Delray Beach 2021: Frances Tiafoe vs Bjorn Fratangelo náhled, souboj a předpověď

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe

Zápas podrobnosti

Svítidlo : (8) Frances Tiafoe vs Bjorn Fratangelo

datum : 10. ledna 2021

Turnaj : Delray Beach Open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo: Delray Beach, Florida, Spojené státy americké

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 349 530 $

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel


Náhled Frances Tiafoe vs Bjorn Fratangelo

USA Frances Tiafoe vykazuje známky návratu do své vrcholné podoby v roce 2019, kdy byl zařazen do top 30.

Tiafoe zakončil sezónu 2020 několika působivými výsledky, mezi něž patřilo poprvé dojet do čtvrtého kola US Open a vyhrát ATP Challenger v Itálii. V Nur-Sultanu se dostal také do semifinále.

Dvaadvacetiletý mladík navíc v průběhu roku získal humanitární cenu Arthura Asheho za to, že během hnutí Black Lives Matter hlasitě vystoupil proti rasové nespravedlnosti.

Tiafoeho druhým soupeřem na Delray Beach Open je jeho krajan Bjorn Fratangelo. Sedmadvacetiletý hráč je bývalý světový hráč číslo 99, ale v současné době se pohybuje na 274. pozici.

Bjorn Fratangelo

Bjorn Fratangelo

Fratangelo měl plodnou juniorskou kariéru a dokonce získal v roce 2011 titul chlapců na French Open - kde porazil současnou světovou trojku Dominica Thiema. Američan se v posledních letech potýká se zraněními; v roce 2020 odehrál pouze pět akcí, což znamenalo rekord 5–5.


Frances Tiafoe vs Bjorn Fratangelo zoči-voči

Frances Tiafoe a Bjorn Fratangelo spolu nikdy nehráli na turnaji ATP Tour, a proto je momentálně stav 0: 0.

Ti dva se však setkali čtyřikrát mimo ATP Tour. Tiafoe vyhrál první z těchto setkání v roce 2015, zatímco Fratangelo vyhrál další tři zápasy v období 2015-16.


Predikce Frances Tiafoe vs Bjorn Fratangelo

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe zahájila sezónu 2021 registrací impozantního vítězství 6: 3, 6: 4 v prvním kole nad krajanem Donaldem Youngem. Bjorn Fratangelo mezitím zaznamenal vítězství 6-2, 6-2 nad americkým kvalifikantem Kevinem Kingem, což znamenalo jeho první vítězství na úrovni turné ATP od srpna 2019.

Fratangelo je solidní hráč, ale ve hře mu chybí hlavní zbraň, na kterou by se mohl spolehnout, aby získal snadné body. Kromě toho se ještě musí vrátit do svého vrcholného fyzického stavu poté, co se zotavil ze spousty zranění.

Tiafoe má mnohem větší hru, postavenou na silném prvním podání a silných úderech, což by mu mělo pomoci vyhrát tento zápas.

Předpověď: Frances Tiafoe vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

UNC a Texas se scházejí kvůli basketbalu na Den díkůvzdání. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak pozdravit (britské ozbrojené síly). Pozdrav je znakem respektu, který se datuje do římských dob nebo středověké Evropy. Http://www.bbc.com/news/blogs-magazine-monitor-30679406 Ve Velké Británii je pozdrav ozbrojených sil považován za značku z...

Výběr správných kopaček může být matoucí. K dispozici je tolik různých typů obuvi a všechny jsou navrženy speciálně pro určité typy hráčů a podmínky. Zatímco konkrétní fotbalové kopačky mohou být perfektní v ...

Victoria Azarenka svázat uzel s přítelem RedFoo v Indii.

Může Sharapova dobře zahájit sezónu 2020 navzdory těžkému prvnímu soupeři v Jennifer Brady ?.

Zde je to, co potřebujete vědět o sledování prázdninového speciálu HBO pro Euphoria online, i když nemáte HBO Max ani HBO.