Top 10 strojů na tenisové míčky, které si můžete koupit

5. Přenosný tenisový míčový stroj Wilson

Přenosný tenisový míčový stroj Wilson

Přenosný tenisový míčový stroj Wilson

Jedním z cenově nejvýhodnějších strojů na tenisové míčky je přenosný stroj Wilson. Nastavení stroje je nejjednodušší a lze jej provést během několika sekund. Začátečníkům to pomůže zlepšit jejich dovednosti a talent v tenise.

páskování golfového lokte

Stroj poskytuje dobré zkušenosti při učení a pomáhá jim přejít na další úroveň. K dispozici je 2řádková funkce, která dokáže odpalovat míče současně pro forhend i bekhend. K ovládání tohoto stroje je také dálkové ovládání.


6. Half Volley Playmate

Half Volley Playmate

Half Volley Playmate

Jedná se o dálkově ovládaný stroj, který je lehký a snadno se nosí. Má také kola pro snadný pohyb. Baterie hry Half Volley Playmate je vyjímatelná a lze ji rychle upgradovat.

Stroj běží na výkonném bateriovém systému, který vydrží až 6 hodin. Celková kapacita je 200 míčků a lze ji použít najednou. Jednou z unikátních vlastností tohoto je, že existuje horizontální i vertikální oscilace pro odpalování míčků.

kdy a kde se poprvé hrál tenis

Populární Problémy

Na Federera čeká mnoho výzev, aby se stal nejúspěšnějším hráčem všech dob v Indian Wells.

Jak hrát golf v GTA V. Jednou z mnoha miniher, které si ve světě Grand Theft Auto 5 můžete zahrát, je golf. Umožňuje vám a vaší postavě zúčastnit se krátké sportovní hry ve 3-D kurzu přímo v Los Santos. Hraní golfu v ...

Jak můžete sledovat film „The View“ online bez kabelu? Zde se dozvíte, jak živě streamovat show.

Ve středu večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Firemní“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.