Přímý přenos hry Blazers vs Lakers 1: Jak se dívat bez kabelu

Hodinky Blazers vs Lakers Game 1

Getty LeBron James a Anthony Davis z Los Angeles Lakers

Lebron James se vrací do play off, když nasazená jednička Los Angeles Lakers nastoupí v úterý večer v prvním kole play -off Západní konference s nasazenou Portland Trail Blazers číslo 8.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos hry online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Každý z nich stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně. Pokud chcete nejlevnější způsob sledování co nejvíce basketbalových zápasů play-off NBA, je to nejlepší volba, protože obsahuje také ESPN (Sling Orange) a NBA TV (doplněk Sling Orange plus Sports Extra):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Blazers vs Lakers sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Blazers vs Lakers sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jeden, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT:

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete Blazers vs Lakers sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Náhled hry Blazers vs Lakers 1

Lakers jsou týmem, který lze porazit na Západě, a to z dobrého důvodu. V čele se dvěma legitimními superhvězdami Jamese a Anthony Davise jen málokdo našel způsob, jak v této sezóně oba hráče obsáhnout. Davis byl vynikajícím doplňkem Jamese, který vedl tým v bodování, v průměru 26,1 bodu hra s 9,3 doskoky. Klíčovou v této sérii bude Davis, ale také podpůrní hráči Lakers, zejména útočník Kyle Kuzma, který byl po celou sezónu v LA pevným hráčem, v průměru 12,4 bodu na zápas. James řekl, že před touto sérií bude tým potřebovat Kuzmu, aby se pohnul kupředu.

loketní pásek tendonitidy

Abychom mohli vyhrát mistrovství, musí být naším třetím nejlepším hráčem, James řekl o Kuzmě . Pokud se potýkám nebo pokud se potýká AD, musí být naším druhým nejlepším hráčem v danou noc. Nemůžeme vyhrát mistrovství, pokud Kuz nehraje dobře.

Portland šel 6-2, protože akce pokračovala v bublině NBA, vyhrál čtyři v řadě, a vstupují do této hry jako jeden z nejžhavějších týmů v lize, přestože jsou semeny č. 8. Damian Lillard je hlavním důvodem.

Lillard je od restartu jedním z nejvíce elektrických hráčů v lize, v průměru 37,9 bodů za posledních osm her a 44,6 za poslední tři soutěže. Dame nedávno odešel a bude zapotřebí obrovského obranného úsilí, aby ho udržel. Zastavit ho v tuto chvíli se zdá jako nesplnitelný úkol, ale naštěstí pro Lakers je obrana jejich silnou stránkou.

Lakers se umístili na prvním místě, pokud jde o obranu 10 nejlepších přestupů NBA v této sezóně, a připustili pouhých 107,6 bodu na zápas, což byl čtvrtý v lize . Budou testováni na maximum s Lillardem a společností, kteří nezískali nic jiného než hybnost směřující do play -off.

Portland byl z bubliny za Lillardem neuvěřitelně účinný, v průměru 123,8 bodu na 100 majetku. Guard CJ McCollum byl vynikajícím křídelníkem Dame Train, který v této sezóně zaznamenal 22,2 bodu na zápas. James vybral Lillarda a McColluma jako klíčové hráče, které Lakers v této sérii obsahují.

V Dame a CJ mají dvouhlavé monstrum. Těmi kluky to začíná a končí, Řekl James . Ovládají tempo, kontrolují tempo, dělají všechny míčové hry. Jsou skálou této franšízy, všechno viděli. Mají zkušenosti s play -off, skvělou chemii. Potřebujeme vždy 10 očí na kouli, dvě na kouli a dalších 8 na nich.

Lakers a Blazers se během základní části sešli třikrát, vše před březnovou přestávkou v lize, přičemž LA v těchto zápasech vedlo 2: 1.


Populární Problémy

Minnesota hostí Michigan ve čtvrtek v bitvě o velké desítky. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak se zotavit z chirurgické operace plantární fasciitidy. Výzkum naznačuje, že chirurgický zákrok může pomoci zmírnit bolest, ztuhlost a otok z plantární fasciitidy, pokud pro vás jiná léčba nefungovala. Https://medlineplus.gov/ency/article/007021.htm ...

Jak zjistit, zda se dívka chce líbat. Vědět, zda někdo bude vnímavý k polibku, může být zdrojem docela velké úzkosti, ale nemusí. Pokud víte, na co si dát pozor při něčí konverzaci a řeči těla, ...

Vše, co potřebujete vědět o filmu The Muppet Christmas Carol, včetně toho, jak jej streamovat, obsazení, čísel pokladen a zábavných informací.

Tenké džíny jsou přiléhavé kalhoty, které se podobají džínům s rovnými nohavicemi v tom, že vám úhledně padnou na nohy, aniž by na nich ulpěly jako úzké džíny. Pravidelné sponky do šatníku, které pravděpodobně již máte, lze použít k vytvoření neformálních outfitů ...

„Action Bronson Watches Ancient Aliens“ je zpět na 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat celé epizody nové sezóny online, pokud nemáte kabel.