Jak získat sexy vlasy

Proměňte své nevýrazné vlasy v sexy hřívu, aniž byste kdy vkročily do svého salonu. Před úpravou účesu vlasy důkladně očistěte. Udělejte si výbuch bomby a přidejte na objemu svým ochablým zámkům. Pro další drama použijte kulmu k vytvoření dotykových vln nebo k vytvoření lákavého up-do.Metoda 1 ze 4: Mytí a příprava vlasů

 1. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 1

  1 Nejprve upravte vlasy. Sexy vlasy jsou objemné a skákavé - zbytky zanechané kondicionéry vaše vlasy zatěžují! Chcete -li povznést své zámky do stavu bomby, před šamponováním pokožky hlavy upravte vlasy základním vzorcem.
  • Základní kondicionér není formulován s dalšími oleji nebo minerály.
  • Pro hedvábnější povrch naneste na suché prameny kondicionační masku na vlasy. Po deseti minutách kúru opláchněte a umyjte si vlasy mycím šamponem.
 2. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 2

  2 Šamponujte vlasy jako druhé. Abyste dosáhli sexy, objemných a skákacích účesů, musíte si vlasy očistit od špíny a tuku. Zatímco kondicionéry doplňují přírodní oleje vašich vlasů, šampon odstraňuje z pokožky hlavy špínu, oleje a nežádoucí zbytky. Po úpravě vlasů naneste základní šampon přímo na pokožku hlavy, napěňte a důkladně opláchněte.
 3. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 3

  3 Vysušte své zámky. Než vyjdete ze sprchy, vymačkejte z vlasů přebytečnou vodu. Vyvarujte se sušení vlasů ručníkem - třením vlasů osuškami se vytvoří krepatění a roztřepené konečky. Místo toho zabalte vlasy do bavlněného trička, hadříku z mikrovlákna nebo bavlněného polštáře.
  • Můžete také zvážit osušení vlasů papírovými ručníky.
 4. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 4

  4 Použijte kořenový zvedák a objemovou pěnu. Chcete -li dosáhnout bomby, spolehněte se na objemové vlasové přípravky. Rozstříkejte své kořeny pomocí 10 pumpiček séra na zvedání kořenů. Nastříkejte do jedné ruky objem mandarinky a tenisového míčku objemné pěny. Na druhou stranu použijte hřeben, abyste nabrali pěnu a rovnoměrně ji rozdělili přes kadeře. reklama

Metoda 2 ze 4: Dát si výstřel

 1. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 5

  1 Rozdělte si vlasy na části. Výbuch bomby je charakteristický svým objemným a elegantním, přesto bez námahy divokým a nedokonalým vzhledem. Pomocí hřebenu rozdělte vlasy na nejméně čtyři zvládnutelné části.
  • Rozdělte si vlasy do středu hlavy, od temene čela po zátylek.
  • Rozdělte vlasy vodorovně od horní části levého ucha k horní části pravého ucha.
  • Otočte a zajistěte dvě horní části vlasů sponou na kachní účet.
 2. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 6

  2 Vysušte vlasy. Kromě fénu budete potřebovat střední nebo velký kulatý kartáč. Počínaje levou nebo pravou spodní částí uchopte kulatý kartáč podsekci vlasů v blízkosti kořenů. Když taháte kartáč dolů po vlasech, fén sleduje kartáč. Tento postup opakujte v celé své hřívě, dokud není každá sekce zcela suchá.
  • Trysku fénu vždy nasměrujte dolů, aby se zabránilo krepatění a lesk.
 3. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 7

  3 Naneste vyhlazující sérum. Nastříkejte pár kapek lesklého séra na konečky prstů. Pročešte prsty konečky vlasů a rozdělte sérum. Neaplikujte lesklé sérum na kořínky - to způsobí, že vaše vlasy budou mastné.
 4. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy, krok 8

  4 Vlasy si hrubě osušte. Smíchejte části svého foukání hrubým sušením vlasů. Namiřte trysku vysoušeče vlasů směrem k hlavě. Když si vlasy tryskáte teplem, pročešte si je prsty. Dokončete bez námahy divoký a objemný výstřik vyhlazením a oddělením konečků vlasů. reklama

Metoda 3 ze 4: Natočte si vlasy

 1. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 9

  1 Vytvářejte volné, dotykové vlny. Sexy vlasy jsou plné pohybu. Vypadá to trochu nedokončené, a proto dotykové. Chcete -li připravit své vlasy na to, co si zaslouží svůdnice, naneste na suché vlasy malé množství uhlazujícího séra. Omotejte náhodné části vlasů kolem velké kulmy a vytvořte dokonale nerovnoměrné a lákavé dílo.
 2. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 10

