Eastbourne International 2021: Bianca Andreescu vs Christina McHale náhled, head-to-head & prediction

Bianca Andreescu

Bianca Andreescu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Bianca Andreescu vs Christina McHale *

Datum: 22. června 2021

Turnaj : Viking International Eastbourne 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Eastbourne, Velká Británie

Kategorie : WTA 500

Povrch : Tráva

Odměna : 565 530 $

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Bianca Andreescu vs Christina McHale

Bianca Andreescu vstupuje do 2021 Eastbourne International na cestě za svou první výhrou v hlavní soutěži v kariéře na trávě. Mezitím její soupeřka, světová jednička 96 Christina McHaleová, doufala, že zaregistruje své první vítězství v hlavním tahu na tomto povrchu, protože ve Wimbledonu 2017 postoupila do druhého kola.

Andreescuův neblahý vztah se zraněními ji celý loňský rok vyřadil ze hry a nyní hledá, aby získala zpět svoji formu s titulem. Poprvé si poprvé zahrála tenis na travnatém hřišti minulý týden v Berlíně, kde v prvním kole ztratila těsný dvoumetrový výsledek s Alize Cornetovou.

Christina McHale

Christina McHale

McHale vstupuje do tohoto zápasu jako kvalifikace poté, co ve třech setech porazil semifinalistku Slamu Anastasiju Sevastovovou. Její letošní rekord vítězství a prohry je však zatím žalostný 1: 11.

Není nutné říkat, že tento týden by se Američan snažil tento počet vylepšit.

Bianca Andreescu vs. Christina McHale hlava-nehlava

Půjde o vůbec první setkání Biancy Andreescuové a Christiny McHaleové, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Predikce Bianca Andreescu vs Christina McHale

Bianca Andreescu

Bianca Andreescu

V tomto zápase můžeme očekávat nějakou rychlou střelbu, protože jak Bianca Andreescu, tak Christina McHale mohou vzít míč na vzestup. Proběhne mnoho agresivních základních výměn a výsledek bude pravděpodobně určen tím, kdo přijde s více vítězi.

Podání by mohlo být v tomto zápase významným faktorem. Andreescuová v Berlíně vykašlávala obrovské množství dvojchyb, což je něco, co si nemůže dovolit dělat na servírovaném povrchu, jako je tráva.

McHale naopak ztratila své podání jen dvakrát poté, co ve svém předchozím zápase proti Sevastovové shodila první set. Pokud si do tohoto zápasu odnese své sebevědomé podání, možná si proti světové č. 7 vytvoří nějaké šance.

To znamená, že McHaleho nedostatek formy a vítězství v letošním roce by mohl být ještě větším faktorem. Andreescu ví, jak využít slabiny svých soupeřek, a pokud čerpá ze svého běhu v Miami na začátku tohoto roku (kde se dostala do finále), Kanaďanka by měla být schopná projet cílem v úterý.

Předpověď: Bianca Andreescu vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Bob Hewitt si odsedí šest let ve vězení za počty znásilnění a sexuálních útoků.

„Ramy Youssef: Feelings“ představuje speciální debut HBO pro stand-up comedy pro vycházející hvězdu. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Zde je přehled o tom, jak sledovat McGregor vs Poirier 3 a všechny zápasy UFC 264 ve vaší televizi, Roku, Firestick, PS4, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Soupeři Auburn a Alabama se ve středu večer setkají na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Rakety a válečníci se dnes sejdou na vánoční zápas. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.