Jak získat všechny HM na Pokémon FireRed a LeafGreen

Abyste mohli chytit všechny pokémony, musíte posbírat všechny skryté pohyby. V Pokémon FireRed a LeafGreen je 7 HM: HM01 Cut, HM02 Fly, HM03 Surf, HM04 Strength, HM05 Flash, HM06 Rock Smash a HM07 Waterfall. Tento wikiHow vám ukáže, jak získat všechny HM v Pokémon FireRed a LeafGreen. Budete chtít shromáždit HM v číselném pořadí, protože k dosažení některých pozdějších potřebujete předchozí HM.nejlepší podpora lokte pro zánět šlach

Část 1 ze 7: Získání střihu HM01

 1. 1 Přejděte do Vermilion City a vydejte se na jih do doku.
 2. 2 Nastupte na loď 'SS Anne. '
  • Pokud nemáte lístek, musíte jít do Cerulean City a bojovat s trenéry na mostě. Jakmile porazíte všechny trenéry, vydejte se na východ a bojujte s trenéry (a chyťte všechny divoké pokémony, na které narazíte).
  • Jakmile budete bojovat se všemi trenéry, jděte do domu. Pokémon Researcher Bill tam bude vypadat jako Pokémon. Jděte nahoru, promluvte si s ním a pomozte mu. Když vytáhnete Billa z kostýmu Pokémona, poděkuje vám, dá vám lístek na S.S. Anne Ferry a požádá vás, abyste šli na jeho místo.
 3. 3 Najděte kapitána. Pokud ho nemůžete najít, bojujte s trenéry, které najdete na lodi.
  • Najdete ho tak, že půjdete po původní chodbě na jih, pak se otočíte na západ a po schodech nahoru na konci této chodby. Jakmile jste po schodišti, jděte chodbou na jih, pak na východ, pak na sever a po schodech na konci této chodby. Těmi schody se dostanete do místnosti, ve které je kapitán. Promluvte si s ním a začněte dialog, kde vám dá „HM01 Cut“.
  reklama

Část 2 ze 7: Získání letu HM02

 1. 1 Jděte do Celadon City. K získání tohoto budete potřebovat HM01 Cut.
 2. 2 Vydejte se na západ po silnici 16 mimo město. Míjíte muže, který mluví se svým Poliwrathem, a pak pokračujte po silnici na jih a západ opět kolem parku. Budovy zmizí a stromy budou lemovat silnici, což naznačuje, že nejste ve městě.
 3. 3 Kácet strom. Jakmile opustíte město, uvidíte u plotu strom, který je menší než ostatní. Dialogové okno zahájíte interakcí s malým stromem. Jakmile je strom pokácený, můžete projít na cestu za ním.
 4. 4 Sledujte cestu za plotem. Předáte nějaké děti čekající před domem.
 5. 5 Vstupte do domu a jděte po cestě. Půjdete na západ chodbou, kolem starého muže a dalšími dveřmi do zadní části domu.
 6. 6 Vstupte do druhého domu. Uvidíte dívku a Pidgeota.
 7. 7 Promluvte si s dívkou. Požádá vás, abyste dům utajili; řekni ano a za odměnu ti dá HM02 Fly. ' „Fly“ vám umožní použít létajícího Pokémona do jakéhokoli centra Pokémonů, které jste dříve měli. reklama

Část 3 ze 7: Získání HM03 Surf

 1. 1 Přejděte do Fuchsia City. Pokud používáte Létat abyste se dostali do Pokémon Center, nejste v Safari Zone.
 2. 2 Pěšky do Safari zóny. Z Pokémon Center budete chtít skočit z útesu na východ a jít na sever, dokud se nedostanete k budově, pak se otočit na východ. Sledujte cestu na východ, dokud vám cestu nebudou blokovat stromy, pak se otočte na sever, dokud vám v cestě nebude stát plot. Jděte na západ, dokud nenarazíte na budovu, pak vstupte do této budovy. To je vchod do Safari Zone.
 3. 3 Přejděte do zóny čtyři. Protože je to docela daleko, budete pravděpodobně chtít vybavit Super odpuzování z tašky, aby se zabránilo tomu, aby se vám na cestě objevili pokémoni. Od vchodu se vydejte na východ od domu a poté na sever vysokou trávou na písečnou cestu a pokračujte na východ do další zóny.
  • Sledujte cestu lemovanou keři na jedné straně a stromy na druhé straně na východ do travnatých ploch. Jděte na sever první sadou schodů, pak se vydejte na západ a dolů další sadou kroků a sledujte cestu na západ. Jakmile se dostanete na písečné místo, vydejte se na sever k další sadě schodů, jděte na východ a po schodech dolů. Jděte na východ k vysoké trávě a vydejte se na sever kolem velké hromady hlíny, na které jste právě byli. Jděte na západ kolem velké hromady hlíny na další písečné místo se značkou. Sledujte cestu tam na západ do další zóny.
  • Jděte na západ, dokud neuvidíte velkou trávu. Vyjděte druhou sadou schodů, která se nachází severně od travnaté plochy, a sestupte po schodišti na západní straně plošiny. Projděte se po náhorní plošině na západ, do vysoké trávy. Vydejte se na sever, dokud vám cestu nezakryjí nějaké keře. Jděte na východ do vysoké trávy, pak se okamžitě obraťte na západ, abyste obešli blokádu keřů. Pokračujte na západ do vysoké trávy a jděte na jih k cestě lemované póly, která vede do další zóny.
  • Jděte ke značce a jděte kolem ní na západ, dokud neuvidíte budovu.
 4. 4 Vstupte do budovy a promluvte s obsluhou. Obsluha vám poskytne „HM03 Surf“. „Surf“ vám umožní pohybovat se ve vodních plochách s vodním pokémonem. reklama

