Přímý přenos Chiefs vs Saints: Jak se dívat online

Patrick Mahomes Chiefs

Getty Images Šéfové QB Patrick Mahomes vedou NFL při procházení yardů 14. týdnem.

Je to možná ukázka Super Bowlu, protože Patrick Mahomes a náčelníci Kansas City se v neděli utkají s New Orleans Saints.

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos hry Chiefs vs Saints takto:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a New Orleans

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Chiefs vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a New Orleans

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

jak se zbavit bolesti tenisového lokte doma

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chiefs vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a New Orleans

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chiefs vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Kansas City a New Orleans

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Chiefs vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

ticho jehňátek amazon prime

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Chiefs vs Saints naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Chiefs vs Saints naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled náčelníků vs svatých

Náčelníci se valí a hledají své deváté vítězství v řadě, když se v neděli utkají se Svatyněmi. Posledních pět vítězství Kansas City přišlo o jedno skóre, ale dokázali to zvládnout.

Hodně za to může přední běžec MVP Patrick Mahomes, který v této sezóně prošel na 4 208 yardů a 33 přistání. Obhajující Super Bowl MVP hodil jen pět interceptů.

Na straně New Orleans je příběh o zraněních. Očekává se, že tým bude mít příštího quarterbacka síně slávy Drewa Breesa zpět, ale bude bez širokého přijetí All-Pro Michaela Thomase, který se potýká se zraněním kotníku a byl zařazen do rezervy zranění.

Jsem na něj hrdý, protože vím, že to byla práce na zádech, řekl minulý týden trenér Saints Sean Payton. Stále se snaží dostat na 100%. Zranění, které měl, bylo zjevně značné. Ale, člověče, přišel s několika velkými hrami. A pro quarterbacka nového v sestavě, mít ten cíl a někoho, kdo přijde s míčem, dělat hry, to je velký problém.

Brees měl 11 zlomených žeber a proraženou plíci, ale je připraven se vrátit do pole.

Vypadal dobře. Cítí se dobře, řekl Payton. Začátkem týdne nás povzbudili. Chtěli jsme vidět, jaké to je, když prošel celým cvičným týdnem a odvedl dobrou práci.

Brees představuje mnohem jinou výzvu než Taysom Hill, mobilní QB, který vyplňoval během svého času pryč.

Není pochyb, že jsou odlišní, řekl obranný koordinátor Chiefs Steve Spagnuolo, který v roce 2012 zastával stejnou pozici v New Orleans. Mluvíte o budoucí síni slávy (v Brees) a o člověku (v Hill), který hraje opravdu dobrý fotbal, což nám dává další hrozbu spuštění míče.

Musíme bránit schéma, dodal Spagnuolo. Dobře si vedou s kýmkoli, koho tam vrátí. Kromě chlapíka, který dostane míč hned, je tu spousta dalších zbraní.

Mahomes se objímá čelem proti Breesovi

Chcete hrát proti těm skvělým quarterbackům, které jste v dětství sledovali a byli to takoví kluci, ke kterým jste vzhlíželi, a ke způsobu, jakým hru hráli, řekl Mahomes před tím, než Svatí v pátek oznámili návrat Brees.

Kansas City je 3bodovým favoritem zápasu, přičemž celkový počet je 52,5 bodu. Šéfové jsou proti šíření 0–5 v posledních 5 zápasech. Celkový počet se snížil v pěti z posledních šesti her v New Orleans.


Populární Problémy

Místo toho, abyste trpěli mokrými botami nebo čekali dny, než uschnou, vyhoďte je na pár minut do sušičky! Spojte tkaničky a zavěste boty ze dveří sušičky. Tím se zabrání poškození stroje a pomůže vám udržet ...

Zjistěte, co znamená tuhost rakety, jak se měří a jaký je její dopad na výkon a pohodlí - video a užitečné grafy součástí.

3krát Djokovič netypicky promrhal mečboly, aby prohrál zápas.

Jak psát levou rukou (pokud je pravou rukou). Provádění úkolů nedominantní rukou může vyvinout nové cesty. Zde je několik základních kroků, kterými se můžete naučit psát levou rukou. Pochopte složitost ...

Zde je návod, jak streamovat kanadský Drag Race online bez kabelu, pokud jste v USA.