5 nejnervóznějších tenistů všech dob

#2 John McEnroeJohn McEnroe v té době také prolomil mnoho stereotypů a raket! Myslel si, že většina rozhodčích se mýlila, když ho soudili. Jeho myšlenkou bylo, že nikdy opravdu nevyhodí dobrého hráče.

John McEnroe kdysi řekl: Nechtějí se zbavit jednoho z nejlepších kluků, pokud přináší hodnocení a zájem, takže to myslím je součástí pobídky k dobru, protože vám unikne víc.

To nemůžete myslet vážně, to řekl John McEnroe rozhodčím během Wimbledonu v roce 1981. To se stalo jednou z nejslavnějších linií v historii tenisu. Ve skutečnosti, po jeho odloučení od manželky Tatum O'Neal, byl povinen navštěvovat několik hodin řízení hněvu.

John McEnroe zmizel z tenisové scény stejně rychle, jako se proslavil. Měl šest měsíců pauzu a doufal, že se vrátí v lepší formě, aby mohl hrát proti mladším a zdatnějším hráčům. To se bohužel nestalo, ale bude na něj vždy pamatováno.

Populární Problémy

Pátá nasazená Elena Rybakina nastoupí v pátek ve štrasburském semifinále proti nenasazenému Nao Hibinovi. Rybakina získala titul Hobart na začátku tohoto roku a před vypnutím dosáhla dalších tří finále.

Může Williams pokračovat ve svém velkolepém běhu přes Šarapovovou nebo najde Rus způsob, jak ukončit svou sérii 18 zápasů proti svému rivalovi?

Arsenal a Manchester City se v úterý střetnou ve čtvrtfinále Carabao Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Alexander Zverev hrál skvěle, když vyhrál Rogersův pohár, ale zdálo se, že Roger Federer má obavy ze zranění.

Zion Williamson debutuje v NBA, když se Pelikáni v pondělí utkají s Hawks v přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.