Dominic Thiem znovu ukazuje svůj zájem o životní prostředí na Světový den oceánů

Dominic Thiem

Dominic ThiemSvětová trojka Dominic Thiem je právě teď nabízena jako největší vyzyvatel síly Velké 3. Je ale také vášnivým křižákem pro životní prostředí a při mnoha příležitostech o tom veřejně hovořil.Dnes, 8. června, je Světový den oceánů a Dominic Thiem využil příležitosti a poslal krátkou zprávu o jejich důležitosti pro naši planetu. V příběhu na Instagramu Thiem také vyjádřil naději, že můžeme soustředěným úsilím zachovat nedotčenou krásu oceánů.Světový den oceánů byl oficiálně uznán Organizací spojených národů a podporuje cíle udržitelného rozvoje oceánů a zároveň se snaží upozornit veřejnost na správu oceánů.

'Ahoj, lidi, dnes je Světový den oceánů a já jsem jen chtěl šířit zprávu o tom, jak jsou oceány důležité pro naši planetu,' řekl Dominic Thiem na začátku zprávy.

Označil v příběhu stránku Instoc společnosti 4ocean a dále poděkoval společnosti za jejich úžasnou práci při čištění našich oceánů.'Chci poděkovat společnosti 4ocean, protože odvádějí tak skvělou práci,' dodal Thiem.

4ocean je společnost se sídlem na Floridě, která vyrábí a prodává náramky a další oděvy z ekologicky udržitelného materiálu a poté zisky používá k odstraňování plastových a jiných odpadků z moří. Stránka společnosti Instagram uvádí, že z oceánů již odstranili 8,8 milionu tun odpadu.'Doufejme, že můžeme zachránit naše oceány a udržet je tak krásné, jako jsou,' řekl Dominic Thiem na konci zprávy.

Jak „nehoda“ vedla Dominika Thiema k příčině

Dominic Thiem ve Wimbledonu.

Dominic Thiem ve Wimbledonu.

Dominic Thiem začal své zkoušení s 4ocean náhodou, když narazil na společnost při procházení sítě.„Objednával jsem si jeden náramek, protože jsem si myslel, že je to pro opravdu dobrou věc. Nějak viděli, že to mám na sobě v Madridu, a dostali se do kontaktu se mnou, “řekl Thiem ATP .

Pro finalistu Australian Australian Open to byl okamžik, který mu změnil život, a začal se aktivněji angažovat v této věci.„Je to opravdu dobrá věc. Je to jeden z největších problémů, se kterými se v dnešní době potýkáme, se vším plastovým znečištěním. Miluji přírodu a snažím se to podporovat, kdykoli to jde. Opravdu doufám, že se zúčastním jednoho z jejich úklidů a pomoci. Byl by to pro mě opravdu sen, “řekl.

Dominic Thiem je oslavován jako ekologický sportovec za skutečný a aktivní zájem o problém plastového odpadu. Thiem spolu s kolegou tenistou Kevinem Andersonem často diskutovali o problému, který ohrožuje mořský život a budoucnost samotných oceánů.

Kevin Anderson se také zazelenal

Kevin Anderson se také zazelenal

Nejméně osm milionů tun plastového odpadu skončí každoročně v oceánech, což vážně poškozuje mořská zvířata, pobřežní turismus, bezpečnost potravin, lidské zdraví. Existují také studie, které ukazují souvislost mezi kontaminací oceánů a změnou klimatu.

Dominic Thiem ukazuje cestu a je možné, že další sportovci s velkým profilem budou následovat a zapojí se do boje za ochranu životního prostředí.

Populární Problémy

French Open: Simon bojuje za Hewittem; Ferrer, Raonic postupuje

Shaku Shaku je tanec ve stylu ulice, který poprvé začal v Nigérii, ale nyní se stal populárním po celém světě, kde jej předvádějí profesionální sportovci při oslavách mistrovství světa a dokonce i významné osobnosti, jako je prezident ...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak dnes sledovat živý přenos Senior Bowl 2021.

Dobrý pár sluchátek by měl poskytovat skvělou kvalitu zvuku, aniž by vás bolely uši nebo bolest v horní části hlavy. Pokud se setkáváte s nepohodlím, vyzkoušejte jednoduché hackování sluchátek, které mohou problém vyřešit, aniž byste obětovali ...

Když jdete nakupovat oblečení, zkoušíte jiné oblečení, ale je velmi nepříjemné, když se oblečení, které máte na sobě, obtížně obléká a svléká. Tato příručka vám řekne, co si vzít na sebe při nakupování. U obuvi hůl s nazouváky ....