Charleston 2021: Danka Kovinic vs Veronika Kudermetova Preview, head-to-head & prediction | Volvo Car Open

Danka Kovinic

Danka KovinicPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Danka Kovinic vs Veronika KudermetovaDatum: 11. dubna 2021Turnaj: Volvo Car Open 2021

Kolo : FináleMísto : Charleston, Spojené státy americkéKategorie: WTA 500

Povrch: Zelený jílFinanční odměna: 823 000 $Načasování zápasu: Ne před 13. hodinou místního času, 22.30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Náhled Danka Kovinic vs Veronika Kudermetova

Danka Kovinic pokračovala v dobrém běhu na Charleston Open 2021 tím, že včera večer skórovala další zajištěnou výhrou nad nasazeným hráčem - tentokrát Ons Jabeurem. Šestadvacetiletá žena potřebovala něco málo přes hodinu na to, aby propustila 12. semeno a zarezervovala si místo ve svém dosud největším finále.

Na Kovinic ve vrcholném střetu čeká Ruska Veronika Kudermetova, která sama zaregistrovala vítězství ve dvou setech nad formální Paulou Badosou.

Veronika Kudermetová

Veronika Kudermetová

Kudermetova udělal silný start do sezóny, s prvním vystoupení ve finále na Abu Dhabi Open. Ale nedokázala si udržet svoji hybnost a od té doby zaznamenala několik raných odchodů na velkých turnajích.

To znamená, že většina jejích letošních ztrát přišla do rukou kvalitních soupeřů. Rusům se navíc podařilo udržet si své postavení proti Aryně Sabalenkové a Darii Kasatkinové.

Tady v Charlestonu měla Kudermetova velkou příležitost s celkem otevřenou remízou a bude sledovat první korunu WTA.

Danka Kovinic vs Veronika Kudermetova hlava-nehlava

Danka Kovinic celý týden dobře využívala své velké podání a údery země.

Danka Kovinic celý týden dobře využívala své velké podání a údery země.

Veronika Kudermetova vede Danka Kovinic v head-to-head se štíhlým rozdílem 1: 0. Rus se zúčastnil pouze předchozího setkání dua - které se konalo na Shenzhen Open 2019 - v těžké bitvě, ale ve dvou setech.

Predikce Danka Kovinic vs Veronika Kudermetova

Bez ohledu na rozdíl v žebříčku se zdá, že tento zápas směřuje k těsnému konci. A to je do značné míry způsobeno formou, kterou oba hráči předvedli do finále.

Zvláště Danka Kovinic byla působivá ve způsobu, jakým zvládla své velké zápasy. Černohorka, která před sezónou Charleston vyhrála pouze dvě utkání, dokázala pro sebe na zelené antuce neuvěřitelný obrat.

Kovinic byl vždy skvělý defenzivní hráč a hybatel. Tento týden ale překvapila své soupeře nově nalezenou úrovní agresivity za jejím podáním a údery země.

Šestadvacetiletá žena bude čelit velkému úderu ze strany kurtu Veroniky Kudermetové, ale celý týden efektivně zvládala tempo. Kovinic má také zkušenosti, že se mu daří i ve velkých situacích; pokud se jí podaří udržet nervy v napjatých situacích, možná v neděli odejde se svým prvním titulem v kariéře.

Předpovědi : Danka Kovinic vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se naučit hrát golf. Golf je velmi populární sport, kterému se můžete věnovat mnoho let. Je skvělé dělat to ve volném čase i s obchodními kolegy. Můžete se naučit hrát golf tím, že se naučíte správně odpalovat míč, ...

V seznamu žen, na které je třeba si dát pozor na US Open 2020, figuruje pět bývalých grandslamových šampionek. Nejlepším uchazečem zůstává Serena Williamsová, ale existuje několik hráčů, kteří mohou napadnout 7násobného šampiona.

Raphael Assuncao a Marlon Moraes se podruhé setkávají v Brazílii. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos z boje online.

Jak zdravit jako voják. Pozdrav rukou je jednou z nejstarších a nejvyšších forem respektu ve Spojených státech. Ať už jste voják nebo se jen chcete naučit zdravit jako muži a ženy amerických ozbrojených sil, tento ...

Novak Djokovic je hlavní hvězdou losování dvouhry mužů na US Open 2020, zatímco Dominic Thiem vede spodní polovinu. Stefanos Tsitsipas, Daniil Medvedev a Alexander Zverev doufají, že napadnou 2 nejlepší semena na NY Slam.

K přípravě sypaného listového čaje vám opravdu stačí horká voda, samotné listy a sítko na čaj. Každý druh čaje však vyžaduje trochu jiné techniky máčení. Pro nejlepší šálek dodržujte doporučená měření, vodu ...