Jak vytvořit kostým Hermiony Grangerové

Přestože jsou dny oblékání na oslavy vydání knih o Harrym Potterovi dávno pryč, nikdy nevíte, kdy budete muset vypadat jako kouzelník nejlépe! Se správným oblečením, typickými vlasy a minimálním líčením a kouzelnými doplňky můžete snadno vypadat jako Hermiona Grangerová. Začněte tedy a buďte plně připraveni na Halloween nebo na další kostýmní párty!

Část 1 ze 3: Vytvoření outfitu

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 1

  1 Noste bílou košili. Najděte si základní bílou košili s knoflíky.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 2

  2 Najděte sukni. Podívejte se na šedou nebo černou sukni, která vám sahá téměř ke kolenům. Záhyby jsou volitelné.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 3

  3 Vyberte si vestu a kravatu. Vyberte si vestu s výstřihem do V v šedé nebo černé barvě, kterou si oblečete přes bílou košili. Vyberte si kravatu v nebelvírských barvách (šarlatová a zlatá), kterou si vezmete pod vestu.
  • Místo vesty můžete také nosit zapínací svetr, zvláště pokud nebudete mít na sobě župan.


 4. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 4

  4 Vyberte si ponožky a boty. Hledejte podkolenky v jednobarevné barvě, například šedé nebo černé. Noste černé nebo hnědé boty v jednoduchém stylu, například Mary Janes nebo mokasíny.
 5. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 5

  5 Noste župan. Najdete ho v akademických knihkupectvích, obchodech s kostýmy nebo v charitativních a šetrných obchodech. Jen si najděte nějaký v pěkném stavu, protože Hermiona by neměla otrhané nebo obnošené róby.
  • Zeptejte se jakýchkoli právníků nebo akademiků ve vaší rodině, zda mají talár, který byste si mohli půjčit. Pokud ano, dávejte pozor, abyste k županu trvale nepřipojili bradavické insignie.
  reklama

Část 2 ze 3: Styling vlasů a líčení

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 6

  1 Rozhodněte se, jaký účes Hermiony chcete. Pokud zobrazujete mladší Hermionu, jděte do huňatého, poněkud velkého účesu. Pokud zobrazujete starší Hermionu, jděte na volné vlny, které mohou být připnuty na boku vaší hlavy.
  • Pamatujte, Hermiona má středně hnědé vlasy, takže se vyhněte světle hnědým nebo blonďatým barvám vlasů.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 7

  2 Upravte si vlasy. Pokud zobrazujete mladší Hermionu, vysušte ji a rozčešte si vlasy, abyste vytvořili spoustu objemu. Nepoužívejte lak na vlasy, ale nechte vlasy krepaté a rozpuštěné. Chcete -li snadno vytvořit vlnité vlasy, vetřete do mokrých vlasů pěnu, rozdělte vlasy na dvě části a každou část splétejte. Měli byste skončit se dvěma copánky stékajícími po stranách hlavy. Před rozčesáním nechte vlasy uschnout v copáncích. Vaše vlasy by nyní měly mít zkroucení a vlnění.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 8

  3 Udržujte make -up minimální. Hermiona není známá stylovým oblékáním a spoustou líčení. Místo toho udržujte svůj vzhled přirozený. Zvažte použití korektoru, základního pudru a trochu tvářenky. Bledě růžový lesk na rty použijte pro mladší Hermionu nebo matnou rtěnku pro starší Hermionu.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 9

  4 Naneste oční make -up, volitelně. Pokud zobrazujete starší Hermionu a chcete nosit oční make -up, použijte přirozené odstíny, například taupes nebo beiges, a vyhněte se oční linii. Použijte základní řasenku a udržujte oční líčení jednoduché.
  • Pokud se chystáte pro mladou Hermionu, vyhněte se jakémukoli líčení očí, ale zvažte vyplnění obočí, aby bylo křupavější.
  reklama

Část 3 ze 3: Výběr příslušenství

 1. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 10

  1 Noste knihy. Jednoduše jich můžete vzít s sebou nebo použít tašku na knihu. Určitě noste kouzelné knihy. Chcete -li to provést, vyberte několik knih a vytvořte pro ně obálky z hnědého řeznického papíru. Poté ozdobte obaly a vhodně je pojmenujte. Mohou to být například učebnice jako „mudlovská studia“, „věštění“ nebo „lektvary“.
  • Chcete-li použít tašku na knihu, nacpejte tašku téměř plnou předměty velikosti knihy. Skutečné knihy by byly příliš těžké. Zkuste použít malé, prázdné lepenkové krabice nebo čtvercové kusy polystyrenu pod několik skutečných knih, které jste ozdobili.
 2. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 11

  2 Noste obraceč času. Najděte malé přesýpací hodiny a položte je na zlatý řetízek kolem krku. Pokud můžete, najděte si prsten, který obepíná přesýpací hodiny. Toto bude obraceč času, kterým Hermiona chodila do všech svých tříd v 'The Prisoner of Azkaban'.
 3. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 12

