Společnost dílů Djokovic s celým koučovacím týmem

novakdjokovic - Oříznuto

Novak Djokovic, který prohrál ve druhém kole Australian OpenNovak Djokovic se rozdělil se svým trenérským týmem na krok, který popsal jako „šokovou terapii“, která mu pomůže zlepšit jeho výsledky.Světová dvojka se v prosinci rozdělila od trenéra Borise Beckera, ale výsledky v roce 2017 byly pro dvanáctinásobného grandslamového šampiona nadále zklamáním.Ačkoli v lednu na Qatar Open porazil světovou jedničku Andyho Murraye, Djokovic byl ve druhém kole Australian Open ohromen Denisem Istominem a od té doby vyhrál jen šest ze svých devíti zápasů na turnaji ATP Tour, přičemž utrpěl dvojici porážek. Nick Kyrgios a prohra s Davidem Goffinem na Masters v Monte Carlu.

A v prohlášení na svých webových stránkách Djokovič potvrdil, že se rozešel s Marianem Vajdou - který se stal jeho trenérem v roce 2006 a zůstal v týmu poté, co byl nahrazen Beckerem - kondičním trenérem Gebhardem Philem Gritschem a fyzioterapeutem Miljanem Amanovičem.'Jsem Marii, GG [Gritschovi] a Miljanovi navždy vděčný za desetiletí přátelství, profesionality a oddanosti mým kariérním cílům,' řekl Djokovič.„Bez jejich podpory bych těchto profesionálních výšin nedosáhl. Vím, že se plně oddali sobě i svým životům, aby mi pomohli dosáhnout mých snů, a vždy byli mojí hnací silou a větrem v zádech.

„Nebylo to snadné rozhodnutí, ale všichni jsme cítili, že potřebujeme změnu. Jsem velmi vděčný a hrdý na náš vztah a nerozbitné pouto, které jsme si vybudovali roky vzájemné lásky, respektu a porozumění. Jsou mojí rodinou a to se nikdy nezmění.'Chci pokračovat ve zvyšování úrovně své hry a vytrvalosti, a to je nepřetržitý proces.' Užívám si tuto cestu, mám pocit, že začínám zase něco nového a miluji tuto výzvu. Jsem lovec a mým největším cílem je znovu najít vítěznou jiskru na hřišti.„Mám pocit, že toto je nová kapitola mého života. Moje kariéra vždy směřovala vzhůru a tentokrát zažívám, jaké to je, když vás cesta zavede jiným směrem.

„Chci najít způsob, jak se vrátit na vrchol silnější a odolnější. V tento proces tolik věřím, a proto si najdu čas, abych našel správnou osobu, se kterou se mohu profesionálně spojit.

chodítko s obrázky tenisových míčků

'Byl jsem na turné dostatečně dlouho, abych věděl, jak zvládat každodenní rutiny, a nechci spěchat se svým rozhodnutím.'

„Na turné budu chvíli sám s podporou rodiny a vedení. Budu informovat veřejnost, až najdu tu správnou osobu, ale prozatím vám děkuji za vaši podporu a pochopení. '

S Vajdou ve svém týmu se Djokovič těšil neuvěřitelnému úspěchu, vyhrál 12 hlavních titulů a loni dokončil kariérní Grand Slam na French Open.

Vyhrál také pětkrát ve finále ATP World Tour Finals, ale byl poražen Murrayem v O2 Areně v roce 2016 a zaostal na Wimbledonu a US Open, než udělal totéž v Melbourne.

Populární Problémy

Dominic Stricker postoupil do juniorského semifinále a nedávno prozradil, že se inspiruje Rogerem Federerem. Stricker se v semifinále utká s Juanem Bautistou Torresem a ve finále by mohl čelit kolegovi Švýcarovi.

Ve čtvrtek má premiéru nejnovější spinoff „Zákon a pořádek“, „Zákon a pořádek: organizovaný zločin“. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Hvězda NHL Ovečkin a Kirilenko WTA se zasnoubily

USA a Brazílie se setkávají v ženském volejbalovém zápase o zlatou olympijskou medaili. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online naživo, pokud nemáte kabel.

Federer nebude hrát profesionální tenis po zbytek roku 2016.