Přímý přenos Bears vs Lions: Jak se dívat online zdarma

QB Mitchell Trubisky

Getty QB Mitchell Trubisky z Chicago Bears

Oba přicházejí ze neuspokojivých kampaní, Chicago Bears a Detroit Lions odstartují své sezóny 2020 zápasem NFC North v Motor City v neděli.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete online přenos Bears vs Lions sledovat živě:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Chicaga, Detroitu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

pamatujte na titány, kde se dívat

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Bears vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Chicaga, Detroitu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Bears vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Chicaga a Detroitu

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

hrát stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Bears vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Chicaga. V Detroitu NENÍ k dispozici

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Bears vs Lions můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Bears vs Lions živě v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Medvědi vs Lvi na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Medvědi vs Lvi

Medvědi zametli Lvy v minulé sezóně a mají vyhrál čtyři v řadě proti Detroitu. Přestože proti většině ostatních týmů v lize nebyl úplně vypnutý, quarterback Bears Mitch Trubisky rozsvítil Lions od chvíle, kdy v roce 2018 nastoupil hlavní trenér Matt Nagy.

Trubisky byl v té době proti Lvům 3: 0 a má hozen na 866 yardů , devět přistání a jeden odposlech. Často kritizovaný zadák minulý týden řekl, že jeho offseasonová soutěž s Nickem Folesem ho přinutila vidět novým objektivem.

Myslím, že jsem právě teď mimo sezónu našel svou důvěru, když jsem zjistil, že to bude soutěž, Řekl Trubisky a dodal : Na konci dne musíte věřit sami sobě, aby vám vaši spoluhráči a další lidé věřili. Takže jsem sem přišel s jiným přístupem a smýšlením a s tím, jak se k této sezóně postavím. Žádná lítost nebude. Nemám ani obavy z výsledků. Jen se obávám toho, že bych mohl předvést svou nejlepší stopu a zůstat v takovém myšlení, které vám umožní hrát opravdu dobrý fotbal.

tenisový míček bazuka

Chicago udrželo Detroit na 71 bodech dohromady v posledních čtyřech zápasech série, ale rozehrávač Matthew Stafford se v roce 2019 s Bears vůbec nepotkal, protože druhou polovinu sezony odseděl se zraněním zad. Když je Stafford zdravý, je jedním z více podceňovaných a smrtících signalizátorů v lize, a když Bears začínají s nováčkem Jaylonem Johnsonem na rohu, hledejte Stafforda, aby ho testoval brzy a často právě v tomto.

Na druhé straně míče měli Lions Obrana na 26. místě v loňském roce v NFL, a také vyměnili svého nejlepšího hráče mimo tuto sezónu mimo sezónu v obranném obránci Darius Slay, takže jejich sekundární hráč bude v této hře podezřelý, zejména s rohem v prvním kole Jeff Okudah pravděpodobně ano být venku. Medvědi budou pravděpodobně také bez klíčové obranné akvizice u špičkového volného agenta Roberta Quinna, který celý týden netrénoval a byl pro nedělní zápas uveden jako pochybný.

Jedna věc, kterou je třeba monitorovat, by mohla mít vliv na tuto: utíkání zdraví Davida Montgomeryho. Montgomery si v posledních týdnech ošetřoval zranění třísla, a přestože je na dobré cestě ke hře, velmi dobře viděl omezenou akci, což není pro tento útok Bears ideální.Populární Problémy

Novak Djokovic nedávno poukázal na potřebu tenisu přilákat mladší publikum. Na podporu svého tvrzení citoval Srb studii, která ukázala, že průměrný věk tenisového fanouška je 61 let.

Pořadatelé turnajů oznámili v neděli v Melbourne bývalou světovou jedničku Andyho Murraye, která získala divokou kartu na Australian Open 2021.

Jak vybrat oblečení. Sestavit roztomilý outfit může někdy vypadat jako takový boj, i když je vaše skříň plná oblečení až po okraj. Proto jsme celý proces rozdělili na snadné kroky. Tím, že se naučíte tyto ...

Háčkování základní tužkové sukně je snazší, než byste čekali. Pleteme v řadách a tělo sukně v kruhových řadách, poté uháčkujeme jednoduché ozdobné lemování, které dodá šmrnc. Spojte hotový výrobek se správným ...

Hříbata a Titáni se v neděli sejdou na bitvě AFC South 2. týden. Zde je návod, jak sledovat legální živý přenos hry bez kabelu.