Přímý přenos Eagles vs Packers: Jak se dívat online

Getty Aaron Rodgers a Carson Wentz se setkali v roce 2016 ve Philadelphii, když Packers vyhráli 26-13.Po zatuchlém čtvrtečním nočním zápase před týdnem by měl být zápas mezi dvěma uchazeči NFC v Green Bay Packers (3: 0) a Philadelphii Eagles (1-2) příjemnou změnou tempa.

Hra (20:20 ET - čas zahájení) bude vysílána celonárodně na NFL Network a Fox a bude streamování na Amazon Prime . Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat Eagles vs Packers naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení:Amazon Prime

Pokud již máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat zbytek letošní sezóny Čtvrteční fotbal hry (kromě díkůvzdání) prostřednictvím Video Amazon Prime .

rozdíl mezi ping pongem a stolním tenisem

Jakmile jsi zaregistroval se na Amazon Prime , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Eagles vs Packers prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

NFL Network a Fox (živé na většině trhů) jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. Dodává se také s CBS a NBC, zatímco NFL RedZone je v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

jak nakreslit tenis

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na většině trhů).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak přehmatat tenisovou raketu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Eagles vs Packers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .

kde mohu zdarma sledovat chodící mrtvé

Náhled Eagles vs Packers

Se zdravým Carsonem Wentzem a silným jádrem talentů vstoupila Philadelphia do roku s obrovskými očekáváními. Začátek 1: 2 se ztrátami na Sokoly a Lvy však nebyl takový, jak ho Orli vykreslili.

Víte, ve skutečnosti se na to nedíváme jako na špatné místo, řekl Wentz novinářům. Jsme 1–2, ano, ale víte, zbývá nám ještě hodně sezóny. (V každé hře jsou tu a tam) maličkosti, o kterých víme, že je opravíme a budeme na dobrém místě. A jak jsem řekl, ve čtvrtek večer jsme nadšení, že můžeme ukázat, co umíme, a vrátit se zpět do sloupce vítězství.

Wentz dokončuje 61% svých přihrávek a nasbíral 803 yardů, 6 přistání a 2 zachycení. Hodně toho udělal s kosterní posádkou širokých přijímačů, přičemž byli zasaženi jak Desean Jackson, tak Alshon Jeffery. Eagles měli minulý týden osm dropů a pár dropů, kteří byli potenciálními vítězi jak Falcons, tak Lions.

Je to součást hry. Chlapi budou shazovat průkazy, řekl Wentz. Postavíme míč na zem. Hodím trsátka. Chybí nám čtení. Věci se dějí. Chlapi dělají chyby. Pokaždé, když někdo upustí přihrávku nebo něco podobného, ​​ujistím se, že jdu přímo k němu a řeknu mu, že se to příště blíží, a snažím se je dál budovat. Zůstat pozitivní. Opět je to frustrující. Nikdo nechce dělat chyby, ale s tím se nedá nic dělat. Jen je třeba ty lidi dál budovat.

Packers startují 3: 0 a Green Bay to překvapivě zvládl s obranou. Trestný čin vedený dvojnásobným MVP QB Aaronem Rodgersem je zařazen na 28. místo.

tenisový skok podávat

Nikdy jsme nechtěli spravovat jen fotbalové zápasy, takže standardy jsou pro nás velmi vysoké, řekl Rodgers. V útoku musíme hrát mnohem lépe. Odehráli jsme několik dobrých obran, o tom není pochyb, ale standard a očekávání jsou zde velmi vysoká a v útoku jsme je nesplnili. ... V určitém okamžiku nemůžeme očekávat, že naše obrana všechny zavře. Byli. Ale v určitém okamžiku se přestupek bude muset probudit a začít hrát.

I když neuvedl žádná ohromující čísla, Rodgers nebyl příliš ošuntělý, překonal 647 yardů, 4 přistání a žádné zachycení.

Packers jsou 4bodové oblíbené pro hru s celkovým nastavením 46.


Populární Problémy

Klasické zápasy US Open: Martina Navrátilová vs. Chris Evert, 1984, finále

Čím déle budete mít počítač, tím více nepotřebných, dočasných nebo duplicitních souborů se na vašem disku nahromadí. Tyto soubory zabírají místo, což může způsobit pomalejší běh počítače nebo zabírání místa na pevném disku. Smazáním nebo konsolidací ...

„Star Wars Resistance“ se dnes v noci na Disney vrací do své druhé sezóny. Zjistěte, jak jej streamovat.

Novak Djokovič porazil v neděli ve finále Australian Open 2021 Daniila Medveděva a získal tak 18. grandslamový titul.