Jak streamovat „Even Stevens“: Váš konečný průvodce prohlížením

dokonce i stevens

disney

Streamujte i Stevens hned

Možná jste zapomněli, ale nebýt původního Disneyho sitcomu Dokonce i Stevens „Shia LaBeouf dnes možná není celebrita. Přehlídka sloužila jako průlomová role herce, a přestože byla na síti pouze tři sezóny, je to komedie, po které spousta lidí nostalgicky vzpomíná.

Rodina Stevensových žije v Sacramentu v Kalifornii. Zatímco premisa se zaměřuje na rodinu, LaBeoufova postava Louise měla spoustu přátel, kteří se víceméně stali pravidelnými členy série. Skutečnost, že Dokonce i Stevens streamování na Disney+ je velký problém. Důvodem je, že samotná síť údajně naposledy vysílala reprízy v roce 2016, během bloku Disney Replay na Disney Channel. Spousta fanoušků je bez něj už roky. A protože LaBeoufova kariéra často dělá titulky (někdy z negativních důvodů), je to show, ke které se chce spousta fanoušků Disney vrátit.

Pokud chcete sledovat Dokonce i Stevens online, zde je vše, co potřebujete vědět, včetně nejlepších epizod, které můžete chytit, a nejpamátnějších hostujících hvězd.

nákup tenisových raket

Jak streamovat „Evens Stevens“ - exkluzivně na Disney+

Dokonce i Steven je jedním z klasických originálních pořadů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Dokonce i Stevens a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte rodičovskou past
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„I Stevens“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: červen 2000 - červen 2003
Tvůrci: Matt Dearborn
Hrají: Shia LaBeouf, Christy Carlson Romano, Nick Spano, Tom Virtue, Donna Pescow
Hodnocení: TV-G
Synopse: Sourozenci spolu vždy nevycházejí - a to je v Stevenově domácnosti evidentní. Tato kalifornská rodina se musí vypořádat s sparingem starší sestry Ren a mladšího bratra Louise, když procházejí mladou dospělostí.


Dokonce i Stevens Plot

Ren a Louis Stevensovi se často hádají - nebo se Louis pokouší použít Ren jako součást schématu. I když se jejich osobnosti střetávají, stále mezi nimi existuje láska založená na dynamice jejich rodiny, mezi které patří jejich starší bratr Donnie (hraje Nick Spano), otec Steve Stevens (hraje Tom Virtue) a máma Eileen Stevens (hraje Donna Pescow) .)


Kolik sezón „sudých“ existuje?

Dokonce i Stevens vysílal tři sezóny. Disney také vytvořil celovečerní film Dokonce i Stevens film, tzv Film Even Stevens , který byl vysílán v roce 2003 a je považován za finále seriálu.

Dokonce i Stevens sezóna 1

21 epizod | Červen 2000 - únor 2001
První sezóna přehlídky představila publikum rodině Stevensových. V první epizodě se Louis pokouší vydražit rande se svou sestrou Ren, aby získal cennou obchodní kartu. Ti dva spolu opět komunikují v epizodě tři, Take My Sister ... Prosím, ve které se Louis snaží tvrdě sdílet místo s talentovou show s Renem. Sdílejí také pozornost v Battle of the Bands, kde se Ren stává vedoucím zpěvákem v Louisově nové kapele. Sedmnáctá epizoda sezóny s názvem Získejte práci dává Louisovi práci, když doufá, že vydělá nějaké rychlé peníze.

Dokonce i Stevens Season 2

22 epizod | Červen 2001 - únor 2002
Ren se stane studentskou aktivistkou v Shutterbugged, krátce poté, co jí není dovoleno znovu pořídit školní fotografii. Také se velmi snaží vyhrát nad spolužákem Bobbym Deaverem, který je její zamilovaností. V epizodě Wombat Wuv, Ren a Louis oba hrají roli roztleskávačky a školního maskota. Šance bratra Donnieho na stipendium je v ohrožení poté, co ho Louis omylem naštval ve 20. epizodě sezóny, Tight End in Traction.

