Přímý přenos UFC Ottawa: Jak sledovat Iaquinta vs Cowboy online

Živý stream Iaquinta vs Cowboy

Getty Donald Cerrone bude bojovat s Al Iaquinta na UFC Fight Night 151.

těsná tenisová sukně

Lehcí bojovníci MMA Donald Cerrone a Al Iaquinta vystoupí v sobotu jako titulek UFC Fight Night 151 v Canadian Tire Center v Ottawě v Ontariu.

Předkola (17:00 ET) i hlavní karta (20:00 ET) bude výhradně na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má pokrytí mnoha různými živými sporty a bude jediným místem koupit příští týden UFC 237 PPV .

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos Iaquinta vs Cowboy a všechny zápasy UFC Ottawa na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Iaquinta vs Kovboj

Než Cerrone (35-11, 23-8 v UFC) zápas přijal, byl v diskusích o boji s Conorem McGregorem, ale bývalý irský šampion se dvěma váhami by se neusadil na rande, což Cowboy přimělo hledat další soupeře.

Je to prostě těžké. Speciálně pro tento boj jsme řekli, že budeme čekat na Conora, souhlasil, měli jsme to mít hotové, pak řekl, že potřebuje více času, řekl Cerrone podle MMA feťák . Neustále se to táhlo, takže jsme si řekli: „Ne, už ne.“ Miluji boje, chlape. Nerad sedím a čekám. Pokud k boji někdy dojde, rád ho přijmu. Ale právě teď se budeme honit za tím pásem. To je poslední věc, kterou musím udělat.

V prosinci 2015 Cerrone bojoval s Rafaelem dos Anjosem o titul v lehké váze a podlehl úderům 66 sekund. Poté se přesunul do welterové váhy, kde dosáhl 6-4 bodů, než se po návratu do divize 155 liber překonal Alexander Hernandez.

Nyní jsou šestatřicetileté památky na lehkém pásu, který v současné době drží Khabib Nurmagomedov.

domácí léčba tenisového lokte

Musím si dostat ten pás, řekl Cerrone, za MMA Junkie. Tam jsou skutečné peníze. Kromě peněz to miluji - bojovat třikrát, čtyřikrát za rok. Tréninkový kemp mě baví. Tohle mě baví. Pro mě celý ten proces bude chybět [vyčerpávající] z toho, až skončím. Právě teď jsem v tom a miluji to.

Iaquinta (14-4-1, 9-2) v dubnu 2018 napadl Nurmagomedovův titul a prohrál jednomyslným rozhodnutím. V prosinci si pak vysloužil rozhodující vítězství nad Kevinem Lee.

Stylisticky si myslím, že, jak jsem již řekl, moje mládí a moje zkušenosti právě teď vrcholí ve stejnou dobu, řekl 32letý muž podle Krvavý loket . Začínám na vrcholu, pokud jde o fyzičnost a mé zkušenosti. Byl jsem tam také s partou nejlepších lidí. Byl jsem tam s těmi nejlepšími.

Dodal: Myslím, že v posledním kovbojově zápase bojoval s mladým, hladovým, ale nebyl příliš zkušený, a myslím, že se to ukázalo, jak boj pokračoval. To dítě se dostalo do druhého kola a roztavilo se. Myslím, že mám stejný hlad a stejný pohon právě teď na cestě nahoru, ale mám zkušenosti, které mu chyběly. Myslím, že to bude rozdíl v tomto boji, protože mám obojí. Mám ten hlad, touhu, mladistvost a zkušenost je to, co to pro mě udělá.


Populární Problémy

Německá tenisová hvězda Alexander Zverev diskutoval o koronaviru, který způsobil zmatek po celém světě.

Jak vyrobit džusovou šťávu. Jungle juice je často ovocný a vždy silně alkoholický punč, který je specialitou na univerzitách po celé zemi, ale lze si jej vychutnat i v prostředí pro dospělé. Pokud si chcete vytvořit vlastní džungli ...

Zde je návod, jak sledovat nové epizody „Vice“ ze 7. série online bez kabelu, i když nemáte kabel nebo nemáte Showtime.

Jak rychle získat šest balení abs. Kamkoli se obrátíte, někdo slibuje další tajemství získání 6 balení abs. I když neexistuje žádný způsob, jak získat 6 balení přes noc, pravidelné cvičení a zdravá strava vám pomohou dostat se na rychlou cestu. Rozvíjet...

Jak naplánovat párty u bazénu. Pool party je zábavný způsob, jak oslavit mnoho zvláštních příležitostí. Plánování párty u bazénu se může zdát jako spousta práce, ale ve skutečnosti to může být jednoduchý proces. Abyste mohli naplánovat párty u bazénu, musíte si vybrat ...