Madrid Open 2021: Petra Kvitova vs Angelique Kerber náhled, head-to-head & prediction

Petra Kvitová

Petra Kvitová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (9) Petra Kvitová vs Angelique Kerber

pár tenisek

Datum: 1. května 2021

Turnaj : Mutua Madrid Otevřeno 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Madrid, Španělsko

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 2 549 105 EUR

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 18:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Petra Kvitová vs. Angelique Kerberová

Druhé kolo Mutua Madrid Open 2021 v sobotu čeká vzrušující bitva mezi dvěma grandslamovými šampionkami - Petrou Kvitovou a Angelique Kerberovou.

Devátá nasazená Kvitová se dívá na svou čtvrtou madridskou korunu v tomto roce. Češka zahájila kampaň proti krajance Marii Bourzkové a vedla o set, když její soupeřka musela kvůli zranění odstoupit.

Angelique Kerberová

Angelique Kerberová

Kerberová mezitím při svém prvním kole prohrála působivou výhru 7: 6, 6: 1 nad finalistkou Roland Garros 2019 Marketou Vondrousovou.

Němka vstoupila do Madridu kvůli raným odchodům téměř na všech svých turnajích v roce 2021, ale ve čtvrtek vypadala velmi ostře. Kerber zůstala silná při svém podání po celý těsný první set a zdálo se, že s postupem zápasu sílí.

Nyní bude chtít přenést svoji hybnost do dalšího kola.

Petra Kvitová vs. Angelique Kerberová proti sobě

Petra Kvitová se bude snažit převzít roli agresorky v zápase.

Petra Kvitová se bude snažit převzít roli agresorky v zápase.

Petra Kvitová vede Angelique Kerberovou v jejich head-to-head se štíhlým okrajem 7-6. Obě ženy za ta léta odehrály hodně těsných zápasů, ale je to právě Kvitova, kdo byl v jejich novějších setkáních dominantní; Čech vzal tři z jejich posledních čtyř.

Predikce Petra Kvitova vs Angelique Kerber

Vzhledem k jejich nedávným výsledkům vstupuje Petra Kvitová do zápasu jako jasná favoritka. To znamená, že deváté semeno si nemůže dovolit podcenit soupeře kvality Angelique Kerberové.

Němka nebyla v posledních sezónách blízko svých nejlepších, ale stále je dost dobrá na to, aby vedla silné boje i s těmi nejlepšími hráči. Její vítězství nad Vondrousovou bylo důkazem jejího postavení jako stálezelené hrozby.

Když hraje nejlépe, má Kerber jednu z nejsilnějších základních her na turné. Ráda také hraje v těchto relativně rychlejších podmínkách a mohla by položit několik otázek Kvitové.

pravidla služby raketbalu

Češka se v této sezóně snažila najít cestu kolem kontroverzních hráčů, jako jsou Elina Svitolina a Nadia Podoroska. A pokud se Kerberové podaří zůstat v soutěžích dostatečně dlouho, aby frustrovala soupeřku, mohla by se dobře ocitnout v silné pozici.

Němka si ale nemůže dovolit rozdat příliš mnoho bodů na začátku, protože to Kvitové jen pomůže usadit se v zápase. A od té chvíle je Kerbera toho tolik, co může udělat, aby zastavila pochod své oponentky.

Předpověď: Petra Kvitová vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic jsou již téměř půl desetiletí v centru pravděpodobně nejintenzivnější debaty o KOZE v historii tenisu.

Zde je návod, jak sledovat hru Golden Knights vs Kings online bez kabelu.

Kompletní průvodce, jak sledovat živý přenos basketbalu Severní Karolína vs Iona na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Říct příteli, že chcete být víc než jen přátelé, může být těžké. Pokud jste bisexuální, může to být opravdu o nervy. Možná se divíte, jak se váš přítel cítí ve vztahu osob stejného pohlaví (nebo opačného pohlaví) a jak se cítí k vám ....

Zde je kompletní přehled a podrobný průvodce, jak sledovat ESPN Plus na zařízeních Amazon Firestick a Fire TV.

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos premiéry Rick and Morty Season 4 online, ať už máte nebo nemáte kabel.