Jak se dívat na Washington vs Tennessee Basketball online

tennessee washington jak sledovat

Getty Isaiah Stewart #33 a Nahziah Carter #11 z Washington Huskies slaví po svém vítězství nad Baylor Bears během ESPN Armed Forces Classic v Alaska Airlines Center 8. listopadu 2019 v Anchorage na Aljašce. Washington vyhrál 67-64. Huskies nastoupí do Tennessee tuto sobotu (Foto Lance King/Getty Images)

Washington Huskies (2-0) zamíří do Toronta, kde se v sobotu v Naismith Hall of Fame Classic utká s Tennessee Volunteers (2-0).


Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat Washington vs Tennessee

Hra (čas zahájení 17:00 ET) bude na TSN v Kanadě a nebude v televizi v USA, ale ti v USA to mohou sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí všech tří her Naismith Classic, plus vysokoškolského basketbalu a dalších živých sportů každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ za měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat UW vs Tennessee naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Washington vs Tennessee

Huskies i Vols startují na 2: 0 a budou se snažit udržet své dva herní tahy naživu. Huskies s číslem 20 porazili velmi dobrý tým Baylor a také téměř nechali jednoho utéct proti úterý Mount St. Mary.

S tímto týmem, hlavním trenérem Washingtonu, zažijeme spoustu vzestupů a pádů Řekl Mike Hopkins poté, co jeho tým v úterý vyhrál 56: 46. Bude mnoho zážitků z učení.

Huskies vede juniorská stráž Nahziah Carter, který má v průměru přes 18 bodů a pět desek za hru. Cartera spojují dva velmi dominující útočníci 6-9, Jaden McDaniels a Isaiah Stewart. McDaniels i Stewart jsou dva nejlepší reboundři Huskies a oba jsou průměrně dvouciferní. Tennesse by v laku měli zajistit obtížné shody.

Tennessee doma porazil Murray State a zároveň porazil UNC Asheville a proti Washingtonu je čeká dosud nejtěžší zkouška. Jordan Bowden vede Vols v dosavadním bodování s 18 body na zápas. Bowdena doplňuje nováček Yves Pons, který má průměrně 17 bodů a 5,5 doskoku během dvou dosavadních soutěží, a vrchní strážce Lamonte Turnerová, která je třetí v týmu v bodování s 11 ppg. Turner byl také hlavním kapátkem týmu, který při výhře v Tennessee rozdal 14 asistencí proti Murrayovu státu .

Trenér Vols Rick Barnes ví, že jeho tým je mladý a v této sezóně je čeká mnoho těžkých úkolů, počínaje dosud nejtěžšími v Huskies: Cítili jsme se jít do tohoto roku, protože jsme věděli, že máme tyto mladší kluky, že jsme museli vyzvat s tímto rozvrhem, jak jsme mohli ... tento rozvrh, který máme, je náročný a očekávám, že z toho naši kluci vyrostou, Řekl nedávno Barnes . Společnost Barnes and Company bude muset začít silně, aby v tomto měla šanci.

Huskies budou v tomto oblíbení, ale na neutrální půdě se může stát cokoli.

badmintonová čtyřhra

Populární Problémy

Jak se připravit na krevní test. Zdravotníci objednávají krevní testy z různých důvodů. Od monitorování hladin léků po vyhodnocení vašich výsledků v průběhu diagnostiky zdravotního stavu může být krevní práce zásadní ...

Snowboardisté ​​v zasněženém Coloradu, kajakáři na jihu Francie a horkovzdušní balónci ve Skandinávii si vybrali cestu za svým snem o dobrodružství. Je však stále možné být dobrodruhem ve věku, kdy většina světa ...

Love & Hip Hop: Secrets Unlocked je nový čtyřdílný speciál, který má premiéru v pondělí večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Ve snaze udržet si náskok ve Velké 12 se Kansas ujímá středeční TCU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

V sobotu bitva ve státě staví č. 6 v Ohiu proti Miami OH. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„The Great Christmas Light Fight“ je zpět pro 8. sezónu, která má premiéru ve středu. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody online, pokud nemáte kabel.