Přímý přenos Lakers vs Pelicans: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky New Orleans Pelicans proti Los Angeles Lakers

Getty LA Lakers se v neděli zúčastní New Orleans Pelicans.

New Orleans Pelicans (26-33) bude v neděli hostit Los Angeles Lakers (45-13) v Smoothie King Center.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Pelikáni na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Lakers vs Pelicans živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Pelicans na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Pelicans na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Lakers vs Pelikáni

Tyto dva týmy se setkaly před necelým týdnem; the Lakers porazit Pelikáni , 118-109 s LeBronem Jamesem, který získal 40 bodů, a mladá superstar Zion Williamson vsítila 29 ve ztrátě úsilí o Pelikány. Williamson byl nadšený, že se tváří v tvář Jamesovi, i když byl poražen.

Byla to skvělá zkušenost, Řekl Williamson o hraní proti Jamesovi. Je to neuvěřitelný hráč. Jeho životopis mluví sám za sebe. … Řešil podnikání. Vyšel sem a udělal, co musel, aby pomohl svému týmu k vítězství.

Lakers jsou na konci svého výletu se třemi hrami a v sobotu ztrácí 105-88 na Memphis Grizzlies. James vedl s 19 body proti Memphisu, ale Los Angeles na to nemělo odpověď nováček ja morant , který získal 27 bodů a rozdal 14 asistencí. Ztráta ukončila sérii sedmi výher LA, ale James poté dal Morantovi uznání a poznamenal, jak jasná je budoucnost NBA.

Díváš se na Ja a díváš se na Sion, Řekl James . Podívejte se na Jaysona Tatuma. Podíváte se na Luku Doncice a Trae Younga a seznam pokračuje dál a dál. Tito kluci jsou nejen skvělí na podlaze, ale také, co je důležitější, mimo podlahu. A to je skvělé mít. ... Naše liga je na velmi, velmi dobrém místě.

Druhé kolo LeBron v Zion se koná v neděli a tentokrát budou domácím týmem Pelikáni. New Orleans přichází s výhrou 116-104 nad Cavs Friday a vyhrálo šest z posledních osmi zápasů.

Pelikáni získávají 115,8 bodu za hru a mají šest hráčů v průměru na dvouciferných číslech. V čele je Brandon Ingram s 24,8 body na zápas a Williamson je hned za ním s 23,4 body na soutěž. New Orleans se řadí mezi pět nejlepších v lize v bodech, doskokech na zápas (46,7 na zápas) a asistencích na zápas (26,8) a jsou také třetí v NBA ve tříbodovém procentu, když zasáhli 37,5 procent svých střel z velké vzdálenosti.

údery stolního tenisu

Lakers nemají ani zdaleka tak vyrovnaný útok - Anthony Davis, James a útočník Kyle Kuzma jsou jedinými hráči v týmu, kteří získali více než 10 bodů za zápas - ale dva z těchto hráčů jsou schopni převzít jakoukoli hru v daném okamžiku čas. Davis vede lakery ve skórování, když zaznamenal 26,4 bodu na zápas, a James je hned za ním, v průměru má double-double, zaznamenává 25,3 bodů a rozdává 10,6 asistencí na soutěž.

LA získává 114,4 bodu na zápas, což je sedmé místo v lize, ale Lakers jsou také nejlépe střeleckým týmem v NBA, když zasáhli 48,5 procent svých střel z podlahy. LA má také třetí nejlepší obranné hodnocení v lize, a vedou NBA v blokovaných střelách, takže jejich obrana byla výjimečná.

Lakers v této sezoně zatím proti Pelikánům vedou 3: 0 a toto bude poslední setkání obou týmů v této sezóně.


Populární Problémy

V úterý večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Miracle Workers“ s názvem „Oregon Trail“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak nosit sako. Blejzr je super-elegantní módní kousek, který lze použít k vytvoření široké škály vzhledů. Správné nošení blejzru začíná výběrem správného střihu pro vaši postavu. Od té chvíle můžete používat ...

K ohýbání plechu se nejčastěji používají drahé nástroje na ohýbání plechu, nazývané brzdy, ale tento úkol můžete také dokončit bez něj. Ruční ohýbání plechu je zvládnutelný úkol, pokud je kus plechu malý a ...

Manipulace a jízda na koni může být jednou z největších radostí života. To znamená, že jsou to silná, často skličující zvířata, se kterými je třeba zacházet správně. Chraňte sebe i koně před zraněním po celou dobu dodržováním bezpečných ...

Jak zlepšit svou hbitost cvičením s tělesnou hmotností. Agility je dovednost, kterou byste mohli chtít zlepšit, zvláště pokud chcete doladit své atletické schopnosti nebo jste sportovec. Být agilní znamená, že se můžete rychle pohybovat, zastavit ...

Tiger Woods tento týden vydává titulky do pole Otevřené pojištění zemědělců v Torrey Pines. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy z turnaje online bez kabelu.