Přímý přenos Dolphins vs Colts: Jak se dívat online bez kabeluFoto Andy Lyons/Getty Images Indianapolis Colts běží zpět Marlon Mack

Hřiště Indianapolis Colts se chtějí odrazit od prohry z minulého týdne s Pittsburgh Steelers, když budou v neděli hostit Miami Dolphins na stadionu Lucas Oil.

Začátek hry je naplánován na 16:05 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Colts na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Chcete-li sledovat hry CBS s prodejem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS společnosti Amazon Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Colts na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS na trhu. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, místo toho budete sledovat pouze digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Colts na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

co je raketa

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Dolphins vs Colts a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Dolphins vs Colts

Indianapolis Colts (5-3) vstoupí do neděle s postavením jejich generála ve vzduchu, když se postaví na Miami Dolphins (1-7) na Lucas Oil Stadium.

Rozehrávač Colts Jacoby Brissett bude rozhodnutím hry poté, co byl nucen z minulého týdne s podvrtnutým mediálním kolaterálním vazem.

Pokud Brissett nemůže odejít, převezme vládu uprostřed veterán Brian Hoyer. Čtyřiatřicetiletý Hoyer byl minulý týden na úlevu Brissettovi více než provozuschopný, když hodil na 168 yardů a tři přistání, což téměř přivedlo Colty k vítězství zezadu nad Pittsburgh Steelers.

Kopač Colts Adam Vinatieri minul branku ze 43 yardů, přičemž zbývalo 1:14 a Indianapolis spadl na silnici v Pittsburghu, 26. – 24.

47letý Vinatieri nyní minul 17 branek ze 17 pokusů v této sezóně.

Se ztrátou Colts vypadli z prvního místa v AFC South. Nyní stopují Houston Texans (6-3) o 1/2 hry.

O všech osmi hrách Colts v této sezóně rozhodovalo přistání nebo méně.

Mezitím delfíni vstupují do nedělního zápasu čerstvě po tom, co minulý týden zaznamenali své první vítězství v sezóně 2019.

Delfíni vzali své první W, porazili svého bývalého trenéra Adama Gaseho a New York Jets, 26-18.

Zadák delfínů Ryan Fitzpatrick dovedl tým k dosavadnímu nejvyššímu bodu v sezóně, když dokončil 24 z 36 přihrávek na 288 yardů a tři TD.

Výjimečný nováček Preston Williams chytil dvě z těchto výsledků, ale utrpěl zranění kolena, které končí v sezóně.

Delfíni, kteří mají nejhorší spěchající hru v lize s průměrem 3,1 spěchajících yardů na zápas, se obrátí na profesionála Kalena Ballageho z druhého ročníku, aby běžel míč proti Coltům.

V neděli bude v Indianapolis speciální den, protože Colti budou ctít svého bývalého dlouholetého defenzivního hráče All-Pro Dwighta Freeneye tím, že ho uvedou do týmového Ring of Honor.

Freeney se pro Colty připravoval na 11 sezón a zaznamenal tak druhé největší pytle v historii franšízy (107,5). Trojnásobný All-Pro byl součástí týmu vítězů Super Bowl 2006.

POSLEDNÍ SCHŮZE:
Hříbata porazila delfíny 27-24 v Indianapolis 25. listopadu 2018.

ODDS:
Hříbata -11.5
Celkové body nad/pod: 44


Populární Problémy

Získání erekce na veřejném místě může být trapné, ale neměli byste se děsit. Je důležité mít na paměti, že erekce jsou přirozeně se vyskytující věci, zvláště pokud jste chlapec procházející pubertou. Naštěstí tam ...

Rome Masters znamená návrat Rafaela Nadala, zatímco Novak Djokovic by chtěl své USO neštěstí zahodit. Jak Djokovic, tak Nadal obdrželi těžké remízy a finále mezi nimi se nezdá být zaručené.

Jak fyzicky flirtovat. Pokud se vám někdo líbí, ale nechcete mu to říct hned, někdy mu můžete poslat zprávu pouze pomocí řeči těla. Usmívám se na toho druhého, hraji si s vlasy a udržuji oko ...

Chicago Fire a Cruz Azul se v úterý večer setkají ve čtvrtích úvodního Poháru lig. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Ačkoli Broomball není kontaktní sport jako hokej, správné oblékání pro Broomball je důležité z hlediska bezpečnosti. Vždyť pád na led stále padá na led. Proto je důležité používat vhodné ochranné vybavení. Číst...

Fanoušci série jsou obeznámeni s posledním šéfem hry Super Smash Brothers, jednoduchou, ale smrtící mistrovskou rukou! Říká se, že Master Hand je v tomto světě „projevem kreativního ducha“. Získává také perfektní cenu za účast ...