Hadicové spony najdete v železářstvích, obchodech s domácími potřebami a online.
 4. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 4

  4 Utáhněte svorku přes trychtýř plochým šroubovákem. Držte hadicovou sponu v jedné rovině se spodní částí trychtýře připojeného k plastové trubce. Vezměte plochý šroubovák a utáhněte šroub na straně svorky, aby se utáhl. Pokračujte v utahování, dokud není trubka kolem konce trychtýře bezpečná a trychtýř nemůže vyklouznout.
  • Nálevku jemně zatáhněte, abyste se ujistili, že je v trubici bezpečně.
  reklama

Část 2 ze 3: Připojení ventilu

 1. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 5

  1 Do kulového ventilu našroubujte plastové konektory se závitem hadice. Vezměte 2 plastové konektory s a 3/4 průměr 1,9 cm a zarovnejte stranu se závitem s otvorem kulového ventilu. Připojte konektor na každou stranu kulového kohoutu otáčením ve směru hodinových ručiček, dokud nejsou pevně utaženy.
  • Konektor nebudete moci úplně zašroubovat, takže se ujistěte, že je pevně a bezpečně připojen.
 2. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 6

  2 Nasuňte hadicovou svorku na trubku na opačném konci trychtýře. Vezměte další hadicovou svorku a nasaďte ji na druhý konec hadičky tak, aby byla na svém místě a mohla sevřít konektor. Nechte jej na hadičce, abyste jej mohli přesunout na místo, když připojíte ventil.
  • Nechte hadicovou svorku volně viset na hadičce, abyste ji mohli po připojení trychtýře k ventilu přesunout na místo.
 3. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 7

  3 Nasaďte trychtýřovou hadičku na konektor kulového ventilu. Nasuňte konec trychtýřové trubice na kulový ventil zatlačením na konektor. Trubice by měla těsně přiléhat, ale nebude zcela bezpečná.
  • Nešroubujte konektor tak pevně do kulového ventilu, že je obtížné jej vyjmout pro čištění.
 4. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 8

  4 Utáhněte hadicovou svorku přes konektor pomocí šroubováku. Posuňte hadicovou svorku dolů po trubce tak, aby byla na špičce konektoru. Poté vezměte plochý šroubovák a utáhněte šroub na hadicové svorce, dokud není trubka těsná a zajistěte ji přes konektor.
  • Kulový ventil dobře zatáhněte, abyste se ujistili, že je bezpečně připevněn.

  Spropitné: Pokud nemáte hadicové spony, můžete k upevnění hadic použít plastové zipy. 5. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 9

  5 K jinému konektoru připojte trubku o délce 4 palce (10 cm). Vezměte hadičku o průměru 2,5 cm o menší délce a nasuňte ji na otevřený konektor na kulovém ventilu. To bude sloužit jako náustek, kdykoli použijete pivní bong.
  • Netlačte hadičku náustku, abyste ji mohli snadno vyjmout a vyčistit.
 6. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 10

  6 Pomocí ventilů Y připojte více trubek k výrobě pivní bong pro více osob. Na spodní část trychtýře nasaďte ventil Y a připojte k němu 2 zkumavky, čímž vytvoříte pivní bong pro 2 osoby. K těmto zkumavkám můžete také připojit ventil Y a k nálevce připojit celkem 4 zkumavky, čímž vytvoříte pivní bong pro více osob!
  • Použijte ventily Y, které se vejdou do trubek o průměru 1 palec (2,5 cm).
  • Připojte kulové ventily na konce každé trubice, abyste mohli řídit tok kapaliny.
  • Ventily Y najdete v železářstvích, obchodech s domácími potřebami a online.
  reklama

