Top 10 nejbohatších tenisových hráčů všech dob

2018 US Open - 14. den

2018 US Open - 14. den

S čím spojíme naše oblíbené tenisty? Většinou je spojujeme s jejich výkonem, několika magickými střelami a vítězstvími. Někdy je však středem pozornosti jejich bohatství. Přesně na to se dnes podíváme, ale s rozdílem. Seřadíme je podle získaných odměn za kariéru.Hráči mohou vydělat nějaké bohatství na doporučeních, reklamách a dalších podobných věcech. Jako tenisovým fanouškům ale záleží na bohatství, které si svým výkonem vydělali, tedy na jejich prize money. Tady se tedy podíváme na Top 10 nejbohatších tenistů všech dob, pokud jde o finanční odměny :
# 10. David Ferrer (ESP)

Tenis - olympiáda: 4. den

Tenis - olympiáda: 4. den

David Ferrer je na tenisovém okruhu známým jménem. Na muže, který strávil většinu své kariéry ve stínu svého španělského krajana Rafaela Nadala, si vedl docela dobře. Získal 3. místo v kariéře. Pod svým jménem má několik titulů ATP. Tím se Ferrer dostal do našeho seznamu Top 10 dnes.Pokud se divíte, proč není na seznamu výše, vyhrál jen jedno velké finále. Když mluvíme o velkých událostech, Španěl se objevil v 7 mistrovských finále a vyhrál jediný titul. Objevil se v jednom finále na French Open, kde prohrál s Rafaelem Nadalem. Ferrer také prohrál ve svém jediném vystoupení ve finále ATP World Tour Finals. Ale má 26 dalších titulů na akcích ATP 500 a 250.Přestože nebyl nejtalentovanějším hráčem na turné, byl bojovníkem až do morku kostí. David Ferrer vyhrál celkovou odměnu ve výši 31 284 696 Dosavadní americké dolary v jeho profesionální tenisové kariéře přes 13 let.

Populární Problémy

Po vítězství v prvním kole se o něj ve třetím kole na French Open utkají špičkoví hráči Nishikori a zabiják Tsonga.Jak zlepšit polohu ve spánku. Najít pohodlnou polohu pro spánek může být výzva a můžete zkusit několik poloh, než najdete tu, která je pro vás. [V161171_b02]. 24. října 2019. Jakmile najdete ideální pozici, můžete ...Najít něco lichotivého a přiměřeného věku může být někdy boj. Pokud jste se snažili najít oblečení, ve kterém se cítíte dobře, začněte tím, že se zamyslíte nad tím, co rádi nosíte. Poté vyberte barvy, střihy, ...

Roger Federer se poprvé ve své kariéře setká s Pierrem-Huguesem Herbertem o místo ve finále Halle.