Část 4 ze 7: Získání síly HM04

 1. 1 Přejděte do Fuchsia City. K získání HM04 budete muset získat zlaté zuby ze Safari zóny.
 2. 2 Přejděte do zóny čtyři v zóně Safari. Pokud si nepamatujete, jak se dostat do Čtvrté zóny, použijte postup podle metody získání HM03 (Surf ')'.
 3. 3 Najděte zlaté zuby. Jsou roztroušeni po zóně 4 v Pokéballs.
 4. 4 Jděte do domu dozorce. Je to první dům na východ od centra Pokémonů poté, co skočíte z římsy.
  • Promluvte si se strážcem a odmění vás „sílou HM04“. Síla vám umožňuje přesouvat balvany v cestě (například jeskyně atd.).
  reklama

Část 5 ze 7: Získání HM05 Flash

 1. 1 Přejděte do Vermilion City.
  • Už budete potřebovat HM01 Cut.
  • Ve svém Pokédexu budete muset mít alespoň 10 Pokémonů.
 2. 2 Vydejte se na jihovýchod na silnici 11. Opustíte město a najdete jeskyni.
 3. 3 Vstupte do jeskyně. V levém horním rohu obrazovky uvidíte 'Diglettovu jeskyni' a vedle žebříku dolů muže.
 4. 4 Jděte dolů po žebříku. Pokud šlápnete na žebřík, naložíte do podlahy níže. Sledujte cestu na západ a na sever, dokud nenajdete další žebřík.
 5. 5 Jděte po žebříku nahoru. Pokud šlápnete na žebřík, naložíte do podlahy výše. V levém horním rohu obrazovky uvidíte bagr a nápis „Diglettova jeskyně“.
 6. 6 Vyjděte z jeskyně. Objevíte se na Route 2, takže sledujte cestu na jih.
 7. 7 Použití Střih na stromě blokujícím vaši cestu na jih. Uvidíte strom rostoucí mezi póly. Jakmile strom pokácíte, pokračujte na jih.
 8. 8 Vstupte do budovy. Uvidíte dva lidi. Promluvte si s chlapem bez klobouku a měl by vám dát „HM05 Flash“, pokud máte deset Pokémonů. „Flash“ osvětluje temné jeskyně (jako Skalní tunel). reklama

Část 6 ze 7: Získání HM06 Rock Smash

 1. 1 Jděte na Jeden ostrov. Jeden ostrov se odemkne, jakmile porazíte tělocvičnu Cinnabar Island. Na ostrov se dostanete nástupem na loď.
  • Budeš potřebovat HM03 Surf .
 2. 2 Jděte na východní konec ostrova na Kindle Road.
 3. 3 Surfovat na sever k písečné pláži. Pokračujte směrem na sever vysokou trávou do další písečné oblasti. Pokračujte v chůzi na sever, dokud neuvidíte jeskyni.
 4. 4 Vstupte do jeskyně. V levém horním rohu obrazovky uvidíte 'Ember Spa'. Jeďte po cestě na sever, poté vystoupejte po schodech nahoru a pak se vydejte na východ k muži mezi dvěma vodopády.
 5. 5 Promluvte si s mužem. Dá vám 'HM06 Rock Smash'. „Rock Smash“ vám rozbije malé drolící se balvany. reklama

