Jak se dívat na Baylor vs Iowa State Basketball na ESPN Plus

Getty Images Adam Flagler z Baylor Bears.Baylor se snaží udržet si perfektní rekord, když se v sobotu vydá na cestu do státu Iowa.Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Tato hra (začátek 13:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledovat Baylor vs Iowa State na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.sledovat fotbalový zápas armádního námořnictva živě

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete Baylor vs Iowa State sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Baylor vs Iowa

Baylor startuje 8: 0, přičemž všechna jejich vítězství v této sezóně přichází dvojciferně. Medvědi jsou na čtvrtém místě v národě v bodech na zápas na 95 a první v asistencích s 22,1. Baylor připouští pouhých 62,3 bodu.

Jen velmi zřídka máte tým, který vyhrajete s náskokem, který jsme vyhráli my, a důsledně jsme vyhráli, řekl trenér Bayloru Scott Drew. Někdy u týmů vstanete o 15 nebo 20 a pak necháte druhý tým, aby se vrátil, a je to hra na 10 nebo 12 bodů. Opravdu jsme odvedli fenomenální práci spočívající v tom, že jsme stavěli na potenciálních zákaznících a odstraňovali týmy a nedovolili jim, aby se dostali zpět do her.

raketbal se 3 hráči

Baylorovou poslední výhrou bylo 105–76 úderů Alcorn State. MaCio Teague v současné době vede Medvědy se 16,2 body na zápas. Jonathan Tchamwa Tchatchoua chytil 7,8 doskoku, aby vedl Baylor.

Drew očekává tvrdý test proti konferenčnímu soupeři ve státě Iowa.

Myslím, že Iowa State je jedním z těch týmů, jako je Kansas State, který měl hodně přechodů, měl spoustu nových kousků, řekl Drew. Bez léta, bez rvaček existují týmy, které se budou stále zlepšovat, čím více budou hrát společně. Když se podíváte na Iowa State, mají spoustu talentovaných hráčů, mají skvělého trenéra (Steve Prohm). Myslím, že proti Západní Virginii ukázali, čeho jsou schopni.

Po čtyřech po sobě jdoucích ztrátách to Iowa State naposledy otočil proti Jackson State, když ve velké druhé polovině vyhrál 60: 45. Baylor, tým číslo 2 v národě, bude úplně jiný test.

Víte, jsou dobří, rozhodně jsou dobří, řekl juniorský strážce státu Iowa Rasir Bolton. (Jsou) Č. 2 v zemi z nějakého důvodu, takže musíme vyjít a být připraveni hrát.

Bolton vede v cyklónech s 15,7 body na zápas, zaznamenal také 5,5 asistence. Solomon Young je nejlepším hráčem na získávání odskoků v Iowa State, který má 5,3 na zápas. Young také registruje 1,2 bloku.

tenisové rakety pro dospělé

Baylor je velkým 15bodovým favoritem zápasu. Celkem je to 148,5 bodu. Baylor je 7-1 proti šíření v posledních osmi zápasech.


Populární Problémy

Váš průvodce online streamováním filmu Mickey's Once Upon a Christmas - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 6 s názvem 'Don't Grumpy Stop' se bude vysílat v pondělí večer ve 21 hodin. ET na TLC.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Sentry Tournament of Champions online bez kabelu.

Roger Federer inspiroval mnoho tenistů svou excelentností na hřišti a jedním z nich je Stan Wawrinka. Wawrinka také prozradil, jaké bylo největší lítosti jeho kariéry - což se mimochodem dostalo do rukou Federera.

Naomi Osaka se vyšvihla na místo světové jedničky, ale v posledních žebříčcích udělalo velký skok několik dalších.