Část 3 ze 3: Pomocí Beer Bong

 1. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 11

  1 Otřete náustek a ujistěte se, že je kulový ventil uzavřen. Zkontrolujte spínač na kulovém ventilu a vyhledejte štítky „zapnuto“ a „vypnuto“. Ujistěte se, že je spínač v poloze „vypnuto“. Pomocí čistého hadříku otřete vnitřní a vnější část náustku.
  • Vždy je dobré vyčistit náustek pivního bongu, než ho použijete, zvláště pokud jej před vámi použil někdo jiný.
  • Pokud přepínač není označen, vyzkoušejte pivní bong tak, že do konce trychtýře nalijete trochu vody. Pokud voda protéká ventilem, otočte spínač tak, aby byl vypnutý, a vylijte vodu.
 2. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 12

  2 Pomalu nalijte nápoj do trychtýře. Držte trychtýř pod mírným úhlem a pomalu nalijte nápoj, aby se pěna nehromadila v hadičce. Pokračujte v nalévání, dokud není zkumavka plná a tekutina není v trychtýři. Snažte se přeplnit trychtýř a nechat kapalinu přímo na okraji, jinak byste ji mohli rozlít.
  • Pěnivá tekutina vás určitě bolí v žaludku a při konzumaci by vám mohla způsobit nevolnost.
  • Trocha pěny je normální, chvíli počkejte, až pěna odezní, než ji vypijete.
 3. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 13

  3 Zvedněte trychtýř nad hlavu, aby mohl proudit. Držte trychtýř nad hlavou, když jste připraveni ho použít. Zvednutí trychtýře umožní kapalině proudit přímo trubicí a ventilem.
  • Pivní bong využívá gravitaci, aby pomohl toku kapaliny.
  • Snažte se držet trychtýř v pevné poloze, aby kapalina neklouzala.

  Spropitné: Pokud máte delší trubku nebo nemůžete zvednout trychtýř nad hlavu, vezměte si koleno a nechte přítele zvednout konec trychtýře pivní bong. Týmová práce!

  tenisová raketa pro dospělé
 4. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 14

  4 Položte ústa na náustek. Umístěte rty kolem malé trubičky náustku, abyste si vytvořili těsnění ústy. Nedovolte, aby mezi vašimi rty a hadičkou byl prostor, protože by to mohlo způsobit smíchání vzduchu s kapalinou, která vstupuje do vašich úst.
  • Míchání vzduchu do kapaliny by mohlo způsobit tlak v žaludku, což by mohlo být bolestivé nebo by se vám z toho udělalo nevolno.
 5. Obrázek s názvem Postavte pivní bong, krok 15

  5 Otevřete ventil na kulovém ventilu a uvolněte nápoj. Zhluboka se nadechněte a otevřete ventil, abyste zahájili tok kapaliny. Uvolněte hrdlo, aby gravitace vytlačila kapalinu přímo do vašeho žaludku.
  • Když je pivní bong prázdný, zavřete ventil a vytáhněte náustek z úst.
  • Uvažujte o tom, jak oslavit své vítězství kolem sebe své přátele!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pijte prosím zodpovědně. Po požití alkoholických nápojů nikdy neřiďte ani neobsluhujte stroje.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • 3 stopy (0,91 m) plastových hadiček o průměru 1 palec (2,5 cm)
 • 4 cm (10 cm) segment plastové trubky o průměru 1 palec (2,5 cm)
 • 2 hadicové spony
 • 2 3/4 palce (1,9 cm) průměr hadicových a závitových konektorů
 • 1 trychtýř
 • 1 3/4 1,9 cm průměr plastového kulového kohoutu
 • Plochý šroubovák
 • Nápoj podle vašeho výběru

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat nejnovější show WEtv Waka & Tammy: What the Flocka online bez kabelového předplatného.UFC 249 se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat Ferguson vs Gaethje a všechny boje ve vaší televizi, Roku, Firesticku nebo jiném zařízení.

Jak trávit čas venku s přáteli. Příchod sociálních médií a televize vedl mnohé ke stále usedlejšímu životu. Ačkoli existuje mnoho aktivit, které můžete dělat uvnitř, které jsou zábavné, poznávání přírody venku může ...Jak vypadat starší. Abyste vypadali starší, budete se muset oblékat jako starší osoba a také se tak chovat. Ačkoli ne každý člověk starší než vy bude mít stejný smysl pro styl nebo stejné chování a návyky, existuje několik ...