„Stát se světovou jedničkou není snadné, když Novak Djokovič vyhrál všechny zápasy a grandslamy“ - Daniil Medveděv po vítězství 3R v Torontu

Novak Djokovic (L) a Daniil Medvedev

Novak Djokovic (L) a Daniil Medvedev

Daniil Medvedev projížděl ve čtvrtek ve třetím kole 2021 National Bank Open kolem Jamese Duckwortha 6: 2, 6: 4. Nejlepší tým, který je v Torontu favoritem na zvednutí trofeje, se v pátek ve čtvrtfinále utká s Hubertem Hurkaczem.

Rus je v současné době druhý v žebříčku ATP, ale v příštích několika měsících by mohl přeskočit Novaka Djokoviče na přední místo. Djokovič, který letos porazil Medveděva ve finále Australian Open, posílil svou přilnavost na vrcholu mužské hry vítězstvím na Roland Garros a Wimbledonu.

Medveděv v rozhovoru se zástupci médií po svém vítězství nad Duckworthem odhalil své ambice předjet Djokoviče a stát se světovou jedničkou. Rus si je vědom velikosti tohoto úkolu, ale věří, že vítězství velkých titulů mu pomůže dosáhnout úspěchu. .

'Abych byl upřímný, stát se jedničkou, s Djokovičem to není snadné, protože vyhrává téměř všechny zápasy a všechny grandslamy,' řekl Medveděv. „Takže ho ve finále musíte porazit. Možná, kdybych ho porazil (na Australian Open), byl bych mnohem blíž. Ale porazil mě, takže taková je realita, “řekl.
„Chci se pokusit hrát svůj nejlepší tenis. Víte, pokud vyhrajete dva grandslamy za rok a dva Masters, budete č. 1. Na to se musíte pokusit zaměřit, a tak samozřejmě chci být jednička, ale, jo, na to musím vyhrát velké turnaje a velké tituly. O to se snažím, “dodal Rus.
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Novakem Djokovicem (@djokernole)

Velká 3 jsou jiná, protože obvykle vyhrávají, i když nehrají dobře: Daniil Medvedev

Daniil Medveděv (L) a Rafael Nadal

Daniil Medveděv (L) a Rafael Nadal

velikost tenisové rakety pro 6 let

V průběhu své tiskové konference Daniil Medvedev také hovořil o důležitosti nalezení formy ve správný čas na velkém turnaji.

Rus zdůraznil, že všichni hráči kromě Novaka Djokoviče, Rogera Federera a Rafaela Nadala potřebují nějaké vítězství pod opaskem, aby získali důvěru a dynamiku před velkou událostí.

Podle Medveděva jsou velké 3 schopné vyhrávat zápasy, i když hrají špatně, což není případ mladších hráčů na turné.

je racquetball dobré cvičení
'Myslím, že je to téměř důležité (dostat se' do zóny ') téměř pro každého tenistu, a v tom se' velká trojka 'liší,' řekl Daniil Medvedev. 'Protože i když nehrají dobře a říkají to po zápase, obvykle vyhrávají, zvláště na grandslamech.'
„Pro mladší hráče je to určitě těžší, protože čím jste mladší, tím víc vidíte, jak ten chlap poprvé bije hráče z první desítky na světě, měl jsem to sám a v dalším kole prohrává někdo mimo top 100 nebo něco takového. No, jo, to je těžké se naučit. '

Rus ale věří, že nepředvídatelná povaha tenisu je to, co z něj dělá tak atraktivní sport, na který se dá dívat.

„Víte, i letos máme spoustu hráčů, kteří by mohli dosáhnout úžasných výsledků a několik týdnů prohrávali první kola. O tom je tenis. Proto si myslím, že lidé mají rádi tenis, “dodal pětadvacetiletý mladík.

Medvedev také odhalil, že tvrdě pracuje na tom, aby se ve své hře pokusil vyvinout větší konzistenci.

„I letos byly nějaké turnaje, kde jsem se před zápasy necítil dobře, a některé z těchto turnajů se mi podařilo udržet na úrovni a hrát stále lépe. Někteří z nich jsem ztratili v prvním kole hrůzou. To se snažím každý den o sobě učit a snažím se, aby to fungovalo pořád, “dodal.

Populární Problémy

Quito, 22. srpna (IANS) Ekvádorský tenista Julio Campozano gestikuloval během svého daviscupového zápasu proti chilskému Paulovi Capdevilleovi v Manta, Ec.

Jak cvičit se zlomenou nohou. Zlomená noha se může cítit jako oslabující zranění. V závislosti na typu, závažnosti a umístění přestávky se můžete dívat na týdny až měsíce v sádře nebo imobilizující botě. Nicméně,...

Chrámová póza je jógová póza pro začátečníky, kterou můžete použít jako součást řady několika póz jako součást celkové praxe jógy nebo jako samostatné cvičení. Chrámová póza působí na celou spodní část těla, s důrazem na ...

3krát Djokovič netypicky promrhal mečboly, aby prohrál zápas.

Jak se zbavit stresových koulí na krku. Stresová koule je lékařsky známá jako myofasciální spouštěcí bod. Jedná se o specifické oblasti, kde byly svaly vystaveny trvalému stresu, který může způsobit rozvoj stresových koulí. Tyto...

Akron se ve čtvrtek utká s Ohiem ve čtvrtích turnaje MAC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.