Jak se dívat na Oregon vs Boise State Basketball online bez kabeluGetty Oregonský strážce Payton Pritchard.

Oregon ve svém otvíráku opatřil stát Fresno a nyní se zaměřuje na jiného nepřítele Mountain West ve státě Boise. Kachny s číslem 15 v pořadí hostí v sobotu Broncos v Matthew Knight Arena a hledají start 2: 0.

Hra začíná v 11 hodin. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť P12, můžete Oregon vs Boise State sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů -bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

tenisový míček v plamenech

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 100 kanálů obsažených v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Oregon vs Boise State sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TV

Síť Pac-12 je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Oregon vs Boise State sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jaké jsou nejlepší tenisové boty?

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Oregon vs Boise State Basketball Preview

Ducks vyhráli otvírák pohodlně proti Fresno State 71-57 za 24 body, 7 doskoky a 7 asistencemi od hvězdného strážce Paytona Pricharda. Ale s tou hrou za nimi Oregon přesunul své zaměření na Boise State, tým, který jim v minulosti způsobil problémy. Kachny drží v posledních čtyřech letech nad Broncos náskok 3: 2. Loni oba zápasy vyhrál Oregon.

Víme, že jsou nebezpeční, o tom není pochyb, řekla trenérka Oregonu Dana Altmanová Oregonianovi. Nikoho nepodceňujeme. Payton (Pritchard) tu byl, když na nás trefili střelu na poloviční hřiště (vyhrát v prosinci 2017). V loňském roce jsme s nimi měli dvě hry s nízkým skóre.

Je to rozhodně dobrý tým a bude to soutěžní hra a těšíme se na ni z konkurenčního hlediska, dodal Pritchard. Chceme hrát takové hry, než abyste viděli týmy, které vyhrávají o 50.

raketa hmotnost rakety

Boise State neměl problémy s otvírákem proti Life Pacific College (NAIA), který vyhrál dominantní formou 126-56. Sedm hráčů bylo dvouciferných za Broncos v čele s Derrickem Alstonem, který vsítil 25. 126 bodů bylo pro program nové maximum.

Ofenzivně víme, jak dobří můžeme být, řekl Alston. Každý jen hrál svoji hru a hrál podle našich sil.

Možná to byl výbuch, ale hlavní trenér Leon Rice byl rád, když viděl, jak se jeho kluci vypořádali sami.

nejlepší rekreační tenisová raketa

Byl jsem na naše lidi opravdu hrdý, protože v takové hře hrajete proti lidské přirozenosti a hrajete proti sobě, řekl Rice. Chtěl jsem, aby dál hráli správným způsobem a oni to dělali.

Broncos vysálo 17 tříbodových branek z pole na spalujících 54% z hloubky. Oregon ví, že musí posílit svoji obvodovou obranu před ostrostřelci státu Boise.

Pravděpodobně budou na nás malí, což způsobí nějaké problémy, řekl Altman. Bude to pro nás těžký zápas, velmi těžký ... Budeme muset odvést opravdu dobrou práci, hlídat ty tři a být disciplinovaní s tolika kluky, kteří to dokážou natočit.

Oregon je 10,5 bodovým domácím favoritem této hry, celkem 136.

Musíme hrát mnohem tvrději, řekl strážce Oregonu Will Richardson. Všichni si zvykli - je to naše první hra, všechny nervozity jsou pryč. Všichni si zvyknou hrát si navzájem. Musíme dělat mnohem méně chyb v útoku a obraně.


Populární Problémy

Taylor Swift vydává v pátek své sedmé studiové album. Zde se dozvíte, jak streamovat a stahovat.

Stephen Colbert dnes večer pořádá v Showtime hvězdný volební speciál. Zde je pohled na hosty a na začátek show.

Jak snížit únavu pro snazší cvičení. Získat dostatek energie a motivace cvičit může být obtížné. Dlouhé pracovní plány, dlouhé dojíždění a rušný život to nijak neulehčují. Náš zaneprázdněný a stresující životní styl může navíc ...

Roger Federer přistál v italské oblasti Liguaria, aby natočil reklamu se dvěma mladými tenisty. Hráči se proslavili v dubnu poté, co během uzamčení zorganizovali zábavnou hru tenisu na střechách.

Znovu prožijte 5 nejlepších zápasů mužů na posledním grandslamovém turnaji roku.