Přímý přenos „NOS4A2“: Jak se dívat na 2. sérii, epizoda 1 onlineAMC

NOS4A2 je zpět na sezónu 2 na AMC. První epizoda bude vysílána dnes večer, 21. června 2020. Dnešní premiéra bude ve 22 hodin. Východní/21:00 Centrální.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto NOS4A2 Řada 2 ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte AMC na televizi Philo

AMC je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

tenisový loketní pás

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte AMC na FuboTV

AMC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

hrající badmington

Sledujte AMC na Sling TV

AMC je součástí balíčku kanálů Sling Orange (celkem 31 kanálů) nebo Sling Blue (celkem 45 kanálů). Oba stojí první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


AMC Premiere

AMC Premiere je další možnost, ale tato funguje pouze v případě, že již máte kabelové nebo satelitní předplatné. Nefunguje to, pokud jste mimo USA nebo pokud přerušíte kabel.

Poznámky k webu: AMC Premiere si můžete předplatit, pokud je AMC součástí vašeho televizního balíčku. Pokud pozastavíte nebo zrušíte účet poskytovatele TV, vaše předplatné AMC Premiere již nebude aktivní.

Lidé, kteří jsou přihlášeni k odběru AMC Premiere, to uvidí NOS4A2 epizody o 48 hodin dříve (dnešní epizoda je již tímto způsobem k dispozici). Pokud si službu chcete nejprve vyzkoušet, můžete získat bezplatnou zkušební verzi.


Rekapitulace „NOS4A2“

Pokud si potřebujete zopakovat, jak sezóna 1 skončila, zde je rychlý pohled.

Série skončila dvoudílným finále. Vic McQueen nejprve utekl z Bingova suterénu a poté varoval Craiga, aby nechodil za Bingem. Vic se rozhodl jít kratší cestou do Iowy, aby se pokusil Maggie zachránit, a v tu chvíli se Craig rozhodl její radu ignorovat. Šel do Bingova domu, aby ho zabil, ale prohrál boj a skončil v Craigově kufru, když se Bing snažil dokázat Charlie Manxovi, že je oddaný.

Vic je schopen zachránit Maggie, a pak se dozvědí, že Craig je pryč. Nacházejí známky boje v Bingově domě a Maggie se rozhodla zavolat policii a oznámit, že Bing unesl Craiga a Vica. Mezitím se Vic znovu vydává na Kratší cestu, aby se postavil Manxovi.

Bing říká Manxovi, že Vic nepatří do Christmasland, protože v jejím pokoji našel drogy a kondomy. Manx už nemůže z Vica udělat matku jeho dětí ve Christmaslandu, ale ona a Craig mohou být stále krmeni dětmi.

Celé to ale nakonec bylo pro Vica past. Manx chtěl najít Vic’s Inscape (Kratší cesta) a zničit ho. Poté, co Vic dorazil, zvedl její kolo (její Nůž vstoupit na Kratší cestu) a hodil ho na most Inscape, podařilo se jim zničit oba.

Maggie je mezitím schopna přesvědčit detektiva Huttera, že má speciální schopnosti s kameny a že ona, Vic a Manx jsou s těmito schopnostmi spojeni.

Vic je schopen najít Craiga na statku a pokusit se ho vysvobodit z kufru, ale je tu velký boj a nejde to. Vic se zabarikáduje a Manx zapálí dům, protože se k ní nemůže dostat. V pasti ve druhém patře ho sleduje, jak odvádí Craiga pryč. Dostane se pryč a zvedne ji Lou, který ji vezme na čerpací stanici. Volá Maggie, když vidí, jak Manx zastavil Craiga, který se snaží osvobodit.

můžete prát tenisové boty oblečením

Vic a Lou konfrontují Manxe společně v jeho autě, zatímco Craig se snaží dostat na svobodu. Manxe a jeho auto zapálí ve snaze nakonec Craiga dostat ven, ale plán se jí obrátí. Plynová nádrž exploduje a Bradley a Craig jsou zabiti. Manx je nyní v kómatu.

Vic, později v nemocnici, jí řeknou, že je těhotná s Craigovým dítětem. Vic nakonec opustí město a vrátí se do Gunbarrel, pracující v garáži s Lou. Bing mezitím uprchl a vytvořil nový Dům spánku. Nyní pracuje ve zubní ordinaci a Manx je ve vězeňské nemocnici v kómatu. Ale Manx se znovu probudí, když se mechanik pokusí opravit jeho auto (což je jeho Nůž.)

Vidíme několik bleskových vpřed, že se Vic rozhodne nechat dítě, aby Craig mohl žít dál prostřednictvím svého dítěte. Stále chce zachránit děti ve Christmaslandu, ale její síly jsou vážně zraněny, protože Manx zničil její Inscape.


Populární Problémy

Takto můžete sledovat film „You Don't Know Bo“, film 30 za 30 o legendární obousměrné hvězdě Bo Jacksonovi.

Nick Kyrgios se zamyslel nad rozhodnutím Rafaela Nadala odstoupit z nadcházejícího turnaje US Open. Sám Kyrgios se stáhl z newyorského majora a věří, že není bezpečné, aby se právě teď sportovalo.

Bývalý Davis Cupper Jaideep Mukherjee jmenován prezidentem Indické asociace tenisových hráčů (ITPA)

Kompletní průvodce sledováním živého přenosu Michigan vs Montana v turnaji NCAA 2019.

Jak pro vás najít perfektní džíny. Dokonalé džíny jsou základem každého šatníku a měly by být pohodlné a lichotivé. S vaším jedinečným tvarem těla a smyslem pro styl může být těžké najít pár, který je tak akorát ....

Váš průvodce streamováním First Kid online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.