Dokonce i Stevens Season 3

22 epizod | Únor 2002 - červen 2003
Třetí sezóna přehlídky se hodně zaměřuje na Louise a jeho skupinu přátel. Louis začíná vztah s Tawny v první epizodě sezóny s názvem Polibek. Později Louis a jeho přítel Twitty začínají věřit, že jejich přítel Beans může být mimozemšťan. Pokud jde o Ren, velmi se snaží vyhrát superlativ nejlepšího úsměvu ve své školní ročence. Poslední epizoda seriálu, kromě filmu, se jmenuje Leavin ‘Stevens a soustředí se na vítězství Eileen's Congress a možnost přemístění rodiny do Washingtonu, D.C.

Nejlepší dokonce Stevensovy epizody

Bylo tam spousta nezapomenutelných Dokonce i Stevens epizody, zejména proto, že se show nebála být občas trochu bizarní. Zde jsou tři, které byste si neměli nechat ujít.

Season 2, Episode 5: Secret World of Girls

Fanoušci se nemohou nabažit Tajný svět dívek, který zjistí, že Louis odposlouchává Renovu spánek. Samozřejmě to má dobrý důvod - chce prodat lístky na přespání, získat peníze na brnění. Není to jen zábavná epizoda, ale také první epizoda, ve které se Beans objeví.

Season 1, Episode 20: Almost Perfect

Tato epizoda byla pro Ren velkou, protože získala své první C v woodshopu. Ale smích se soustředí kolem Louise, který zdědí starou opuštěnou školníkovu skříňku, která bude použita jako skříňka poté, co se zamoří.

Season 1, Episode 19: Strictly Ballroom

Těsně před téměř dokonalým filmem přišla Strictly Ballroom, což byla další silná epizoda. V tom Louis a Ren jdou na párty. Brzy poté se Louis pokouší skutečně naučit se tančit - a rychle si uvědomuje, že v tom není dobrý. Pokud jde o Ren, snaží se udělat na Bobbyho Deavera dobrý dojem.

„Dokonce i Stevens“

Možná to byla odpočinková show Shia LaBeoufa, ale obsahovala i hromadu dalších hvězd, které vznikaly. Tady je ten, kdo doplnil obsazení Dokonce i Stevens .

Shia LaBeouf jako Louis Stevens

Louis Stevens, nejmladší ze tří sourozenců Stevensových, je velkým fanouškem schémat a rychlých triků. Shia LaBeouf, jako herec, přešel ke hvězdě ve franšíze Transformers jako Sam Witwicky. Je také velkým fanouškem malých nezávislých filmů. Nedávná práce zahrnuje roli Tylera ve filmu Sokol arašídového másla , který získává ohlas u kritiků.

Christy Carlson Romano jako Ren Stevens

Ren Stevens je trochu nadřízená - ale je také chytrou ženskou přítomností Dokonce i Stevens . Je vysoko navlečená a je polárním opakem svého bratra Louise. Pokud jde o Christy Carlson Romano, zůstala po Disney Dokonce i Stevens zabalený. Je hlasem titulní postavy v karikatuře Kim Possible . Objevila se také v živě-akční film z roku 1999 jako Poppy Blu.

Nick Spano jako Donnie Stevens

I když se přehlídka na Donnieho tolik nezaměřovala, stále je důležitou součástí Stevensovy rodiny. Donnie je sportovně starší bratr, který dokázal běžet rychleji než většina ostatních. Nick Spano byl v posledních letech mimo pozornost, s Dokonce i Stevens vládl jako jeho nejúspěšnější sitcom.

Tom Virtue jako Steve Stevens

Steve Stevens je důležitý právník s nešťastným jménem (ale alespoň je to nezapomenutelné.) Je také otcem Ren, Louis a Donnie Stevens. Tom Virtue stále hraje, v poslední době platí postavu v seriálu Pro mě mrtvý .

