Jak se dívat na Southern Miss vs LA Tech Football Online bez kabelu

j

Getty J'Mar Smith #8 z Louisiana Tech Bulldogs startuje 5-1. (Foto: Bob Levey/Getty Images)To bude velký pro oba týmy, které by mohly mít zásadní důsledky na cestě. Louisiana Tech Bulldogs (5-1) ani Southern Mississippi Golden Eagles (4-2) na konferenci neprohráli a po této hře to už nebude pravda.Začátek hry je naplánován na 15:30. ET a budou vysílány na národní úrovni v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Southern Miss vs Lousiana Tech naživo prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

jak používat ortézu na tenisové lokty

NFL Network je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry Southern Miss vs LA Tech na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

jak koupit tenisky

Sling TVBalíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně sítě NFL.Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos hry Southern Miss vs LA Tech na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . Horní tři balíčky (Core, Elite a Ultra) obsahují síť NFL.

vybavení tenisové rakety

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Southern Miss vs LA Tech na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation ( 3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Southern Miss vs Louisiana Tech Preview

Golden Eagles vyhráli naposledy, kdy tyto dva týmy hrály proti sobě, 21-20, ale to bylo na jejich domácím stadionu. Tentokrát Southern Miss cestuje na Joe Aillet Stadium v ​​Rustinu a budou hrát velmi naskládaný a výbušný tým Louisiana Tech.

Louisiana Tech má v současnosti nejlepší přestupek ze všech Conference USA, v průměru 34 bodů na zápas . Southern Miss je na konferenci pár míst pod nimi, v průměru 30,5 bodu. Quarterback play bude v tomto rozhodně na co se dívat.

dívejte se na 90denního snoubence opačně

Bulldogs mají v seniorském rozehrávači solidního lídra J’mar Smith , který má při hře proti týmům v C-USA devět přistání a dva zachycení s hodnocením 114,1. Louisiana Tech je v první pětce, pokud jde o spěch a pomíjivý útok na konferenci, což přináší vyrovnaný útok, který by měl být vše, co Golden Eagles zvládne. Smith ještě ve své kariéře Southern Miss neporazil a tato hra bude jeho poslední příležitostí, jak toho dosáhnout.

Obrana Louisiana Tech byla v této sezóně smíšená. Jsou silnější ve svém sekundárním a jejich nejlepším hráčem, Amik Robinson , byl dosud velkým tvůrcem hry. Má šest obranných přistání v šesti zápasech a tento víkend ho čeká celkem přesný a talentovaný rozehrávač.

Golden Eagles vede junior Jack Abraham , který byl dosud neuvěřitelně účinný, zejména v červené zóně. Abraham má v této sezóně 12 přistání a čtyři zachycení s 84,9 QBR. Má také tři spěchající přistání, které předvádějí schopnosti dvojího ohrožení, které je někdy obtížné zadržet.

V defenzivě budou mít Golden Eagles plné ruce práce a budou se muset soustředit především na zastavení běžecké hry Bulldogs. Pokud to dokážou, mohou to udělat blízko. Budou však muset hrát lépe, než hráli, protože se téměř vzdávají 30 bodů za hru .

Sázková řada ukazuje, jak blízko si mnozí tuto hru budou myslet. Southern Miss (-1) je díky jejich nedávnému úspěchu proti Bulldogs mírným favoritem. Tato hra má všechny předpoklady být slugfestem tam a zpět a měla by být dobrá.


Populární Problémy

Pokud žijete v USA, podívejte se, jak sledovat přímý přenos druhé etapy Barcelona vs Manchester United Ligy mistrů.

Koule je dokonale kulatý geometrický objekt, který je trojrozměrný, přičemž každý bod na jeho povrchu je ve stejné vzdálenosti od jeho středu. Https://www.mathsisfun.com/definitions/sphere.html Mnoho běžně používaných předmětů, jako jsou koule nebo koule. ..

Tenisové tašky udržují hráče organizované a chrání veškeré jejich tenisové vybavení.

Arkansas a Indiana se v neděli setkají na nekonferenčním basketbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat zápasy McGregor vs Poirier 3 a všechny zápasy UFC 264 online.