US Open 2020: Maria Sakkari vs Bernarda Pera náhled, souboj a předpověď

Maria SakkariPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Maria Sakkari vs Bernarda Pera

datum : 3. září 2020Turnaj : US Open 2020

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Flushing Meadows, New York, USA29palcové tenisové rakety

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 39 024 000 $Velikost tenisové rakety pro 8 let

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Maria Sakkari vs Bernarda Pera náhled

15. nasazená Maria Sakkari si ve čtvrtek ve druhém kole US Open 2020 vezme domácí naději Bernardu Pera.

To slibuje naprosto strhující soutěž mezi dvěma nejagresivnějšími hráči WTA tour. Sakkari i Pera jsou známí svou vysokou intenzitou útočné značky tenisu, která dokonce dokáže i těm nejlepším hráčům vyrazit dech.

jak se zlomit v teniskách

Hruška Bernarda

Maria Sakkari ve svém úvodním kole zvládla těžkou výzvu v podobě Stefanie Voegele. Výhře ve třech setech trvalo Řekovi něco přes dvě hodiny. Na druhé straně Bernarda Pera s lehkostí propustila Zarinu Diyase, včetně druhého setu.

Sakkari vstupuje do tohoto zápasu pravděpodobně v lepší formě, když dosáhl posledních osmi na Western & Southern Open. Na cestě do této fáze dokonce vyřadila Serenu Williamsovou.

Pro oba hráče představuje vyčerpané pole na letošním US Open příležitost poprvé v kariéře postoupit do druhého týdne.

Maria Sakkari vs Bernarda Pera proti sobě

Maria Sakkari vede Bernarda Pera ve druhé hodině

Maria Sakkari vede Bernarda Pera v poměru 1: 0.

wii sportovní tenis

Duo hrálo proti sobě v prvním kole Wimbledonu v loňském roce, kdy se Řecko prosadilo o skóre 7-6 (4), 6-3.

Maria Sakkari vs Bernarda Pera predikce

Maria Sakkari

Vzhledem k podobnosti, se kterou oba hráči přistupují ke hře, jde o obtížný zápas. Sakkari a Pera mají docela slušné porce, ale obvykle se jim daří v jejich návratových hrách. Oba jejich bekhendové jsou také smrtelní a během jejich zápasu lze očekávat mnoho vítězů mimo toto křídlo.

Díky tomu, že byl Pera podán na jih, se bude odklánět od bekhendu Sakkariho. Řek bude muset mít při návratu velmi dobrý smysl pro umístění soudu, aby se vyhnul přílišnému volnému prostoru Američanů na hledání vítězů.

Maria Sakkari a Bernarda Pera mají schopnost zasáhnout míč naplocho a hluboko. Američan však pravděpodobně má větší rozmanitost a silnější síťové dovednosti, které mají potenciál opustit Sakkariho ploché nohy.

Oba hráči mají také tendenci páchat nevynucené chyby. Vzhledem k těsnosti tohoto zápasu každý, kdo projeví ještě mírně větší kontrolu nad svými údery, pravděpodobně projde.

Předpověď: Maria Sakkari vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Pocta trojnásobnému wimbledonskému šampionovi Borisi Beckerovi k jeho 49. narozeninám.

Série HBO „Crashing“ má premiéru v sezóně 3. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Zadní handpring je základním stavebním kamenem mnoha gymnastických nebo roztleskávacích rutin. Pokud si chcete udělat zadní handpring, měli byste mít již vybudovanou sílu horní části těla, zejména v pažích a ramenou. Před provedením ...

Ne každý pochází z bohaté, aristokratické rodiny se starými penězi z Kensingtonu a chodí do soukromé školy ... ale pokud budete vypadat a chovat se, jako byste byli Sloane, lidé vám budou věřit! To je zaměřeno na dívky. Staňte se fashionistou. Móda...

Americký basketbalový tým se utká s Českou republikou v závěrečném zápase skupinové fáze na olympijských hrách 2020. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.