Přímý přenos sezóny 6 „Fear the Walking Dead“: Jak sledovat premiéru onlineAMC Fear the Walking Dead Season 6Dnes večer je premiéra Se bojí chodící mrtvoly Sezóna 6 na AMC. Premiérový díl bude odvysílán ve 22 hodin. ET (21:00 CT).Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Se bojí chodící mrtvoly streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos AMC a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, show můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .loketní návlek na zánět šlach

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos AMC a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaAMC Premiere, která vám umožní sledovat všechny aktuální pořady AMC (a některé staré) na vyžádání a bez komerčního využití, jakmile (a někdy dříve) se vysílají živě, je k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku FuboTV . Může být součástí vaší bezplatné zkušební verze.

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, show můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

jak mohu sledovat uverse na svém notebooku

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte. Pokud zahrnete AMC Premiere, budete moci sledovat epizody z aktuální sezóny na vyžádání, kdykoli budete chtít.


Sling TV

Živý přenos AMC a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, show můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


AMC Premiere má premiérovou epizodu online dříve, než se začne vysílat v televizi

AMC Premiere streamuje nové epizody v neděli ráno, takže pokud jste viděli, jak o tom lidé mluví, než se to začne vysílat v televizi, tak proto. Pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné a zaplatíte navíc za AMC Premiere, můžete se na něj podívat také brzy, nebo pokud chcete, můžete epizodu sledovat živě, zatímco se nová epizoda vysílá v televizi na AMC.

Lidé, kteří jsou přihlášeni k odběru AMC Premiere, to uvidí se bojí chodící mrtvoly epizody brzy začínají v neděli ráno. Nějaký jiný Chodící smrt epizody seriálu jsou zveřejněny o 48 hodin dříve, ale Informoval Newsweek že AMC Premiere každý den zobrazuje pouze epizody FTWD o několik hodin dříve. Pokud si chcete službu nejprve vyzkoušet, můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžete také brzy sledovat AMC+, což je balíček, který obsahuje katalog nabízený AMC Premiere, plus speciální nabídky od Shudder, Sundance Now, IFC Films Unlimited a exkluzivních sérií.

AMC popisuje rozdíl mezi těmito dvěma službami tímto způsobem:

raketbal s rukama

AMC+ je balíček, který obsahuje všechny výhody AMC Premiere a mnohem více: prvotřídní kolekce Shudder, Sundance Now, IFC Films Unlimited - plus exkluzivní série a Ad Free přístup k uznávaným pořadům od AMC, IFC a SundanceTV.

AMC+můžete sledovat na Apple TV, Amazon Prime, Comcast Xfinity, Dish a Sling TV. Zatímco AMC Premiere je doplněk pro lidi s kabelovým předplatným, který již obsahuje AMC, AMC+ lze zakoupit samostatně prostřednictvím kanálů Apple TV nebo Amazon Prime Video Channels (navíc je k dispozici pro přidání k omezenému počtu kabelových plánů. )


Náhled „Fear The Walking Dead“

První epizoda z FTWD se nazývá Konec je začátek.

Zde je upoutávka ukázaná na Comic-Conu.Hrát si

Fear the Walking Dead Season 6 Comic-Con Trailer Nová sezóna se vysílá v AMC v neděli 11. října ve 21:00! Z čeho se nejvíc těšíte ?? Poslouchejte a přihlaste se k odběru našeho oficiálního podcastu Walking Dead Talk Dead to Me zde: bit.ly/TalkiTunes2Me Přihlaste se k odběru Skybound ► goo.gl/3u3aPi Staňte se Skybound Insider ► videos-insiders.skybound.com Podívejte se na web Skybound ► goo.gl /y7SIS2 Sledujte The Walking Dead na Instagramu… 2020-07-24T19: 10: 13Z

Sezóna 6 bude připravena spíše jako sezóna antologie, Informoval Digital Spy . Každá epizoda se zaměří jen na několik postav. To není úplně překvapující, vzhledem k tomu, že všechny postavy byly rozděleny, když skončila předchozí sezóna. Walking Dead vesmír má roční období zaměřené na formát antologie pro část ročních období dříve, ale nikdy ne pro celou sezónu.

džínový tenis

Digital Spy poznamenal, že každá epizoda bude mít také svůj vlastní žánrový pocit, přičemž jeden se bude cítit téměř jako show lovců odměn, jiný jako horor, jeden jako detektivní seriál a podobně.

Colman Domingo, který hraje Victora Stranda, řekl Den of Geek že se obával, že by o pořad nemusel být zájem s ohledem na vše, co se ve světě děje. Ale řekl, že poté, co dokončil natáčení sezóny, si to rozmyslel.

Řekl, že si nejprve myslel: Nikdo se na to nebude chtít dívat. Už jsme na tom špatném místě - budou tomu lidé chtít vidět zrcadlo? A pak jsem přišel na to myšlení, ano, lidé budou chtít show jako je ta naše, která se snaží najít naše lepší já, najít komunitu, najít agenturu. Jak přestavíme? Jak společně přestavíme s lidmi, kteří jsou jiní než my? Jak se spojíme se všemi těmito různými ideologiemi?

Maggie Grace, která hraje Al, řekla Denovi z Geeku, že si myslí, že si lidé s touto sezónou opravdu budou rozumět. Tolik lidí je kvůli pandemii odděleno a budou se vztahovat i k tomu, jak jsou odloučeny postavy.


Populární Problémy

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu 90denní snoubenec: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 15 s názvem „Nekonečný příběh“ se koná ve 20 hodin. ET.

Zde je návod, jak sledovat zápas hvězd NHL 2020 online bez kabelu.

ESPY 2020 vysílají v neděli večer. Pokud nemáte kabelové připojení nebo ESPN, podívejte se, jak sledovat živé vysílání show online zdarma.

Del Potro zakončil sezónu na turnaji ATP Tour.

Labradorští retrívři jsou přátelští, inteligentní a energičtí psi. Výsledkem je, že jsou nejoblíbenějšími psy ve Spojených státech. http://www.akc.org/news/the-most-popular-dog-breeds-in-america/ Udělejte si čas na výběr štěněte labradora ...