Dominic Thiem informuje o zranění zápěstí, které utrpěl na Mallorce, a doufá, že po konzultaci s odborníkem bude mít „jasnou diagnózu“

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem zveřejnil aktuální informace o zranění pravého zápěstí, které utrpěl při svém druhém kole proti Adrianovi Mannarinovi na turnaji ATP 250 na Mallorce. Rakušan odešel ze zápasu, když v prvním setu vedl 5: 2, poté, co slyšel 'prasknutí' v zápěstí.

Thiem nyní odhalil, že se v nemocnici pozdě v úterý podrobil vyšetření MRI v nemocnici na Mallorce. Rozsah zranění však stále není znám a sedmadvacetiletý hráč nyní odcestuje do Barcelony za specialistou.

„Včera během zápasu jsem měl problém se zápěstím. Okamžitě jsem šel na magnetickou rezonanci do nemocnice v Palma de Mallorca. Výsledky nebyly tak jednoznačné a rozhodl jsem se jet do Barcelony, abych to zkontroloval u specialisty, “napsal Thiem na Twitter.
'Doufám, že v příštích dnech získám výsledky a jasnou diagnózu.'

Dominic Thiem má přinejmenším neutěšenou sezónu 2021. Rakušana celý rok sužovaly psychické a fyzické problémy, přičemž jeho nejlepším finišem byla semifinálová jízda v Madridu.

Zranění zápěstí také zpochybňuje jeho účast ve Wimbledonu, který začíná příští týden. Po odstoupení Rafaela Nadala byl Dominic Thiemovi předán výsev první čtyřky na trávníku Slam.

Sedmadvacetiletý hráč byl v prvním kole edice 2019 poražen Samem Querreyem, a tak má v Londýně spoustu bodů k zisku.

tenisky vs tenisky

„Doufejme, že to bylo zranění kapsle“ - fyzio Dominika Thiema Alex Stober

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dříve v úterý fyziológ Dominika Thiema Alex Stober prozradil, že Rakušan mu ‚zkroutil‘ pravé zápěstí. Stober však vyjádřil nejistotu ohledně toho, zda došlo k nějakému „strukturálnímu poškození“

„V tuto chvíli můžete jen hádat. Dominic utrpěl zranění zápěstí, což je druh zákruty, “řekl Stober. 'Nyní musíme v nemocnici objasnit, zda nedošlo k nějakému strukturálnímu poškození.' Nic dalšího se nedozvíme, až později.
'Doufejme, že to bylo jen zkroucení zápěstí s karpální kostí nebo možná zranění kapsle.' V tuto chvíli můžeme jen spekulovat, “připustil Stober.

Thiemovo poslední zranění by mohlo způsobit rozvrat jeho plánu. Začátkem tohoto týdne Rakušan potvrdil svou účast na hamburském European Open. Má také hrát plný antukový švih v Gstaadu a Kitzbuhelu.

Populární Problémy

Na prahu 40 let a po více než 400denní přestávce se Roger Federer začátkem tohoto týdne vrátil k závodnímu tenisu v katarském ExxonMobil v Dauhá.

90 Day Fiance je zpět v sezóně 8, která má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Jak rozbít v badmintonu. Pokud hrajete badminton jen pro zábavu, možná si neuvědomíte, že je za tím něco víc, než trefovat míček (také nazývaný „ptáček“) tam a zpět po síti. Zintenzivněte svoji hru a přidejte trochu brutality ...

Jak rychle zhubnout na paži. Rychle se zbavit tuku na pažích se může zdát skličující, ale je to možné! I když se nemůžete zbavit pouhého tuku na pažích, můžete celkově odstranit tuk, který vaše paže zmenší. Zaměřte se na cvičení na budování svalů 3 ...

Jak učinit stolní tenis konkurenceschopným vůči slabšímu hráči. Pokud máte lepší schopnosti než soupeř, upravte svůj styl tak, aby byla hra náročná a zábavná pro všechny. Najděte svému soupeři nějaké body.

Jak vyrobit sladký popcorn. Sladký popcorn je ideální pro filmové večery doma, dětské párty a chutné občerstvení. Nejlepší chuť získáte poskládáním vlastních jader nad sporákem nebo ve výrobníku popcornu, ale můžete je přizpůsobit ...