Když Sania Mirza odmítla hrát v USA kvůli vzhůru nohama indické vlajce

Sania Mirza je bývalá světová dvojka

Sania Mirza je bývalá světová dvojka

Nejúspěšnější indická tenistka Indie Sania Mirza udělala zemi ve své kariéře mnohokrát hrdou. Mirza kdysi držela číslo v žebříčku žen WTA ve čtyřhře a získala šest grandslamových titulů ve čtyřhře.

V an výhradní živý chat s Indranilem Basu na facebookové stránce Sportskeeda, otec Sania Mirzy, Imran Mirza, odhalil méně známý incident z Mirzovy kariéry. V roce 2005 na jednom z amerických turnajů vztyčili organizátoři indickou vlajku vzhůru nohama. Hráč se sídlem v Hyderabadu byl zklamaný a 45 minut se nedostal na kurt, dokud vlajka nebyla správně vztyčena.

Sania Mirza si jako první všimla, že vlajka je vzhůru nohama: otec Imran

Během rozhovoru Imran Mirza hovořil o řadě zajímavých témat. Mluvil o svém zeti Shoaibovi Malikovi a chválil ho za jeho fenomenální výkony na kriketovém hřišti.

Imran také zmínil, že Malik se dostal do kondice teprve za posledních deset let, což mu pomohlo prodloužit kariéru.

Když byl Imran požádán, aby vyprávěl nevýslovný příběh o kariéře Sania Mirzy, vzpomněl si na její americké turné v roce 2005 a řekl:

„V roce 2005 hrála v USA, těsně před US Open. Bylo jí asi 18 let a na většině turnajů se cvičí, když mají vlajky zemí, které jsou vyvěšeny, a tam byla vyvěšena indická vlajka, a byla první, kdo si toho všiml. '
“Asi 45 minut odmítala hrát, dokud nedostali někoho, kdo by vylezl nahoru a pořádně obrátil vlajku. Odmítla hrát, dokud to nebylo řádně provedeno, “pokračoval.

Imran se podepsal tím, že řekl, že je na Sania Mirzu neuvěřitelně hrdý, protože vždy chce vidět vysoko vyvěsit indickou vlajku.

Populární Problémy

Tailwhip je jedním z prvních a nejdůležitějších triků, které se naučíte, když se poprvé pustíte do scootingu. Házení ocasu znamená vyskočit na skútr do vzduchu, kopnout palubu kolem sloupku řídítek v plné ...

Lambic pivo je jedinečná, archaická forma piva, která je zcela odlišná od moderních, běžných piv a ležáků. Autentická lambika se vyrábí pouze v belgickém regionu údolí řeky Senne poblíž Bruselu. Jsou neobvyklí, protože jako ...

V průběhu let si dlouhé rituály před podáním Rafaela Nadala získaly velkou pozornost fanoušků i odborníků.

Odpočítávání 10 nejlepších hráčů s nejvyššími výdělky v kariéře za celou dobu. Zde se podíváme na 10 nejlepších nejbohatších tenistů všech dob, pokud jde o finanční odměny