Jsem stejně šokován jako všichni ostatní, že jméno Novaka Djokoviče bude znovu zvoleno do Rady hráčů ATP: Bruno Soares

Novak Djovokic a Vasek Pospisil

Novak Djovokic a Vasek PospisilPětinásobný grandslamový šampion čtyřhry Bruno Soares prohlásil, že byl šokován, když viděl jména Novaka Djokoviče a Vaska Pospisila připravená ke znovuzvolení do Rady hráčů ATP.Novak Djokovič a Vasek Pospisil opustili Radu v srpnu kvůli velkým fanfárám, což vyvolalo široký odpor vládních orgánů. Oba hráči spolu s přibližně 60 dalšími zahájili těsně před US Open asociaci profesionálních tenistů nebo PTPA.Uvedeným cílem asociace je zlepšit stav hráčů na turné, přestože se mnozí domnívají, že Rada hráčů ATP již tomuto účelu slouží.

Nyní se však uvádí, že Novak Djokovič a Vašek Pospisil jsou připraveni znovuzvolení do Rady. Roger Federer, Rafael Nadal a Andy Murray jsou další (a očekávanější) jména na seznamu.Soares, bývalý světový hráč č. 2 ve čtyřhře a v současné době zařazený na 6. místě, je také součástí Rady hráčů. Hráči ATP odevzdají své členské hlasy v prosinci a o nové radě se rozhodne začátkem ledna.'Opravdu nevím, co se děje na PTPA.' Abych byl k nim upřímný, moc toho nevím. Není jako politická kampaň, že bychom slyšeli hráče mluvit o tom, co budou dělat, pokud budou zvoleni (do Rady hráčů ATP). Takže ano, myslím, jsem pravděpodobně stejně šokovaný a zvědavý, jako vy, chlapi, když oba před třemi měsíci odstoupili a pak znovu běželi. ' Řekl Soares v Londýně , kde se soutěží na finále ATP končícího sezonu.

Novak Djokovic a Vasek Pospisil byli vždy velmi aktivní v hráčské radě: Bruno Soares

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Bruno Soares, který se také uchází o znovuzvolení, nepředpokládá žádné problémy při spolupráci s Novakem Djokovičem a Vaskem Pospisilem, pokud budou znovu zvoleni. Soares tvrdil, že duo bylo v minulosti v radě velmi aktivní a že všichni členové pracují se stejným cílem - zlepšit podmínky pro hráče a profesionální okruh.„Nemyslím si, že by bylo‚ nepohodlné ‘, kdyby byli znovu zvoleni. Jsem tam, běžím. Myslím, Novak Djokovič a Vašek Pospisil, vždy byli v radě velmi aktivní. A je to pěkné. Je dobré mít lidi. Myslím, že to je cíl. Všichni v hráčské radě musíme tvrdě pracovat a rozhodovat o tom nejlepším z turné, “řekl Soares.
'V hráčské radě je nás deset.' Jsme zvyklí v určitých věcech nesouhlasit, a proto je 10 kluků, aby hlasovali a diskutovali a rozhodovali, co je nejlepší pro hráče a pro zájezdy, “dodal.

Novak Djokovič na své středeční tiskové konferenci v Londýně potvrdil, že ani on, ani Vašek Pospisil dobrovolně neuvedli svá jména pro znovuzvolení, ale že jejich jména navrhla velká skupina hráčů. Srb také potvrdil, že rada ATP uvedla, že žádný hráč nemůže být současně členem Rady hráčů a jakékoli jiné organizace, což znamená, že by nebyl způsobilý pro znovuzvolení, pokud je součástí PTPA.Populární Problémy

Uprostřed otázek týkajících se plánování jejích zápasů na US Open Maria Šarapovová řekla, že si ráda zahraje na parkovišti.

Jak prát flanelové listy. Flanelové povlečení je ideální pro chladné zimní noci a pro ty, kteří dávají přednost útulnější alternativě k tradičním bavlněným povlečením. Bez řádné péče však mohou snadno ztratit svou podpisovou měkkost. Nechat si...

Jak se připravit na konferenci o narovnání. Konference o narovnání se používají ve všech druzích soudních sporů, ale jsou velmi časté v případech rozvodů a zranění osob. Účelem konference je vyřešit spor způsobem, který ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.