Medveděv se omlouvá za incident při házení mincí

Daniil Medveděv v akci ve WimbledonuPo středeční porážce Rubena Bemelmanse ve Wimbledonu se Daniil Medvedev omluvil za házení mincí na rozhodčího.

wii sportovní středisko stolní tenis

Rus způsobil největší šok prvního kola na začátku týdne, když vyrazil Stan Wawrinka, ale jeho běh skončil po pětisetovém thrilleru na Court 16.Poté, co prohrál první dva sety, se Medveděv vrátil do zápasu, jen aby viděl Bemelmanse dokončit vítězství 6-4 6-2 3-6 2-6 6-3 za dvě hodiny a 50 minut.

V páté sadě Medveděv při několika příležitostech ztratil chladnou hlavu a údajně požádal o změnu rozhodčího kvůli jeho nespokojenosti s některými rozhodnutími.

A své frustrace vytáhl na rozhodčího, jakmile byl jeho odchod potvrzen házením peněz na úřednické křeslo.Jednadvacetiletý mladík na své pozápasové mediální konferenci trval na tom, že za jeho jednáním není žádný postranní motiv, a omluvil se, že nechal vyniknout své frustrace.

'Byl jsem zklamán výsledkem zápasu,' řekl. „Bylo to frustrující po velké výhře, kterou jsem [proti Wawrince] získal.

„Celý zápas pro mě nedopadl dobře. Takže jsem byl jen velmi zklamaný. V té horké chvíli jsem udělal špatnou věc. Za to se omlouvám.'Nemělo to žádný význam.' Bylo to hloupé. Možná tam byly nějaké špatné hovory, to se může stát ve sportu.

'Rozhodčí mohou udělat nějaké chyby, ale já jako tenista dělám chyby také.' Jeden z nich byl po zápase. '

A Medveděv je připraven přijmout jakýkoli trest, který mu za jeho činy může přijít do cesty.

'To není na mě, abych rozhodl,' řekl, když byl dotázán na následky. 'Jestli tam bude, je to moje chyba.'

Populární Problémy

Djokovič má po US Open pauzu od tenisu a vrátí se na Shanghai Rolex Masters.

90. léta byla skvělým obdobím pro popovou kulturu a hudbu, což výrazně ovlivnilo tehdejší módní trendy. Pokud chcete vytvořit oblečení inspirované 90. lety, oblékněte si věci jako flanelové košile, pytlovité džíny a bojové boty. Další populární trendy ...

Trojnásobný hlavní šampion Stan Wawrinka se zotavil po operaci kolena a brzy by mohl být výzvou pro další grandslamový titul.

USC hostí Utah v rané klíčové hře Pac-12 v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Indický tenista Yuki Bhambri absolvoval lékařský zákrok na koleni, který ho na nějakou dobu odstaví na vedlejší kolej. Bývalý svět č.

Tato stránka byla napsána s cílem poskytnout pomoc při oblékání jako Invader Zim na Halloween. Pre-made Invader Zim kostýmy aktuálně neexistují, a vy si musíte vytvořit vlastní. Začíná úvodem do Invader Zim, poté se přesune na ...