Australian Open 2021: Rafael Nadal vs Michael Mmoh náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Rafael Nadal vs Michael Mmoh

Datum: 11. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Outdoor Hardcourt

tenisová raketa na trávník

Odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Ten Network / Sony Liv Premium


Náhled Rafael Nadal vs Michael Mmoh

Mistr světa č. 2 a 2009 Rafael Nadal se ve čtvrtek ve druhém kole Australian Open 2021 utká s nadcházejícím Američanem Michaelem Mmohem.

Před prvním Grand Slamem roku se objevilo několik obav ohledně Nadalovy kondice. A španělská legenda se minulý týden otevřela kvůli problémům se zády, které narušovaly jeho přípravu na Australian Open.

To znamená, že Nadal vykazoval minimální známky nepohodlí při vítězství v úvodním kole nad Laslo Djere. Španěl se v úvodní sadě rozběhl k brzkému vedení, než Djere pohrozil vyrovnáním skóre, ale Nadal držel nervy, aby to podal a nakonec zpečetil zápas ve dvou setech.

Další Nadalův soupeř, americký Michael Mmoh, musel pro postup do druhého kola vydržet pětisetový maraton proti veteránovi Viktoru Troickimu. Toto je Mmohovo druhé po sobě jdoucí vystoupení ve druhém kole na Australian Open.

Třiadvacetiletý hráč měl proti Troickimu dva sety na jednoho, ale předvedl neuvěřitelnou bojovnost a dokázal se vrátit ve čtvrtém a pátém setu, oba byly napjaté.


Rafael Nadal vs Michael Mmoh proti sobě

Michael Mmoh

Michael Mmoh

Toto bude vůbec první setkání kariéry mezi Rafaelem Nadalem a Michaelem Mmohem, takže jejich vzájemný rekord je v současné době 0: 0.


Rafael Nadal vs Michael Mmoh predikce

Největší starostí o hru Rafaela Nadala bylo kvůli jeho problémům se zády jeho podání.

To se ukázalo v úterním úvodním zápase Španělska, protože jeho průměrná rychlost prvního podání byla až 176 km / h. Ale Nadal to vynahradil zesílením agrese na svých úderech, zejména na forhendové straně.

Rafael Nadal v posledních dnech hovořil o problémech se zády

Rafael Nadal v posledních dnech hovořil o problémech se zády

Na papíře není Michael Mmoh přesně takový soupeř, jak by se dalo očekávat, že by vydělal na kompromitovaném podání Nadala. Američanova schopnost návratu je mírně pod úrovní par, takže se spoléhá na své rychlé a agresivní údery, aby se ve svých zápasech udržel nad vodou.

Mmoh by se musel pokusit vyhnat Nadala ze zadní části kurtu-osvědčená strategie, která často selhala. Ale protože zatím vyhrál pouze tři grandslamové hlavní tahy, mladík by se chtěl chopit této příležitosti a učinit prohlášení proti dvacetinásobnému grandslamovému šampionovi.

I když Mmoh přesto vyprodukuje boj, Nadal má ve své zbrojnici dost na to, aby ve čtvrtek vyhrál.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Druhé místo ve finále Zlatého poháru patří USA a Jamajce, které se ve středu setkají v semifinále. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Ve volejbalovém sportu je provedení podání rukou jednou z nejzákladnějších dovedností, které budete potřebovat. Podávání je jediným okamžikem volejbalového zápasu, kdy máte příležitost mít kontrolu nad nepohyblivým míčem a můžete také ...

S oblečením, které se nehodí, se dá dělat více věcí, než z něj udělat hadry. Zde je několik zábavných a kreativních způsobů, jak můžete předělat těsné oblečení a vytvořit nové oblečení, tašky a další. Položte si těsnou košili dolů. Změřte čáru ...

Zjistěte, jak zdarma sledovat novou sezónu „pravidel Vanderpump“, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Gangliové cysty jsou kulaté, pod kůží sevřené hrbolky, které se obvykle tvoří podél šlach nebo v kloubech-nejčastěji na zápěstí. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/ganglion-cyst/basics/definition/con-20023936 Mohou být ...

Deontay Wilder se v sobotu večer postaví Dominicu Breazealovi na showtime. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos z boje.