Z Wimbledonu se stahuje pětinásobná šampionka Venus Williamsová

USA Venus williams pózy drží její trop

Venuše Williamsová představuje svou trofej poté, co porazila její sestru Serenu během závěrečného tenisového zápasu mistrovství Wimbledonu 2008

Pětinásobná wimbledonská šampionka Venus Williamsová odstoupila z letošního turnaje kvůli pokračujícímu zranění dolní části zad.

Williamsová utrpěla svůj první odchod z French Open za 12 let, když minulý měsíc narazila na porážku v prvním kole s polskou Urszulou Radwanskou na Roland Garros.

Třiatřicetiletá-která vyhrála celkem sedm grandslamových titulů-se kvůli problémům se zády vytáhla i ze své čtyřhry se svou sestrou Serenou.

Letos se bohužel nebudu moci účastnit Wimbledonu, uvedla Williamsová na svém Facebooku.

Jsem nesmírně zklamaný, protože jsem mistrovství vždy miloval, ale musím si dát čas, abych se uzdravil.

Těším se, že se co nejdříve vrátím na kurty, přičemž mým cílem je vrátit se 8. července ve Washingtonu DC do Mylan World Team Tennis.

Mnohokrát děkuji svým fanouškům za lásku a podporu a velmi brzy se uvidíme na kurtech, řekla Williamsová, která v roce 2008 získala poslední ze svých wimbledonských titulů ve dvouhře.

Populární Problémy

Kyrgios končí US Open se zraněním kyčle

Jak udržet sovy mimo kuřata. Stejně jako jestřábi jsou sovy draví ptáci, kteří mohou představovat značnou hrozbu pro váš kurník - zejména sovy rohaté. Naštěstí existuje spousta způsobů, jak můžete udržet svá kuřata v bezpečí, ...

Rafael Nadal vystoupil na podporu Novaka Djokoviče v důsledku katastrofální Adria Tour. Nadal však také vyjádřil důležitost poučení se z chyb turnaje.

Jak se zbavit mouchy z masa. Masové mušky jsou běžným škůdcem přitahovaným k rozkladu ze zvířat, odpadků a dalších organických látek. Lze je snadno identifikovat díky jasně červeným očím a šedým pruhům. Vzít si domů z těchto ...

Mnozí z největších tenisových trenérů byli v mládí mimořádně úspěšnými hráči.