Pescova žena jako Eileen Stevens

Ztvárnění Eileen Stevens Donny Pescowové je důležité. V politice není tolik žen, takže mít takovou rodinnou show je tak působivá postava. Byla státní senátorkou Kalifornie a doma byla stále dobrou matkou. Donna Pescow se objevila v několika televizních seriálech od té doby, co zabalila dokonce Stevens Blesk , kde hraje doktorku Sharon Finkel.

AJ. Trauth jako Alan Twitty

Každá hlavní hvězda potřebuje nejlepšího přítele - A Twitty a Louis si byli docela blízcí. Kromě toho, že byl šprýmař, byl také hudebníkem, který měl kapelu The Alan Twitty Project. AJ. Trauth stále jedná - ale stejně jako jeho postava se zdá, že hudba je jeho skutečným posláním.


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „Even Stevens“?

Na rozdíl od jiných Disney show, Dokonce i Stevens neměl příliš mnoho hostujících hvězd. Ale občas se objevila známá tvář nebo dvě. Zde jsou nejpozoruhodnější.

BBMak jako sami

Pokud jde o chlapecké kapely, pravděpodobně znáte více Backstreet Boys a ‘N Sync. Ale BBMak byl prominentní na počátku roku 2000, což je přesně čas Dokonce i Stevens vysílal. V sezóně 2 epizody Starstruck, dělají vzhled v Sacramentu.

Alexandr Gould jako Grayson

Fanoušci Weeds okamžitě poznají Alexandra Goulda. Hraje mladého Graysona v epizodě Malý pan Sacktown.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „dokonce Stevensem“?

Matt Dearborn vytvořil Dokonce i Stevens , ale nemohl jsem to udělat sám. Zde jsou klíčoví lidé, kteří pracovali na hitu Disney.

Matt Dearborn : Dokonce i Stevens Tvůrce

Před vytvořením Dokonce i Stevens Matt Dearborn také psal pro sérii Nickelodeon Tajemný svět Alexe Macka . V současné době slouží jako výkonný producent v show s názvem Rychlé Layne .

Sean McNamara : Dokonce i Stevens ředitel

Sean McNamara režíroval sedm epizod seriálu, včetně populárních epizod Influenza: The Musical, Almost Perfect a Duck Soup. Pracoval také s Disney na 13 epizodách To je tak sobecké v letech 2003 až 2005.

Sarah Jane Cunningham : Dokonce i Stevens Spisovatel

Sarah Jane Cunningham je připsána za napsání 12 epizod seriálu Dokonce i Stevens , včetně Snow Job, Hardly Famous, Short Story a Surf’s Up. Pracovala také na výstavách jako To je tak sobecké a Rugrats .


Recenze „I Stevens“ - Co řekli kritici

Dokonce i Stevens má 100% čerstvé hodnocení na Rotten Tomatoes, přičemž všech šest kritiků říká, že je to promyšlená rodinná show. MTV to dokonce označuje jako jeden z těžkých hitterů Disney Channel z doby dvacátých let. Dokonce věří, že epizoda Influenza: The Musical mohla být jedním z důvodů, proč Disney využil šanci na originální muzikály na svém kanálu.

Kde se v televizním panteonu řadí „i Stevens“

Dokonce i Stevens obvykle není na vrcholu seznamu, pokud jde o hodnocení nejlepších pořadů na Disney Channel - toto místo obvykle patří To je tak Raven nebo Lizzie McGuire - ale obvykle je v první pětce. Skutečnost, že každý sourozenec měl tak výraznou osobnost, ji dala většině sdělit. Fanoušci by pravděpodobně uvítali restart. Tedy pokud by byl na palubě Shia LaBeouf.

