Dominic Thiem informuje o zranění zápěstí, které utrpěl na Mallorce, a doufá, že po konzultaci s odborníkem bude mít „jasnou diagnózu“

Dominic Thiem

Dominic ThiemDominic Thiem zveřejnil aktuální informace o zranění pravého zápěstí, které utrpěl při svém druhém kole proti Adrianovi Mannarinovi na turnaji ATP 250 na Mallorce. Rakušan odešel ze zápasu, když v prvním setu vedl 5: 2, poté, co slyšel 'prasknutí' v zápěstí.Thiem nyní odhalil, že se v nemocnici pozdě v úterý podrobil vyšetření MRI v nemocnici na Mallorce. Rozsah zranění však stále není znám a sedmadvacetiletý hráč nyní odcestuje do Barcelony za specialistou.„Včera během zápasu jsem měl problém se zápěstím. Okamžitě jsem šel na magnetickou rezonanci do nemocnice v Palma de Mallorca. Výsledky nebyly tak jednoznačné a rozhodl jsem se jet do Barcelony, abych to zkontroloval u specialisty, “napsal Thiem na Twitter.
'Doufám, že v příštích dnech získám výsledky a jasnou diagnózu.'

Dominic Thiem má přinejmenším neutěšenou sezónu 2021. Rakušana celý rok sužovaly psychické a fyzické problémy, přičemž jeho nejlepším finišem byla semifinálová jízda v Madridu.Zranění zápěstí také zpochybňuje jeho účast ve Wimbledonu, který začíná příští týden. Po odstoupení Rafaela Nadala byl Dominic Thiemovi předán výsev první čtyřky na trávníku Slam.Sedmadvacetiletý hráč byl v prvním kole edice 2019 poražen Samem Querreyem, a tak má v Londýně spoustu bodů k zisku.

legrační tenisové míčky

„Doufejme, že to bylo zranění kapsle“ - fyzio Dominika Thiema Alex Stober

Dominic Thiem

Dominic ThiemDříve v úterý fyziológ Dominika Thiema Alex Stober prozradil, že Rakušan mu ‚zkroutil‘ pravé zápěstí. Stober však vyjádřil nejistotu ohledně toho, zda došlo k nějakému „strukturálnímu poškození“

„V tuto chvíli můžete jen hádat. Dominic utrpěl zranění zápěstí, což je druh zákruty, “řekl Stober. 'Nyní musíme v nemocnici objasnit, zda nedošlo k nějakému strukturálnímu poškození.' Nic dalšího se nedozvíme, až později.
'Doufejme, že to bylo jen zkroucení zápěstí s karpální kostí nebo možná zranění kapsle.' V tuto chvíli můžeme jen spekulovat, “připustil Stober.

Thiemovo poslední zranění by mohlo způsobit rozvrat jeho plánu. Začátkem tohoto týdne Rakušan potvrdil svou účast na hamburském European Open. Má také hrát plný antukový švih v Gstaadu a Kitzbuhelu.

Populární Problémy

Světová šestka bude po zbytek roku profesionální tenis vynechat, ale zatím se tohoto sportu nevzdává.

Jeden z životopisů Rogera Federera, Dave Seminara, nedávno odhalil některé zajímavé a neslýchané anekdoty o 39letém muži.

Zde je návod, jak sledovat hru Golden Knights vs Kings online bez kabelu.

Jak se připravit na běh. Běh je jedním z nejjednodušších cvičení na planetě a zvládne ho téměř každý. Vše, co potřebujete, je pěkný den a dobrý pár běžeckých bot, abyste mohli začít. Ale stále se musíte připravit, abyste získali maximum ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos dnešní předsezónní hry Bengals vs Bucs.