Přímý přenos Assuncao vs Moraes 2: Jak sledovat UFC Fortaleza onlineGetty Raphael Assuncao se pokusí podruhé porazit Marlona Moraese.

badmintonové předměty

Raphael Assuncao a Marlon Moraes, dva z nejlepších uchazečů o bantamovou hmotnost UFC, se v sobotu sejdou na odvetě na UFC Fight Night 144 ve své rodné Brazílii.

Assuncao vs Moraes je šestý na hlavní kartě, která začíná ve 20 hodin. ET. I když to nebude vysíláno na národní úrovni v běžné kabelové televizi v USA, můžete sledujte živý přenos celé bojové karty na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos zápasů Assuncao vs Moraes a každý další zápas Fortaleza na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Assuncao vs Moraes 2

V lednu komisařka UFC Dana Whiteová naznačila, že vítěz sobotního zápasu se stane nejlepším vyzyvatelem T.J. Dillashawův bantamový pás.

Podle něj je boj Assuncaa očividně [o titul] Novinky MMA . To je boj uchazeče č. 1.

Ale to bylo předtím, než Dillashaw selhal ve svém pokusu upustit na mušku a držet dva pásy. Odveta mezi Dillashawem a šampiónem muší váhy Henrym Cejudem by mohla titulní střelu vítěze dnešní noci pozastavit.

mokré tenisové míčky

Jsem odolný; Jsem si docela jistý, že mi to vyjde, řekl Assuncao MMAjunkie . Mám očekávání, že budu v boji o soupeření č. 1. Zmínil jsem a doufal jsem a byl jsem v této situaci mnohokrát. Snad to tentokrát vyjde. Právě teď je znovu na řadě Marlon Moraes. Na to se právě teď soustředím. Ale očividně v hloubi duše mám boj o soupeření.

Assuncao porazil Dillashawa v říjnu 2013, poté v červenci 2016 ukončil odvetu UFC 200 a zahájil sérii sedmi bojů, která trvala více než pět let. Zůstává jeho osamělou ztrátou při bantamové váze; je 13-1 ve váhové kategorii.

jak zlepšit tenis

Od té ztráty Assuncao vyhrál čtyři v řadě, včetně vítězství s rozděleným rozhodováním nad Moraesem na UFC 212 v červnu 2017. Nejnověji porazil Roba Fonta jednomyslným rozhodnutím na UFC 226.

Fyzické vlastnosti budou podobné, protože se fyzicky známe, ale jako bojovníci MMA se neustále měníme a zlepšujeme a do hry vstupuje mnoho faktorů, řekl Assuncao, podle MMAjunkie. Nemyslím si, že to bude přesný boj. Očividně to nebude přesný boj, ale dívám se na to, je to úplně jiný boj. Můj přístup je úplně jiný. Jeho přístup je pravděpodobně úplně jiný, takže jsem připraven na úplně nový boj.

Moraes se od této porážky odrazil tím, že přes rozdělené rozhodnutí završil Johna Dodsona. Poté skóroval z prvního kola knockouty Aljamaina Sterlinga a Jimmie Rivery, z nichž každý mu vynesl bonus Výkon noci.

Prostě musím ten boj vyhrát, víš? Moraes řekl o svém nadcházejícím záchvatu v an rozhovor s MMA Fighting . Buďte rozhodní a nenechte v hlavě soudce žádné pochybnosti. ... Jsem tu, abych bojoval s jedním z nejlepších v této divizi a dokázal všem, kdo je nejlepší.


Populární Problémy

Modrá obloha, krásné dny a vlnobití nejsou často spojeny s dnem v práci. Líbí se vám myšlenka výplaty za plavbu na lodi? Mnoho letních komunit a pobřežních oblastí je domovem rekreačních loděnic a ...

Jak posílit ramena doma. Nemusíte dělat žádné těžké zvedání nebo chodit do posilovny, jen abyste posílili ramenní svaly a zlepšili rozsah pohybu. Silná ramena jsou nezbytná, pokud chcete dělat jakýkoli jiný druh ...

Stát Arizona a St. John's se ve středu setkávají v první čtyřce. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Péče o psa vyžaduje hodně práce. Pokud však do toho vložíte úsilí, můžete být odměněni milujícím, blízkým vztahem. Pro vybudování pouta se svým psem je důležité věnovat pozornost jeho individuálním preferencím ...

Jak předcházet bolestem kolen během cvičení. Bolest kolen může být zdrojem bolesti nebo nepohodlí, zvláště pokud se snažíte udržovat aktivnější životní styl. Když na ně přiberete, můžete přijít na to, že vás bolí nebo ztuhnou kolena, ...

Trojice Chicago Med, Fire & PD je ve středu zpět. Zde je návod, jak sledovat každý pořad streamovaný online zdarma, pokud nemáte kabel.