Trailer „I Stevens“Hrát si

Dokonce i Stevens Promo- All the Moves (2002) Louis a Ren je všechny dostali. Kredit jde na TapeTrove! 2015-04-30T22: 12: 56 000Z

Streamujte i Stevens hned

Ústřední píseň „I Stevens“

The Dokonce i Stevens ústřední melodii vytvořil pro show skladatel John Coda, který také vytvořil téma pro To je tak sobecké .Hrát si

Dokonce i Stevens Theme Song | Disney Channel Podívejte se na ústřední melodii z Disney Channel Original Series, Even Stevens, v hlavních rolích Shia LaBeouf a Christy Carlson Romano! Oficiální stránky: disneychannel.com Kliknutím na tlačítko REGISTRACE budete dostávat oznámení o zveřejnění nových videí! Stejně jako Disney Channel na Facebooku: facebook.com/disneychannel Sledujte @DisneyChannel na Twitteru: twitter.com/disneychannel Sledujte @DisneyChannel na Instagramu: instagram.com/disneychannel 2015-12-10T20: 46: 10 000Z

Věci „I Stevens“: 5 rychlých faktů

1. Shia LaBeouf si myslí, že byl obsazen pouze proto, že byl potížista

V 2011 rozhovor s Hollywood Reporter , LaBeouf připustil, že byl ve skutečnosti vyhozen ze školy těsně před přistáním Dokonce i Stevens . Řekli mi, že mě nenajali, protože jsem vypadal dobře. Najali mě, protože jsem neměl strach, respekt k autoritám a žádné hranice.

2. Údajně i Stevens Obsazení na setu

To je zvláštní fakt, ale údajně to potvrdil LaBeouf, který řekl, že často dělal šílené věci. Zpočátku si o incidentech povídal s Playboyem a Access Online si ponechal přepis . Pracovali bychom na scénách ... a rozhodli jsme se: „Hej, svlékneme se do holých zadků a projdeme se po chodbě,“ řekl údajně. Někde v trezorech Disney jsou videozáznamy s mým penisem.

3. Hudební epizoda byla díky jednomu z herců na place

Chřipka: Muzikál byla jednou z nejbláznivějších, přesto nejpopulárnějších epizod seriálu, zralá se spoustou ušních kouzel. Můžete poděkovat Jimovi Wiseovi, který hraje trenéra Tugnute, že to umožnili. Wise napsal většinu písní od té epizody a od té doby píše hudbu.

4. Když už mluvíme o Wise, utrpěl nešťastné zranění při setu

V jednu chvíli, údajně ve finále filmu 'Trenér Tugnut se zalije obrovskou miskou špaget.' I když je to zábavné, je snadné zapomenout, že tuna špaget (a omáčky) s sebou nese váhu. Podle ScreenRant Viděl hvězdy a cítil bolest až na krku. Ale dobrá zpráva - je v pořádku.

5. Christy Carlson Romano neviděl svého mladšího bratra na obrazovce více než 10 let

Dává smysl, aby si hvězdy po natáčení zábalů nebyly tak blízké-ale, Romano se zdá být docela odstraněn z LaBeouf v těchto dnech, i když si byli blízcí. Poté, co LaBeouf měl DUI, který se dostal na veřejnost, Romano měl stále záda, i když přiznal, že neschvaluje pití a řízení. Prožil toho hodně, měl těžký život a vyrostl s jizvami. Ale on je bojovník, Romano řekl People .

Streamujte i Stevens hned


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Jets vs Dolphins online bez kabelu, ať už jste v New Yorku, Miami nebo mimo trh.

Pokud milujete Instagram a chcete se stát influencerem, určitě nejste sami! I když se stát influencerem není žádná věda, můžete v tomto směru podniknout určité kroky tím, že založíte svou značku a upravíte svůj účet tak, aby odrážel ...

Jak vyrobit džusovou šťávu. Jungle juice je často ovocný a vždy silně alkoholický punč, který je specialitou na univerzitách po celé zemi, ale lze si jej vychutnat i v prostředí pro dospělé. Pokud si chcete vytvořit vlastní džungli ...

Vše, co potřebujete vědět o velkofilmu Djokovic vs Tsonga ve druhém kole.

Arkansas a Indiana se v neděli setkají na nekonferenčním basketbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak ošoupat nové boty. Pokud milujete zoufalý pohled, pravděpodobně už máte pár dokonale zoufalých džín. Možná máte dokonce dobře nošenou koženou bundu, ale nošení zbrusu nových bot může vzhled zničit. Naštěstí, zda ...