Brisbane International 2020: Maria Sharapova vs Jennifer Brady | Náhled a předpověď zápasu

Maria Šarapovová

Maria Šarapovová od svého návratu ze zákazu dopingu zvládala jen přerušované hraní na ženském turné, protože její postup stále narušují zranění. Ruska se chystá podat další nabídku na návrat na Brisbane International 2020, kde ji čeká těžké losování. Ve čtvrtích se pro ni rýsují kolegyně grandslamových šampionek Petra Kvitová a Sloane Stephensová, ale na prvním místě Sharapovy je nebezpečná mladá Američanka Jennifer Bradyová.

Jennifer Brady je na 53. místě v kariéře

Jennifer Brady je na 53. místě v kariéře

Americká kvalifikace za posledních pár let stabilně pokročila a je na kariérním žebříčku ne. 53 ve světovém žebříčku. I když to nestačilo na přímý vstup do hlavního slosování, vtrhla si do kvalifikace a na cestě do hlavního losování absolvovala brzké tréninky na tvrdých hřištích v Brisbane. Přidejte k tomu fakt, že její konkrétní styl hry v minulosti Šarapovovou znepokojoval. Brady hraje zajištěnou hru od základní linie, která, ne -li nejexplozivnější, je velmi důsledná a agresivní.

Jak dobře Šarapovová

Jak dobře funguje Sharapova podání a údery po měsících nepřítomnosti, se teprve uvidí

Sharapova se naopak při získávání bodů spoléhá pouze na sílu a sílu svých úderů. Fitness je pro její hru zásadním prvkem, a pokud je v tomto oddělení byť jen nepatrně pod svými nejlepšími, Ruska těžko získává body. Aby její hra fungovala, musí hned od začátku bít vítěze. Pokud Brady dokáže na začátku zmařit Šarapovovou nějakou dobrou obranou, je jen otázkou času, kdy se ruská hra sama rozvine. Brady si toho je vědom. Ví, že tím, že bude soutěžit se Šarapovovou v energetice, tento zápas nevyhraje. Bude muset být chytřejší a hrát šikovný tenis, aby se dostala do vítězné šance.

Předpověď: Maria Sharapova vyhrát ve 3 setech

Populární Problémy

Florida State a Arizona State se v úterý setkají v Sun Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online, pokud nemáte kabel.

Běh ve špatných botách může být receptem na katastrofu, zvláště pokud plánujete běžeckou vzdálenost nebo nerovný terén. Špatný výběr obuvi může způsobit bolest nohou, zad, achilovku, koleno běžce a další ...

Stát Iowa pořádá v sobotu odpoledne UL Monroe. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Díky dvěma soubojům o titul a třem dalším zajímavým zápasům by UFC 239 měla být jednou z nejlepších událostí roku. Zde je návod, jak koupit UFC 239 PPV právě teď.