Josh Berry: Tenisový impresionista

Josh Berry

Josh Berry

YouTube je plný lidí, kteří zkouší dojmy slavných lidí-ať už jde o herce, politiky, sportovce a hudebníky. Britský teenager Josh Berry si však nyní vytvořil jméno podle téměř dokonalých dojmů z našich oblíbených tenisových hvězd!

Josh Berry poprvé vyrazil na scénu, když nahrál krátké video, které napodobuje „Top 4“ Federera, Nadala, Djokoviče a Murraye. Video doplněné Nadalovým „zkuste to nejlépe“ a slavným Murrayem „uhhh“ před začátkem věty si rychle získalo názory a vystřelilo ho ke slávě.

Josh Berry získal za své úsilí široké uznání a získal uznání od špičkových hvězd, jako jsou Djokovič a Murray, přičemž Murray dokonce jedno ze svých videí znovu umístil na Facebook. Jeho twitterový účet sledují špičkoví spisovatelé jako Darren Cahill a Brad Gilbert a dokonce měl možnost napodobit Rafaela Nadala před ... Rafaelem Nadalem samotným!

Berry se nezastavil a nyní pokračoval v napodobování všech nejlepších 8 a také bývalých hvězd jako John McEnroe a Boris Becker! Určitě ho sledujte na Twitteru, Youtube a Facebooku a smejte se!

Populární Problémy

Parmentier v prvním kole vítězí nad bývalou jedničkou Marií Šarapovovou !.

Modrá obloha, krásné dny a vlnobití nejsou často spojeny s dnem v práci. Líbí se vám myšlenka výplaty za plavbu na lodi? Mnoho letních komunit a pobřežních oblastí je domovem rekreačních loděnic a ...

Stručná analýza turné ATP v roce 2017, kterému dominovali Nadal a Federer.

Kanada a Švédsko se ve čtvrtek večer setkávají pro zlatou olympijskou medaili v ženském fotbalu. Zde je návod, jak můžete hru sledovat, pokud žijete v USA.

'The Good Doctor' se vrací na sezónu 4 v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.