Palermo Open 2021: Danielle Collins vs Maddison Inglis náhled, head-to-head & prediction

Danielle Collins

Danielle Collins

jak hrát racquetball youtube

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Danielle Collins vs Maddison Inglis

Datum: 22. července 2021

Turnaj : Palermo Ladies Open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Palermo, Itálie

Kategorie : WTA 250

Povrch : Jíl

Odměna : 235 238 $

Náhled Danielle Collins vs Maddison Inglis

Nejlepší nasazená Danielle Collinsová se ve čtvrtek ve druhém kole 2021 Palermo Ladies Open utká s Maddison Inglis.

Collins musel ve svém otvíráku tvrdě bojovat proti německé kvalifikaci Katharině Gerlachové, v první sadě zachránil setboly, než zpečetil výhru 7-5, 6-3. Inglis se naopak přehnal kolem Giulia Gatto-Monticone 6-2, 6-3.

Collins má zatím dost smíšenou sezónu. Na žádném grandslamu se jí nepodařilo postoupit za třetí kolo, ale má za sebou několik semifinálových zakončení.

Američanka, která na začátku letošního roku podstoupila operaci endometriózy, byla minulý týden nucena odstoupit ze svého semifinálového zápasu na Hungarian Open.

Přesto vypadala ve svém úvodním zápase v Palermu ve slušném kontaktu a bude doufat, že přenese dynamiku hluboko do turnaje.

Maddison Inglis

Maddison Inglis

jak sledovat play -off nfl bez kabelu

Její čtvrteční soupeřka Maddison Inglisová našla většinu svého úspěchu na okruhu ITF. Její poslední titul ITF získal loni v Perthu a od té doby se snaží obnovit svou nejlepší formu.

S pouhými čtyřmi letošními výhrami losování bude světová č. 142 proti Collinsovi přerušena.

Danielle Collins vs Maddison Inglis proti sobě

Jediné setkání mezi Danielle Collins a Maddison Inglis se uskutečnilo v Sydney International v roce 2019, kde Američan zvítězil ve dvou těsných setech. Jejich vzájemný souboj je tedy 1: 0 ve prospěch Collinse.

Predikce Danielle Collins vs Maddison Inglis

Šance jsou silně nakloněny ve prospěch Danielle Collins. Američan však není v nejlepší fyzické kondici a Inglis se toho bude snažit využít.

Danielle Collins

Danielle Collins

Obě ženy od základní linie baví hrát agresivní značku tenisu. Ale Collins je z těch dvou silnější a to by mohlo přinutit Inglise, aby ve čtvrtek přijal jinou strategii. Australanka se bude muset pokusit promíchat věci s plátky a nájezdy do sítě, aby se pokusila vyhodit Američanku ze hry.

Podávání může být také velkým rozlišovacím faktorem. Collinsová získala 74% bodů při prvním podání během otvíráku a dvakrát se zlomila. Pokud jde o Inglis, získala při prvním podání žalostných 52% bodů a připsala si neuvěřitelných 14 brejkbolů.

Pokud má mít Inglis šanci vyhrát tento zápas, bude potřebovat pomoc Collinse. Američan ale v posledních týdnech vypadal solidně a měl by mít dost palebné síly, aby si podmanil Australana.

z čeho jsou vyrobeny tenisové rakety

Předpověď : Danielle Collinsová vyhrává ve dvou setech.

Populární Problémy

Vtipné gesto Robina Haaseho vyvolalo na stadionu slzy smíchu.

Toni Nadal ve své nejnovější rubrice pro El Pais zvážil porážku Rogera Federera s Hubertem Hurkaczem ve čtvrtfinále Wimbledonu a to, co budoucnost přinese Švýcarům.

Jak vyrobit masu. Pokud máte rádi mexické a latinskoamerické jídlo, je pravděpodobné, že jste měli maso, i když jste to nevěděli. Masa je kukuřičné těsto, které se používá k výrobě tortil, tamales a dalších chutných jídel, které obsahují náplně ...

No. 1 Clemson bere Syracuse sobotu doma. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

„Mountain Monsters“ je zpět na novou sezónu na novém kanálu. Zde je návod, jak sledovat streamování sezóny 6 online bez kabelu.

Oživení „Výměny manželek“ v roce 2019 je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody restartu online prostřednictvím živého přenosu.