US Open 2020: Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic náhled, head-to-head & prediction

Tsvetana Pironkova

Tsvetana Pironkova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic

Datum: 5. září 2020

ortéza na tenisovou ruku

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

jak se dívat na superbowl na ps4

Odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 15:00 EDT, 12:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic náhled

Tsvetana Pironkova pokračovala ve čtvrtek ve svém snovém comebackovém běhu, když ve svém druhém kole na US Open vybojovala 10. nasazenou Garbine Muguruzaovou.

Zdálo se, že Bulhar má na začátku zápasu potíže, protože se musel bránit před přívalem úderů ze země na písničku Muguruza. V 10. hře se jí však podařilo přepnout přepínač a v ofenzivě vyvinout tlak na Španělku.

O dvě hry později Pironkova ukradla set a pár skvělých bekhendových vítězů.

disney plus bude na xboxu

Dvaatřicetiletý mladík přenesl dynamiku do dalšího setu, převzal roli agresora a donutil Muguruzu hrát dohnat. O výsledku poté už nikdy nebylo pochyb.

Další na řadě Pironkova je 21. nasazená Donna Vekic - která si v posledním kole sama prošla snadným vítězstvím.

Donna Vekic

Donna Vekic

Mladý Chorvat je posledních pár let na vzestupu, přičemž jedinou věcí, kterou chybí, je průlom u majora. Ale s odchodem z nejvyšších semen v její sekci, zde musí cítit příležitost.

Vekic rád hraje na rychlých kurtech a má silnou základní hru, která dokáže potrápit i ty nejlepší. To je důvod, proč jsou její špatné minulé výkony v New Yorku ještě matičtější.

Překonat tento mentální blok proti ostřílenému bojovníkovi, jako je Pironkova, nebude pro Vekic snadné.

Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic proti sobě

Tsvetana Pironkova si letos užila hraní na rychlé newyorské citáty

Tsvetana Pironkova si letos užila hraní na rychlé newyorské citáty

Tsvetana Pironkova vede souboj hlavy s pohodlným náskokem 3: 0. Jejich poslední setkání se uskutečnilo na turnaji San Antonio Open 2016, přičemž Bulhar získal rozhodující vítězství, když upustil pouhé tři hry.

ptex kinetický loketní návlek

Je však samozřejmé, že Donna Vekic od této ztráty výrazně zlepšila. A pokud má být posledních pár zápasů něco, co si užívá, užívá si rychlé newyorské kurty stejně jako Pironkova.

Predikce Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic

Soudy zde v New Yorku budou pravděpodobně hrát ve prospěch Tsvetany Pironkové více než její soupeř. Bulhar zde skvěle načasoval míč a při podání byl téměř nezastavitelný; klesla pouhé dva body za svým prvním podáním proti Muguruzaové celý zápas.

Donna Vekic zde také zažila své chvíle, ale její návrat podání by musel být nejostřejší, aby na Pironkovovou vytvořil tlak. Bulharce dochází sebevědomí a Vekic bude muset vytáhnout něco zvláštního, aby zastavila její vlnu.

Předpověď: Tsvetana Pironkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Tsvetana Pironkova se po tříleté přestávce vrací k tenisu na US Open 2020. Bulhar v těžkém prvním zápase nastoupil proti ruské mladičce Liudmile Samsonové.

Podívejme se na hráče, kteří se kvalifikovali, a na ty, kteří mají šanci kvalifikovat se do finále.

Jak sledovat ESPN online. ESPN je jedním z nejpopulárnějších kabelových kanálů na světě a nabízí několik kanálů, které poskytují 24hodinové sportovní přenosy. Pokud se přihlásíte k odběru ESPN prostřednictvím svého poskytovatele kabelových služeb, můžete se přihlásit do aplikace ESPN nebo ...

Ve středu večer má na HBO premiéru nejnovější dokument Antoina Fuquy „Den, kdy se sport zastavil“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak vytvořit krajinu na velkém dvoře. Úprava velkého dvora může být výzvou, ale také vám dává šanci přidat řadu prvků, na které malé trávníky nemají místo. Kvůli rozdílům v podnebí, topografii a půdě ...