Část 7 ze 7: Získání vodopádu HM07

 1. 1 Přejděte na Four Island. Z centra Pokémonů se vydejte na jihovýchod, dokud neslezete po schodech dolů a nebudete sledovat cestu na sever.
  • Budeš potřebovat HM03 Surf pokračovat na sever do jeskyně.
 2. 2 Vstupte do jeskyně. V levé horní části obrazovky uvidíte 'Icefall Cave'. Použití Surfovat znovu projít dalším vchodem do jeskyně na sever.
 3. 3 Projděte se na sever po ledu. Nášlap se rozbije, když na něj přejdete. Půjdete přes první ledovou náplast nad vámi a poté pokračujete na sever, abyste zlomili další dvě ledové skvrny. Okamžitě odbočte na západ a sledujte cestu, která vede k dalšímu ledu. Projděte se dvakrát, abyste odhalili díru.
 4. 4 Jděte dolů dírou. Na východě uvidíte žebřík.
 5. 5 Jděte po žebříku nahoru. Tím se dostanete zpět na hlavní úroveň na druhé straně některých skal, přes které jste se dříve nemohli dostat.
 6. 6 Jděte na jih přes ledové skvrny. Jsou tu dva pláty ledu, ale když dvakrát projdete nejjižnějším ledovým pláštěm, odhalíte další díru.
 7. 7 Jděte dolů dírou. Objevíte se na velké ledové ploše, na které kloužete. Přesuňte se na jih, dokud nepřijdete na další žebřík.
 8. 8 Jděte po žebříku nahoru. Na zemi uvidíte PokéBall. Komunikujte s PokéBall a naučte se vodopád HM07. „Vodopád“ lze použít ke zmenšení vodopádů, které vám blokují cestu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kde najdu Lapras? Jeden vám dá ve 3. patře budovy Silph Co. Můžete je také najít ve volné přírodě při surfování v zadní části jeskyně Icefall na Four Island.
 • Otázka Jak najdu Four Island? Nejprve musíte porazit Elite Four, poté chytit 60 druhů pokémonů. To způsobí, že vám prof. Oak poskytne národní Pokedex a Rainbow Pass. Poté můžete nastoupit na trajekt Seagallop a vydat se na některý z ostrovů Sevii.
 • Otázka Který je nejlepší startér v Leaf Green? Squirtle má oproti vedoucím tělocvičen nejvíce typových výhod, takže je dobrou volbou.
 • Otázka Kde je Four Island v Pokémonu? Abyste se dostali na Four Island, Floe Island, musíte mít National Dex od Prof Oak - získejte to tak, že porazíte Elite Four, a ve svém Pokedexu budete mít 60 Pokémonů. Pak si promluvte s Celiem v PokeCentru One Island a otevře se vám jeskyně na severu.
 • Otázka Jak získám Mew a Mewtwo? Mew již není k dispozici. Chcete -li získat Mewtwo, porazte hru a poté se dostanete na konec Cerulean Cave.
 • Otázka Jak mohu použít eon jízdenku? Nepoužíváte, prodáváte.
 • Otázka Jaký je celkově nejlepší tým pro Leaf Green s Charmanderem jako mým startérem? Budete muset vyzkoušet různé druhy. Charmander je typ ohně, takže vodní druhy jsou proti nim smrtící. Pokuste se udržet typ trávy, který by jim bránil.
 • Otázka Kde najdu Pokémona Oddish? Oddish můžete dostat vedle mostu Nugget poblíž Cerulean City. I když tam nemůžete dostat Oddish, některé jsou v Safari Zone ve Fuchsia City.
 • Otázka Co mám dělat, když hru nechci hrát? Prostě to nehrajte. Najděte si hru, která vás baví, a hrajte ji. Ne každý má rád pokémony.
 • Otázka Kde najdu HM Dive? Ponor HM není k dispozici v Pokemon Leaf Green nebo Fire Red. Abyste to získali ve hře Emerald, zastavte tým Magma v krádeži raketového paliva a porazte Tate a Lizu. Běž si promluvit se Stevenem v jeho domě a on ti to dá.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Jak získám všechny HM v Pokemon Mega Origins?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Získání HM nebude snadné a zabere celou hru, takže se snažte nespěchat, abyste je získali.
reklama

Populární Problémy

5 nejstarších šampionů French Open Ladies Singles na French Open.

Pokud jste v čínském kung -fu nebo v jiných bojových uměních úplní nováčci, nebo teprve začínáte s protahováním a flexibilitou a chtěli byste být flexibilnější, toto je článek pro vás. Pokud se chcete naučit tradiční čínskou Shaolin Kung Fu, mít ...Váš průvodce streamováním filmu Teen Beach Movie 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Po 12leté přestávce je Kim Possible zpět ve formě živého akčního filmu. Zde je návod, jak sledovat streamování filmu 2019 online.Konečně jste pozvali dívku svých snů ven a ona řekla ano! Po několika skvělých rande je vztah oficiální. Dívku máš, teď už jen musíš najít způsob, jak si ji udržet. Existuje mnoho sladkých akcí, které můžete ...