Jak se dívat na Ohio vs Akron Basketball 2020

Hodinky Akron vs Ohio

Getty Ohio se v úterý ujme Akron.

Ohio University Bobcats (4-2) převezme Akron Zips (2-1) v Rhodes Arena v úterý.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Ohio vs Akron žít na ESPN+ přímo zde:

nejlepší tenisová raketa pro středoškoláka

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

šortky pod tenisové šaty

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Ohio vs Akron živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Preview Ohio vs Akron

Zips zažilo šest her zrušených již kvůli komplikacím COVID-19, což jim bránilo získat velký rytmus nebo dynamiku jako jednotka. Hlavní trenér Akronu John Groce se neomlouvá, ale zaznamenal potíže pomalejšího startu svého týmu minulý týden. Jsem jedním z těch, kteří si myslí, že se učíte jak z praxe, tak z her, Řekl Groce . Takže ty příležitosti tam nejsou. Jsou pryč. Jsou tím, čím jsou. Neexistuje nic, co bychom s tím mohli udělat. Můžeme ovládat pouze to, co je před námi.

suché tenisky v sušičce

Akron hrál Malone v sobotu, výhra 93: 83 poté, co zaostal v první polovině. Po celé sezóně vedl Akronu vedoucí bodový strážce Loren Cristian Jackson, který zaznamenal 34 bodů a zároveň zaznamenal double-double s 10 asistencemi.

Je to speciální dítě, speciální hráč, Groce řekl o Jacksonovi . Myslím, že je jedním z nejlepších hráčů v zemi, nejen v naší lize. A část toho, kdo je, jsou ty nehmotné věci. Jeho úroveň zkušeností, jeho vedení, komunikace, jeho stabilita s jeho povahou jsou obrovské.

tenisová raketa pro začátečníky wilson

Jackson a společnost budou čelit týmu Bobcats, který vyhrál dva po sobě, než se 13. prosince dostal do Marshallu, 81-67. Forward Dwight Wilson vedl cestu za Ohio, zaznamenal 24 bodů a vytáhl na 12 desek. Bylo to Wilsonovo třetí dvojité zdvojnásobení, ale to nestačilo. Bobcati stříleli jen 40 procent z podlahy a dopustili se 17 obratů.

Nezasloužili jsme si (vyhrát), trenére z Ohia Řekl Jeff Boals po ztrátě. Největší věcí byly obraty. Mnoho nevynucených obratů, které pro ně vedly k bodům. Ohio však získává 83,8 bodu na zápas, což je pozitivum pro postupující tým. Budou hrát tým Zips, který je také impozantní bodovací jednotkou, v průměru 88 bodů na zápas.

Přestože se Akron v této sezóně stále pokouší najít oporu, Bobcats také nehráli déle než týden, takže v této mohli velmi dobře zasáhnout kurt s trochou rzi.

Je to proces učení, je to proces růstu, řekl Boals. Budeme se muset i nadále zlepšovat. Prostě se z toho pouč.


Populární Problémy

„Zabijácké“ střely v tenise

Vánoční speciál CMA Country 2020 se koná v pondělí večer na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu.

Pokoušíte se projít klinickým testem CNA nebo CNA poskytuje pomoc někomu se slabou paží? Pokud jste to vy, tato instrukční sada vám pomůže při oblékání někoho se slabou paží a zároveň podpoří pohodlí pacienta, ...

V sobotu se na mistrovství světa žen v hokeji 2019 setkají vyhřívané soupeřky USA a Kanada. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Becker označil Serenu Williamsovou za největší ze všech a řekl, že Courtův rekord 24 úderů je na dosah. Němec také pochválil Serenu, že je vzorem pro pracující matky.

Daniil Medvedev zamkne rohy s Diegem Schwartzmanem ve svém závěrečném zápase každý s každým finále Nitto ATP 2020. Zápas je ve skutečnosti mrtvá guma, protože Medveděv si zajistil kvalifikaci do semifinále, čímž eliminuje Argentince.