5 turnajů, které Rafael Nadal vyhrál bez ztráty setu

Paříž, Francie - 12. června: Rafael Nadal ze Španělska pózuje během focení na oslavu rekordu 10. titulu French Open na Quai de Grenelle 12. června 2017 v Paříži. (Foto Julian Finney/Getty Images)

Nadal vyhrál 10thLetos titul French Open

Turnaj mužů ve dvouhře French Open 2017 dospěl k vzrušujícímu konci, když Rafael Nadal ve finále porazil Stan Wawrinku a vyhrál rekordních 10thNázev French Open a 15thGrandslamový titul, čímž si Švýcaři připsali první porážku na grandslamovém finále. Nadalská výhra z něj také udělala prvního muže a druhého hráče, muže nebo ženu, který vyhrál 10 titulů na Grand Slamu, druhým byl Margaret Court s 11 Tituly Australian Open. Jedinečnost Rafa's 15thGrandslamovým titulem byla skutečnost, že během celého turnaje nevyhodil celou sadu, přičemž Robin Hasse s ním ve druhém kole vyhrál nejvíce zápasů s osmi. Bylo však mnoho případů, kdy Nadal získal titul bez upuštění jediné sady a tento článek byl napsán s cílem objasnit 5 takových turnajů.

#5. 2008 Mistři Monte Carla

MONTE CARLO, MONACO-27. DUBNA: Rafael Nadal ze Španělska kouše na Masters Trophy po svém vítězství 7-5,7-5 ve finále dvouhry proti Rogeru Federerovi ze Švýcarska v devátý den série Masters v Country Clubu Monte Carlo, 27. dubna 2008 v Monte Carlu v Monaku. (Foto: Michael Steele/Getty Images)

Nadal vyhrál svůj čtvrtý po sobě jdoucí Monte Carlo Masters a vyhrál ho, aniž by zahodil jedinou sadu

Poté, co byl ve finále Miami Masters poražen Nikolayem Davydenkem, neměl Nadal v letní sezóně tvrdých kurtů to nejlepší. Dalším Nadalovým turnajem bude Monte Carlo Masters, kde byl trojnásobným obhájcem titulu. Nadal neměl ze soupeřů nejjednodušší soupeře, protože ve druhém kole stál proti bývalému wimbledonskému semifinalistovi Mariovi Ancicovi. Rafa však proti Chorvatům upustil jen tři zápasy a následoval jej vítězstvím nad bývalým světem č. 1 a 13thnasazený Juan Carlos Ferrero ve třetím kole ve dvou setech, aby se kvalifikoval do čtvrtfinále. Nadal pak porazil 5thnasazený David Ferrer ve dvou setech postoupil do semifinále, kde pomstil svou finálovou porážku Miami Masters Nikolaji Davydenkovi, aby se dostal do finále, kde byl potřetí za sebou proti Rogeru Federerovi. Federer s ním tvrdě bojoval, ale Nadal ho obhájil ve dvou setech, aby vyhrál svůj čtvrtý titul mistra Monte Carla za sebou.

Populární Problémy

Harvard a Princeton se setkávají v sobotu ve vzácné zády k sobě v Jadwin Gym. Takto můžete hru sledovat.

Podívejte se, proč je Lleyton Hewitt jedním z nejinspirativnějších tenistů vůbec.

Pablo Carreno Busta nebyl překvapen tím, že Novak Djokovič volal trenéra během jejich čtvrtfinálového střetu. Djokovič přišel ze setu, aby ve čtyřech setech porazil Carrena Busta a postoupil do semifinále French Open.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Chargers vs Bears online bez kabelu.

V dosavadní hře roku nastupuje č. 1 LSU v sobotu na č. 2 Alabama. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat 3bodovou soutěž NBA 2019 online, pokud nemáte kabel.