Přímý přenos 76ers vs Knicks: Jak se dívat onlineGetty

Philadelphia 76ers usilují o 2: 0, když se vydají do Madison Square Garden, aby v sobotu nastoupili proti Knicks.Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílán na NBA TV (národní), NBC Sports Philadelphia (na trzích 76ers) a MSG (na trzích Knicks). Pokud ale nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos 76ers vs Knicks online zde:tenisový bodovací list
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Všechny trhy: FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBA TV, NBC Sports Philadelphia (místní trhy), MSG (místní trhy) a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavních kanálů a doplněk Sports Plus pro NBA TV, ale oba mohou být zahrnuty do vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, 76ers vs Knicks můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Všechny trhy: Sling TV

Poznámka: MSG a NBC Sports Philadelphia nejsou k dispozici na Sling TV, ale fanoušci na těchto trzích mohou sledovat hru na NBA TVŽivý přenos televize NBA a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling Orange plus Sports Extra nebo balíčku Sling Blue plus Sports Extra. Oba jsou dodávány s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, 76ers vs Knicks můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

streamování hvězdných válek návratu Jediho

76ers Markets: Hulu s živou televizí

Poznámka: NBA TV a MSG nejsou součástí Hulu

Můžete sledovat živý přenos NBC Sports Philadelphia (místní trhy) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, 76ers vs Knicks můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled 76ers vs Knicks

Sixers vyšli vítězně v otvíráku za silnou čtvrtou čtvrtinou a velkým double-double od velkého muže Joela Embiida, který zaznamenal 29 bodů a 14 doskoků. Jednalo se o první zápas pro tým pod novým hlavním trenérem Doc Rivers.

Nejde o mě, řekl Rivers. Jde o naše lidi. Je to o našem týmu. A já jsem trenér a trenér bude vždy na podzim. … Takhle to je. Přijměte to a pokračujte dál.

Jedním z hráčů, kterého Rivers chce vidět, je posílení, je Tobias Harris, který měl při střelbě 3 na 13 pouhých 10 bodů.

Jen mu chyběly střely, řekl Rivers. Myslel jsem, že váhal. Myslel jsem si, že i ta poslední jízda, když prováděl trestné hody, jsem si myslel, že to měl být šmejd. Na film se podíváme. Dostaneme ho bez klece; bude v pohodě.

Philadelphia dostala pěknou posilu z vylepšené lavičky, kterou zažehnalo 19 bodů od Shakea Miltona. Nový veteránský přírůstek Dwight Howard také poskytl spolehlivého velkého muže z lavičky s Embiidem na postranní čáře, který zachytil 10 doskoků za 13 minut.

Je to obrovské, řekl Simmons o lavičce. Je skvělé vidět kluky, jak přicházejí, hrají hry a dostávají se k našim věcem. Pak na obranné straně, zastavte se a buďte pyšní na naše zápasy, defenzivně. Všichni musí být na stejné stránce, zvláště pokud je to naopak. Naše druhá skupina to nedělá, kluci musí posílit. Na tom je tento tým postaven.

Knicks byli odsouzeni k pomalému druhému poločasu v otvíráku, a to navzdory skvělému výkonu strážce druhého ročníku RJ Barretta, který získal 26 bodů.

zenový tenis

Způsob, jakým jsme hráli v prvním poločase, je způsob, jakým musíme pokračovat ve hře, řekl trenér Knicks Tom Thibodeau. Pravděpodobně jsme hráli 24 minut dobrého basketbalu a abyste vyhráli na silnici, musíte udělat víc.

Pick Knicks v prvním kole Obi Toppin měl při svém debutu pouhých 9 bodů, přidal 3 doskoky a 2 bloky.

Bylo to učení, řekl Toppin. Všichni se musíme zlepšit v tom, co děláme na hřišti. Máme před sebou spoustu her a mnoho se učit.

76ers jsou 7,5-bodovými favority pro matchup, s celkovým nastavením 219 bodů.


Populární Problémy

V pátek večer se národní tým USA žen utká v přátelském zápase s Kolumbií. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu online.

Váš průvodce sledováním The Proud Family online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Aryna Sabalenka se ve čtvrtek ve druhém kole Linz Open 2020 setká se Stefanie Voegele. Sabalenka vede v zápase proti Voegele 1: 0, když na Luganu 2018 porazila Švýcary.

Všichni spisovatelé potřebují čas od času obnovit svou inspiraci. Každodenní život je plný inspirace pro psaní a nápady najdete také v knihách a příbězích. Kromě toho posílíte svou kreativitu prostřednictvím různých cvičení, jako ...

V sobotu je na řadě národní mistrovství ve volejbale žen D1, protože Stanford bojuje o titul s Nebraskou. Zde je návod, jak sledovat hru online.