Jak sledovat film „911: Lone Star“ online bez kabelu

911: Lone Star Rob Lowe

LIŠKA

FOX debutuje a 911 spinoff s názvem 911: Lone Star Neděle 19. ledna ve 22 hodin ET/19:00 PT, žije ve všech časových pásmech, než se 20. ledna ve 20 hodin přesune na pravidelný časový úsek v pondělí. ET/PT. Ve spinoffu hrají Rob Lowe, Liv Tyler, Jim Parrack a Sierra Mcclain. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte kabelové předplatné.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

kde získat tenisové sukně

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (na většině trhů živě). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

kompresní pás na tenisový loket

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak umýt tenisky

Hulu s živou televizí

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


911: Lone Star PreviewHrát si

Seznamte se s kapitánem Owenem Strandem | Sezóna 1 | 9-1-1: LONE STAR Rob Lowe hovoří o své postavě Owen Strand v nové sérii FOX, 9-1-1: LONE STAR. Přihlaste se k odběru dalších klipů FOX: fox.tv/Přihlaste se k odběruFOX jako FOX na Facebooku: fox.tv/FOXTV_FB Sledujte FOX na Twitteru: fox.tv/FOXTV_Twitter Drama č. 1 FOX, 9-1-1, se rozšiřuje jeho dosah do města Austin, TX, s jeho vůbec prvním spin-off. 9-1-1: LONE STAR debutuje s ... 2020-01-10T22: 59: 55 000Z

Ačkoli 911: Lone Star je spinoff originálu 911 v hlavních rolích Peter Krause a Angela Bassett a také z myslí Ryana Murphyho, Brada Falchuka a Tima Mineara, působí na něj zřetelně odlišně, a to především díky skutečnosti, že mění nastavení z Los Angeles do Austinu. Minear nedávno řekl zimnímu tiskovému turné asociace televizních kritiků, že proto si vybrali Austin, na rozdíl od jiného velkého města.

Máte druh hipsterské kultury. Máte něco jako Modrá Amerika uprostřed Rudé Ameriky. Kolem Modré Ameriky máte červenou Ameriku. Má to tak nějak všechno a my jsme si jen mysleli, že uděláme grilovanou verzi show, řekl Minear.

Ale přestože má pořad jiný vzhled a dojem, stále se tvrdě pracuje na tom, aby zajistili, že budou co nejpřesněji představovat první respondenty, počínaje lékařským a požárním výcvikem pro jejich herce.

Nabídli mi tu část a myslím, že jsme začali točit o dva týdny později. Musel jsem tedy hodně rychle trénovat a vypadat, že vím, co dělám, říká hvězda Tyler, která hraje kapitánku záchranáře Michelle Blake.

velké malé lži sezóna 2 online zdarma

Pokračuje: Skvělá věc na show je spousta komparzistů a lidé ve scénách s námi jsou skuteční hasiči a záchranáři, takže to pro mě bylo úžasné, protože ve všech těch okamžicích mezi nimi na place mohu požádat o milion otázky a pozorovat. Všichni jsme absolvovali spoustu různých rozsáhlých školení a pozorování a měli jsme tak skvělý podpůrný systém od všech těchto úžasných profesionálů, takže nám to opravdu pomohlo a snažíme se jen naučit tolik, kolik můžeme a ctíme je, a ano. Učíme se za pochodu.

Lowe také hodně trénoval, ale říká, že to, co doopravdy zabarvilo jeho zkušenost, byla interakce s hasiči v Santa Barbaře během nedávných požárů a záplav v této oblasti.Hrát si

V Texasu je všechno větší | Sezóna 1 | 9-1-1: LONE STAR Větší výbuchy. Větší osobnosti. Větší nouzové situace. V Texasu je všechno větší. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy FOX: fox.tv/Přihlaste se k odběru dramatu č. 1 FOX FOX, 9-1-1, rozšiřuje svůj dosah na město Austin, TX, svým vůbec prvním spin-offem. 9-1-1: LONE STAR debutuje speciální dvoudenní akcí, která začíná v neděli 19. ledna po Mistrovství NFC a pokračuje v pondělí… 2019-12-13T22: 39: 48 000Z

Moje sousedství zažilo v posledních dvou letech strašlivé požáry, bleskové záplavy a ztráty na životech, takže jsem měl skutečné, skutečně těsné a osobní interakce s prvními respondenty. Nechal jsem je zinscenovat u mě doma. Krmila jsem je jídlem, říká Lowe.

Co pro mě bylo zajímavé a důležité, bylo, že vám někdo může říct, jak švihat sekerou nebo používat Čelisti života, a v seriálu máme lidi, kteří to dělají, ale opravdu mě zajímalo, proč tito muži a ženy dělají to, co dělají, co to pro ně znamená, jak chodí a spí ve špíně celé týdny, pokud na to přijde, natáhni hodiny a já jen doufal, že, jak řekla Liv, čest tomuto duchu, dodává Lowe. A pro mě to bylo jen náhoda, že jsem to měl ve svém vlastním životě. Byla to jakási dobrá náhoda pro přípravu postavy.

911: Lone Star premiéra neděle 19. ledna ve 22 hodin ET/19:00 PT na FOX, vysílání v přímém přenosu do všech časových pásem. Poté se přesune na pravidelný časový úsek, v pondělí ve 20 hodin. ET/PT.


Populární Problémy

Jak potit měděné potrubí. Pocení trubky je slangový výraz pro pájení trubky nebo spoje za účelem utěsnění nového spoje nebo opravy poruchy. Toto je základní instalatérský proces, který se často používá při zlepšovacích projektech. Pocení dýmky ...

Luke Garza a č. 5 Iowa zahájili ve středu sezónu proti NC Central. Je to na síti Big Ten Network, ale tady je návod, jak můžete sledovat, pokud nemáte kabel.

Havaj a BYU se v úterý setkají na Hawaii Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pohled na pět nejmladších mužských singlových šampionů v historii Roland Garros. Tři z hráčů v seznamu tak učinili v otevřené éře.

Rakety ilustrují třetí Newtonův zákon pohybu: „Pro každou akci existuje stejná a opačná reakce.“ První raketou mohl být dřevěný holub poháněný párou, který vynalezl Archytas z Tarentu ve čtvrtém století ...

V neděli večer má premiéru nový dokument „Seduced: Inside the NXIVM Cult“. Zde je návod, jak můžete sledovat celý filmový streaming online.