Bengaluru Tennis Open 2020: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Leander Paes bude hrát svůj závěrečný turnaj v Indii

Leander Paes bude hrát svůj závěrečný turnaj v Indii

Série ATP Challenger se vrátí do Garden City se setem Bengaluru Open 2020, který se bude konat od 10. února ve Státní tenisové asociaci trávníků Karnataka v Cubbon Parku.

Po nevýrazných výkonech indických hráčů na nedávno skončeném turnaji Tata Open Maharashtra se budou snažit předvést lepší ukázky na turnaji Challenger v Bangalore. Všechny oči budou upřeny na Leandera Paese, který se chystá na Bengaluru Open, který bude sloužit jako jeho závěrečný turnaj na indické půdě.

Po čtvrtfinálovém finiši na Tata Open Maharashtra po boku svého australského partnera Matthewa Ebdena bude Paes tentokrát sledovat hlavní cenu.

Prajnesh Gunneswaran se bude vracet k obhajobě titulu, který získal loni, zatímco šampión z roku 2017 Sumit Nagal bude také viděn v akci. Arjun Kadhe a Niki Poonacha, který je úřadujícím národním šampionem, získali také vstupy do divokých karet.

V akci budou také Yuichi Sugita, James Duckworth a Stefano Travaglia. V průběhu příštího týdne v Bangalore bude v akci celkem 48 hráčů ve dvouhře a 16 hráčů ve čtyřhře.

Zde je vše, co potřebujete vědět o

Bengaluru Open 2020:

Datum: 10. února - 16. února 2020

Turnaj: Bengaluru Open ATP Challenger 2020

Kategorie: ATP Challenger Tour

Umístění: Karnataka State Lawn Tennis Association, Cubbon Park, Bangalore

Povrch: Hardcourt

Peníze: 162 000 USD


Kde sledovat Bengaluru Open 2020?

Indie - Přestože zatím není žádné potvrzení, Star Sports a Doordarshan mohou vysílat zápasy ze čtvrtfinálových fází.


Podrobnosti o živém přenosu pro Bengaluru Open 2020

Přímý přenos Bengaluru Open 2020 je k dispozici na Tenisová televize (ke službě je nutné předplatné).

The Web ATP bude mít aktuální informace o zápasech.

Populární Problémy

12. epizoda 2. série „The Conners“, první živá epizoda seriálu, se bude vysílat 11. února. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show zdarma online.

Jak cvičit se zlomeným zápěstím. Se zlomenými kostmi je obtížné se vypořádat, zvláště když narušují váš pravidelný cvičební program. Pokud se však ocitnete se zlomeným zápěstím, nemusíte cvičit ...

Paes měl předchozí problémy s řadou hráčů. Zde je pohled na jeho různé spory na hřišti i mimo něj.

Tom Brady zmeškal dostupnost médií začátkem tohoto týdne, a přestože v pátek hovořil s novináři, své zranění ruky blíže neupřesnil.

Jak naplánovat tah. Bez ohledu na to, jak to krájíte, stěhování je velký problém. Zahrnuje to spoustu práce a, upřímně řečeno, může to být skutečná bolest. Existují však strategie, které můžete použít k tomu, abyste se vyhnuli potížím s pohybem a usnadnili ho ...

Jak udržet svrchní ramena na místě. Zatímco topy mimo ramena jsou módní a zábavné, může být obtížné je udržet na svém místě. Když si vyberete top, který dobře padne vašim ramenům a umožní pohyb paží, zabráníte tomu, aby se váš vrch hýbal ...