US Open 2020: Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic náhled, head-to-head & prediction

Tsvetana PironkovaPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic

Datum: 5. září 2020raketa na tenisový míček

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

ufc na espn plus 1

Odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: Ne dříve než v 15:00 EDT, 12:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic náhled

Tsvetana Pironkova pokračovala ve čtvrtek ve svém snovém comebackovém běhu, když ve svém druhém kole na US Open vybojovala 10. nasazenou Garbine Muguruzaovou.

Zdálo se, že Bulhar má na začátku zápasu potíže, protože se musel bránit před přívalem úderů ze země na písničku Muguruza. V 10. hře se jí však podařilo přepnout přepínač a v ofenzivě vyvinout tlak na Španělku.

O dvě hry později Pironkova ukradla set a pár skvělých bekhendových vítězů.

super bowl na amazon prime 2019

Dvaatřicetiletý mladík přenesl dynamiku do dalšího setu, převzal roli agresora a donutil Muguruzu hrát dohnat. O výsledku poté už nikdy nebylo pochyb.

Další na řadě Pironkova je 21. nasazená Donna Vekic - která si v posledním kole sama prošla snadným vítězstvím.

Donna Vekic

Mladý Chorvat je posledních pár let na vzestupu, přičemž jedinou věcí, kterou chybí, je průlom u majora. Ale s odchodem z nejvyšších semen v její sekci, zde musí cítit příležitost.

Vekic rád hraje na rychlých kurtech a má silnou základní hru, která dokáže potrápit i ty nejlepší. To je důvod, proč jsou její špatné minulé výkony v New Yorku ještě matičtější.

Překonat tento mentální blok proti ostřílenému bojovníkovi, jako je Pironkova, nebude pro Vekic snadné.

Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic proti sobě

Tsvetana Pironkova si letos užila hraní na rychlé newyorské citáty

Tsvetana Pironkova vede souboj hlavy s pohodlným náskokem 3: 0. Jejich poslední setkání se uskutečnilo na turnaji San Antonio Open 2016, přičemž Bulhar získal rozhodující vítězství, když upustil pouhé tři hry.

kde mohu sledovat zmar

Je však samozřejmé, že Donna Vekic od této ztráty výrazně zlepšila. A pokud má být posledních pár zápasů něco, co si užívá, užívá si rychlé newyorské kurty stejně jako Pironkova.

Predikce Tsvetana Pironkova vs Donna Vekic

Soudy zde v New Yorku budou pravděpodobně hrát ve prospěch Tsvetany Pironkové více než její soupeř. Bulhar zde skvěle načasoval míč a při podání byl téměř nezastavitelný; klesla pouhé dva body za svým prvním podáním proti Muguruzaové celý zápas.

Donna Vekic zde také zažila své chvíle, ale její návrat podání by musel být nejostřejší, aby na Pironkovovou vytvořil tlak. Bulharce dochází sebevědomí a Vekic bude muset vytáhnout něco zvláštního, aby zastavila její vlnu.

Předpověď: Tsvetana Pironkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Mikiny mohou být nejpohodlnějším oblečením všech dob, ale ne vždy jsou nejroztomilejší. Naštěstí můžete téměř jakoukoli mikinu upravit tak, aby z ní byl stylový kousek oblečení, který můžete nosit kdekoli! Ukažte svou osobnost tím, že ...

Jak pozorovat ranní modlitbu v ortodoxním judiasmu. Modlitba je jednou z nejdůležitějších částí praktikování judaismu. V židovské filozofii není účelem modlitby, aby člověk změnil Boha, ale aby člověk změnil sám sebe, a tím ...

Laver Cup, událost, ve které se hráči z Evropy utkají s týmem ze zbytku světa, byl přidán do ATP World Tour.

Spouštěcí prst (také nazývaný stenózní tenosynovitida) nastává, když se zánět nahromadí uvnitř šlachy prstu a způsobí jeho nedobrovolnou flexi. Http://www.mayoclinic.org/disease-conditions/trigger-finger/basics/definition/con- 20 ...