  2 Natočte pouze spodní polovinu vlasu. Sexy, bombastické vlasy vypadají bez námahy zpět. Místo těsných spirálových kudrlin se rozhodněte pro volné prstýnky, které začínají uprostřed hřídele. Omotejte prvních pár centimetrů vlasů kolem sudu kulmy. Pro uhlazený vzhled potřete konečky prstů malým množstvím stylingového krému a zatočte zámky.
 3. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 11

  3 Vytvořte plážové vlny. Plážové vlny kouří horko! Abyste dosáhli tohoto perfektně odlíčeného vzhledu, omotejte 2 palcové části vlasů kolem velké soudkové kulmy. Když omotáváte vlasy, záměrně vynechejte konce ze sudu. Občas otočte hlavu vzhůru nohama a pročešte si prsty vlasy, aby se vaše kadeře neshodovaly. Když dokončíte vytváření vln, nastříkejte zámky lehkým sprejem na vlasy. reklama

Metoda 4 ze 4: Styling vašich vlasů

 1. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 12

  1 Připněte si vlasy napůl nahoru. Ať už jsou vaše vlasy krátké nebo dlouhé, máte možnost je přeměnit na objemné a rozcuchané poloviční vlasy. Nastříkejte si suché vlasy texturizačním sprejem. Chcete -li vytvořit objem, otočte náhodné části vlasů kolem prstů. Dokončete svůj ženský, koketní vzhled tím, že stáhnete horní vrstvu vlasů a zajistíte je špendlíky.
 2. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy, krok 13

  2 Narovnejte a upravte své krátké vlasy. Přeměňte svůj krátký účes na sofistikovaný a ostrý s žehličkou a pomádou. Rozdělte vlasy hluboko na jednu stranu a naneste na své zámky tepelnou ochranu. Vyrovnejte si vlasy žehličkou. Konce prstů potřete pomádou a rukama si projeďte vlasy.
 3. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy Krok 14

  3 Dejte si vlasy do uhlazeného vysokého poníka. Vytvořte sexy high-pony, který je elegantní vpředu a plný textury vzadu. Natáhněte si vlasy do těsného vysokého poníka a zajistěte ho gumičkami. Poté, co potřete horní část a boky hlavy lakem na vlasy, projděte po těchto částech hřebenem s jemnými zuby. Kartáčování poníka použijte štětcem s malými štětinami.
  • Pro další držení zajistěte poníka několika bobby piny.
 4. Obrázek s názvem Získejte sexy vlasy, krok 15

  4 Vytvořte nepořádek. Pokud se chcete proměnit v sexy knihovnici, rozhodněte se pro rozcuchaný drdol. Natáhněte si vlasy do culíku a zajistěte je sponou na vlasy. Natočte vlasy a obtočte je kolem základny ohonu. Můžete jej zajistit na místě pomocí kolíků nebo sponky do vlasů. Prsty vytáhněte náhodné kousky vlasů, které dodají vaší práci texturu a rozměr. Nastříkejte vlasy lakem na vlasy s pravidelným držením. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když nevím, jak to udělat, a za 2 minuty přijde kluk, který se mi líbí. Jak to budu moci sundat a hezky se obléknout? Vyčešte si vlasy, případně do nich vetřete trochu uhlazujícího séra. Aby vaše vlasy vypadaly krásně, nepotřebujete mnoho.
 • Otázka Jaký šampon mám použít na mastné vlasy, ale na šupinatou pokožku hlavy? Na šampon bych použil Head & Shoulders a na kondicionér zkuste Suave s marockou infuzí. Pokud máte stále mastné vlasy, možná používáte příliš mnoho kondicionéru. Zkuste si umýt vlasy častěji a ráno použijte suchý šampon.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud jsou vaše vlasy trochu na jemné straně, použijte objemový šampon a kondicionér, abyste jim dodali spoustu přirozeného odrazu!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Cvičení je skvělé pro vaše fyzické i duševní zdraví, ale jak často byste měli chodit do posilovny? Přestože pro váš cvičební plán neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla, existuje několik obecných zásad, kterými se můžete řídit. wikiHow ...Jak vypadat krásně pro svého přítele. Faktem je, že tvůj přítel si myslí, že jsi krásná, bez ohledu na to. Můžete však mít náladu okořenit svůj vzhled a jen zkusit něco jiného, ​​aby byl váš výjimečný muž ...Masové kuličky se snadno vyrábějí a snadno přizpůsobují podle vašeho osobního vkusu. Mezi nejběžnější způsoby vaření patří pečení v troubě a smažení na pánvi. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o různých způsobech přípravy a vaření karbanátků ....

Julia Putintseva čelí krajance Eleně Rybakině v ce Kazašském střetu ve třetím kole Říma. Putintseva předvedl dobrou formu po zablokování, zatímco Rybakina od obnovení bojuje.

Tai Chi je cvičení s nízkým dopadem, ideální pro seniory. V průběhu času mohou jemné pohyby pravidelného cvičení Tai Chi zlepšit vaši sílu, flexibilitu a rozsah pohybu a také snížit účinky běžných degenerativních onemocnění ...