Novak Djokovič, Andy Murray a Rafael Nadal až do čtvrtfinále Montreal MastersNovak Djokovic hraje při své výhře nad Jackem Sockem bekhend

Nejlepší semena postupovala až do poslední osmičky Montreal Masters bez větších obtíží ve čtvrtek. Světová jednička Novak Djokovič v prvním zápase dne porazil Jacka Socka 6: 2, 6: 1.

Djokovič byl při podání velmi působivý, když získal 83% prvního podání a získal 74% servisních bodů. Sock měl v celé sadě jednu příležitost do brejkového bodu, kterou nedokázal proměnit. Američana to stálo draho, protože ho Djokovič dvakrát zlomil, včetně poslední hry, která vedla o set.

kolik vydělávají tenisoví trenéři

Ve čtvrté hře druhého setu byl Sock zlomen poté, co udělal nevynucenou chybu v bodu zlomu na stezce 1-3. Američan vsítil svůj forhend v šesté hře na dva brejky. Pro Socka to byl náročný úkol, kterému se ve druhé sadě podařilo získat pouhých 42% bodů.

Djokovič nastoupí v pátek ve čtvrtfinále proti Ernestu Gulbisovi. Gulbis porazil Američana Donalda Younga 7: 6 (5), 6: 3.

Druhý nasazený Andy Murray porazil Gillese Mullera 6-3, 6-2 za něco málo přes hodinu. Skot získal 72% servisních bodů, které zahrnovaly 4 esa. Mullerovo podání bylo pod tlakem Murraye, který čtyřikrát přerušil lucemburské podání. Muller své věci nepomohl tím, že se dopustil pěti dvojitých chyb.

proměňte tenisky na všechny hvězdy

Murray bude hrát o Jo-Wilfrieda Tsongu o postup do semifinále.

V dalším zápase 16. kola byl Rafael Nadal příliš dobrý na Michaila Youzhnyho. Španěl vyhrál zápas 6-3, 6-3. včetně tří brejků podání. Youzhny měl v zápase tři příležitosti do brejku, které nedokázal proměnit.

Nadal připravuje čtvrtfinále blockbusteru proti Kei Nishikori, který porazil Davida Goffina 6: 4, 6: 4.

banditový loketní popruh

Američan John Isner se prosadil z Nicka Kyrgiase 7-5, 6-3, aby postoupil do poslední osmičky. Ve čtvrtfinále nastoupí proti Jeremymu Chardymu, který přežil nápor Iva Karloviče, aby zvítězil 4-6, 7-6 (1), 6-4.

Zde je pořadí hry na pátek:

Zápas Čas (IST)
John Isner vs. Jeremy Chardy 10 večer
Novak Djokovic vs. Ernests Gulbis Ne před 12 hod
Rafael Nadal vs. Kei Nishikori Ne před 4 hod
Jo-Wilfried Tsonga vs. Andy Murray Po zápase Nadal V Nishikori

Populární Problémy

Jak získat větší nohy. Pokud jsou vaše nohy na hubené straně, existuje spousta cviků, které můžete udělat, aby byly větší. Mějte na paměti, že samotná cvičení nejsou klíčová: abyste opravdu viděli výsledky, musíte používat správný formulář a ...

Club América se v sobotu v Clausura 2021 utká s kolegou Liga MX klubu Atlético San Luis. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu, pokud jste v USA.

Potopení puttu je posledním krokem k dokončení jamky v golfu. Říká se jim také „krátká hra“ a základy uvádění se liší od jiných houpaček, které si vezmete s holemi, ale snadno se je naučíte. Naučit se číst zeleně a ...

Rivals Mississippi State a Ole Miss se v sobotu střetnou v Egg Bowl 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Pierre-Hughes Herbert přišel na obranu Novaka Djokoviče poté, co jeho Adria Tour vedla k sérii případů COVID-19. Francouz také zmínil, že Djokovič je jako předseda Rady hráčům plně oddán.

Luka Doncic a Slovinsko se ve skupinové hře utkají s olympijským hostitelem Japonska. Tato hra není v USA v televizi, ale zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos.