Hopman Cup 2019, 3. den: Náhled, plán, čas a kde se dívat

Serena Williamsová a Frances Tiafoeová

Serena Williamsová a Frances Tiafoeová

Na stadionu Perth v Perthu dnes pokračoval Hopman Cup a fanoušci byli svědky toho, jak jejich oblíbené hvězdy v akci na hřišti.

Německo a Švýcarsko dosáhly komplexních vítězství 3: 0 nad Španělskem a Velkou Británií.

Švýcarka Belinda Bencicová začala pozitivně, když vyhrála svůj zápas proti Katie Boulterové ve dvou setech.

koupit tenisové rakety

Krátce na to zahájil Roger Federer kampaň v roce 2019 úderem britské Cameron Norrie. Švýcar Maestro vyslal Norrie 6-1, 6-1 za pouhých 57 minut. Při střelbě vypadal velmi pohodlně a pohyboval se velmi dobře.

Celkově v průběhu zápasu 5krát zlomil podání Norrie. Federer měl v první hře pomalý start, když zachránil 3 brejkboly. Odtamtud se však za ním nedalo ohlížet.

dívčí tenisové rakety

Kombinace Federer a Bencic ze smíšené čtyřhry také vyhrála svůj zápas ve dvou setech.

Mezitím Angelique Kerberová a Alexander Zverev museli tvrdě pracovat na svých vítězstvích, když vyhráli příslušné zápasy proti Garbine Muguruzaové a Davidu Ferrerovi ve třech setech. Zjistili však, že jejich smíšená čtyřhra je mnohem snazší, když vyhráli zápas ve dvou setech.

Německo i Švýcarsko jsou nyní na vrcholu svých příslušných skupin.


Třetí kolo zápasů se odehraje zítra od 10:00 AWST. Zítra bude jen jedna remíza mezi Spojenými státy americkými a Řeckem.

Zde je vše, co potřebujete vědět:


Zápas 1: Spojené státy americké vs. Řecko (skupina B)

Čas: 10:00 AWST (07:30 IST)

Spojené státy americké budou mít premiéru v roce 2019 zítra v Perthu, a poté se Serena Williamsová vrátí zpět na kurt. Třiadvacetinásobná grandslamová šampionka se letos vrátila po porodu svého prvního dítěte v roce 2017. Užila si dobrý běh a dostala se do finále Wimbledonu a US Open.

V prvním zápase nastoupí proti Řecku Marii Sakkari. Sakkari vyhrála svůj první zápas proti Katie Boulter.

nastavuje tenis

Mezitím se ve druhém zápase dne proti sobě postaví dvě vycházející hvězdy, přičemž Frances Tiafoe a Stefanos Tsitsipas jdou proti sobě.

Poslední zápas dne bude jako obvykle smíšená čtyřhra.

První zápas: Serena Williams (USA) vs Maria Sakkari (Řecko)

Druhý zápas: Frances Tiafoe (USA) vs Stefanos Tsitsipas (Řecko)

Třetí zápas: Tiafoe / Williams (USA) vs Tsitsipas / Sakkari (Řecko)

hodinky na skóre tenisu

Kde sledovat:

Všechny zápasy budou uvedeny na Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD a lze je také streamovat živě SonyLiv.

Populární Problémy

Patriots se ve čtvrtek utkají s týmem Washington Football v předsezóně. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Fanoušci byli v Madridu svědky zbrusu nového Davis Cupu a z nového formátu je spousta pozitiv.

Dědeček Novaka Djokoviče Zdenko Zagar hovořil o dietě a zdraví světové jedničky, ale domnívá se, že je příliš hubený. Zdenko Zagar také prozradil, že je silným kritikem Novaka Djokoviče.

Eko sportovec Dominic Thiem vyjadřuje svou lásku a starost o moře na Světový den oceánů prostřednictvím příběhu na Instagramu. Dominic Thiem je již nějakou dobu aktivním křižákem proti kontaminaci oceánů.

Jennifer Brady zahájí kampaň 2020 French Open proti 17leté Claře Tauson. Je to vůbec poprvé, co si ti dva na turné zahrají navzájem.

Serena Williams se nedávno zúčastnila E! Novinky '10 věcí !, série, kde celebrity sdílejí části svého osobního života se svými fanoušky.