  3 Připojte si k hábitu bradavický odznak. Vyrobte nebo kupte odznak v Bradavicích, který zobrazuje čtyři domy. Můžete také vyrobit stříbrný S.P.E.W. odznak, jako nosí Hermiona, na podporu Společnosti pro podporu dobrých životních podmínek elfů. Jednoduše použijte papír stříbrné barvy nebo natáhněte hliníkovou fólii na lepenku. Napište S.P.E.W. v dekorativním nápisu.
 4. Obrázek s názvem Vytvořit kostým Hermiony Grangerové Krok 13

  4 Noste hůlku. Můžete si koupit dřevěnou hůlku nebo si vyrobit vlastní. Pokud si plánujete vytvořit vlastní, rozhodněte se, jak realistické byste to chtěli být. Z srolovaného dekorativního papíru můžete vyrobit hůlku nebo si vyřezat vlastní. Ať už si vyberete cokoli, udělejte jí hůlku o něco méně než stopu dlouhou.
  • Zvažte přidání ozdoby, například vinné révy, na konec hůlky. Nechte to odrážet Hermioninu povahu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám dělat, když nemám správnou barvu vlasů nebo očí a nemohu nosit paruky ani kontaktní čočky? Barva vlasů a očí je opravdu minimální. Většina lidí ani nevěnuje pozornost barvě očí. Nejvýraznějšími rysy Hermiony jsou její inteligence a husté vlasy. Pokud můžete jednat chytře a nechat si vlasy rozcuchat, pak je dobré jít. Můžete být modrooká, blonďatá Hermiona nebo dokonce Afroameričanka Hermiona.
 • Otázka Co mám dělat, když nemohu získat šedé punčochy? Nejlepší je šedá, ale černá by byla dobrou náhradou. Rozhodně nenoste bílou.
 • Otázka Musím mít župan? Ne, róby nejsou nutné. Hermiona ne vždy nosí svůj hábit. Můžete se obléknout jako Hermiona do jejích mudlovských šatů. Je -li obzvláště horký den, můžete si obléknout uniformu, ale hábit nechte pryč; jen se ujistěte, že vaše uniforma je úhledná.
 • Otázka Co když si nesmíte barvit vlasy a máte blond vlasy? Na kostým si nemusíte barvit vlasy! Buď použij paruku, nebo buď jen blonďatá Hermiona. Hnědé paruky s kudrlinami lze zakoupit v obchodech s kostýmy nebo online; hledejte levné, protože to nebudete tak často potřebovat.
 • Otázka Jak udělám nebelvírský župan ve stylu Hermiony? Použijte starou maturitní róbu (třeba od rodinného příslušníka spořitelny) a prostě si našijte nášivku. Bude to vypadat jako skutečná věc.
 • Otázka Musím nosit make -up? Jsem příliš mladý a nevím, jestli mi to bude dovoleno. Karianna Woodová Ne, nemusíte mít make -up. Ve filmech nenosí příliš mnoho make -upu, takže líčení je volitelné.
 • Otázka Co mám použít, pokud nemám malou přesýpací hodinu? Nemusíte mít obraceč času. Hermiona používá pouze obraceč času v jedné z knih/filmů. Možná byste mohli nakreslit jeden.
 • Otázka Musím nosit vestu? Ne, pokud máte na sobě župan, protože pak byste vestu stejně neviděli.
 • Otázka Co když mám krátké vlnité vlasy? To je v pořádku, jen si vlasy trochu rozcuchejte nebo noste paruku.
 • Otázka Jak vytvořím obraceč času, když nemám přesýpací hodiny? Obraceč času je volitelný. Hermiona to má teprve ve třetím ročníku, takže se můžeš chovat, jako bys byla Hermionou v prvním ročníku.

Populární Problémy

Tento týden ATP tour Golden Swing míří do Buenos Aires na Argentina Open. Událost série 250 nabízí losování dvou hráčů ve 28 hráčích, přičemž první čtyři semena získají první kolo.

Pokud si vaše přítelkyně myslí, že se chováte příliš normálně, možná budete někdy muset zkusit působit trochu bláznivě. Zde je několik způsobů, jak to můžete zkusit. Vyberte si místo, kde se nebudete stydět. Podle toho, jak ...

Je to radostná zpráva pro Indii i Pákistán, protože hvězdný pár Shoaib Malik a Sania Mirza vítá chlapečka do rodiny Mirza-Malik !.

Western Union je služba pro přenos peněz a zpráv se sídlem mimo Spojené státy, s agenty po celém světě. Každý, kdo má zájem stát se novým agentem, se musí přihlásit a být přijat prostřednictvím sídla společnosti Western Union ....

Victor Estrella Burgos se stal nejstarším prvním vítězem titulu ATP.

Vytváření miniaturních verzí věcí pomocí jednoduchých materiálů je hračka. Pokud máte zahradu, ve které chybí jezírko a nemůžete získat to pravé, je vytvoření malého pryskyřičnatého jezírka zábavný a kreativní způsob, jak přidat terénní úpravě ...