Jak si být jistý kolem své tlačenice

Důvěra je skvělá, ale nečekejte, až se budete cítit sebevědomě, když dáte najevo svou zamilovanost. Přistoupit k někomu atraktivnímu je pro většinu lidí nervy, takže je pravděpodobné, že nikdy nebudete riskovat, pokud budete čekat, až se budete cítit naprosto klidní. Přímá komunikace „mám tě rád“, i když to děláš nešikovně, je jedním z nejlepších způsobů, jak budovat přitažlivost.

Metoda 1 ze 2: Zachování pohody

 1. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 1

  1 Buď sám sebou. Pokud pro zvýšení sebevědomí děláte jen jednu věc, udělejte to. Snažte se nespadnout do pasti změny normálního chování, abyste zapůsobili na svou zamilovanost. To je špatný nápad z několika důvodů. Nejprve na vás vyvíjí tlak, abyste byli někým, kým nejste, což může přispět ke stresu, protože na to nejste zvyklí. Za druhé, to dává vaší lásce falešnou představu o tom, kdo jste. To může vést ke zmatku a bolestným pocitům, když akt upustíte. Na druhou stranu, pokud jste k sobě věrní, nemusíte se starat o to, že budete lhát rovnou.
  • Tato základní myšlenka se může rozšířit na věci tak jednoduché, jako jsou příležitostné konverzace. Pokud například vaše zamilovanost říká, že film milují Klub rváčů a vy jste to neviděli, neříkejte 'Já taky!' pokusit se zapůsobit. Tím se dostanete do rozpaků, pokud se například váš zamilovanost zeptá, jaká je vaše oblíbená část.


  Odpověď odborníka Q

  Na dotaz, 'Co když se kvůli nervům snažím být sám sebou?'

  Jessica Engle, MFT, MA

  Vztahová koučka Jessica Engleová je vztahová koučka a psychoterapeutka se sídlem v San Francisco Bay Area. V roce 2009 založila Bay Area Dating Coach poté, co získala magisterský titul z poradenské psychologie. Jessica je také licencovanou terapeutkou pro manželství a rodinu a registrovanou dramatickou terapeutkou s více než 10 lety zkušeností. ODBORNÁ RADA

  Jessica Engle, ředitelka Bay Area Dating Coach, odpověděla: „V některých případech může být užitečné říci, co se děje, například:„ Je pro mě těžké relaxovat a být sám sebou, ale mám zájem být k tobě skutečný a upřímný. “ Někdy stačí pojmenovat, s čím bojujete může skutečně snížit tlak.

 2. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 2

  2 Vypadejte co nejlépe, ale neobtěžujte se svým vzhledem. Ve velkém schématu věcí je vzhled pouze jednou, poměrně mělkou částí toho, co někoho přitahuje k někomu jinému. Vynaložení trochu většího úsilí na váš vzhled však může být velmi užitečné, pokud vám pomůže udržet si sebevědomí na vysoké úrovni. Pokud víte, že vaše tlačenice bude kolem, zvažte, že strávíte každé ráno trochu času tím, že se dáte dohromady. Milovat způsob, jakým se díváte do zrcadla, vám pomůže cítit se o sobě později pozitivně.
  • Nikdy však nebudete chtít trávit příliš mnoho času starostmi o to, jak vypadáte. Pamatujte si, že vaše láska vás pravděpodobně bude líbit pro vaši osobnost, ne pro to, jak vypadáte. Zdůrazňování toho, zda vypadáte perfektně nebo ne, jen sníží vaše sebevědomí a ztěžuje vám jednat přirozeně, když jste kolem své tlačenice.
 3. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 3

  3 Používejte sebevědomou řeč těla. Způsob, jakým se nosíte, může mít velký vliv na to, jak sebevědomě vypadáte - a cítíte se. Při sezení nebo chůzi mějte ramena vzadu, hlavu mírně zvednutou a hrudník mírně vystrčený. Především noste nóbl úsměv. Lidé obecně mnohem častěji začínají konverzovat s lidmi, kteří vypadají přátelsky a otevřeně.
  • Na druhou stranu, „nervózní“ chování může způsobit, že budete vypadat a cítit se méně sebevědomě. Zkuste se vyvarovat fušování do vlasů, kousání nehtů a podobným gestům.
 4. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 4

  4 Představte si ho jako obyčejného člověka (ne modlu). Když jste do někoho úplně zamilovaní, snadno zapomenete, že je to obyčejný člověk. Kromě věcí, které je dělají úžasnými, mají drtí stejně jako vy nedostatky, strachy a nejistoty. Jsou to složití, nedokonalí lidé, takže o nich nepřemýšlejte jako o filmových hvězdách nebo královských hodnostech. Místo toho na ně zkuste myslet stejným způsobem jako na jakékoli příležitostné seznámení.
  • To je zvláště důležité, pokud s touto osobou nakonec navážete vztah. Dříve nebo později, pokud spolu strávíte dostatek času, najdete o sobě věci, které se vám nelíbí. To může být velmi nepříjemné poznání, pokud máte představu, že vaše drahá polovička je dokonalá.
 5. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 5

  5 Nepřemýšlejte nad věcmi. Zkoumání každé jednotlivé akce, kterou provedete kolem své zamilovanosti (nebo které vaše láska udělá kolem vás), je jistý ohnivý způsob, jak ze sebe udělat nervózní trosku. Je pravděpodobné, že si vždy nevyberete perfektní věc, kterou byste řekli nebo udělali, když jste poblíž svých přátel a rodiny, takže není důvod se tím trápit, když jste ve své tlačenici. Je ironií, že zdůraznit každou jednotlivou věc, která se stane, to prostě udělá více pravděpodobně uděláte chybu, takže zůstaňte v pohodě!
  • Pokud během rozhovoru zjistíte, že si říkáte: „Proboha, proč řekl jsem to právě? ', uvolněte se. Většina drobných chyb zůstane zcela bez povšimnutí. Pokud tomu tak není, může je vaše zamilovanost dokonce považovat za zábavné. Většina lidí se kvůli menšímu přešlapu neurazí ani nezlobí. Kromě toho, pokud ano, nejsou dobrým drtícím materiálem.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Dělejte krok s důvěrou

 1. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 6

  1 Trochu flirtujte, abyste otestovali vody. Flirtování je skvělý způsob, jak posoudit, zda vaše zamilovanost opětuje vaše pocity. Existuje mnoho různých způsobů, jak flirtovat. Můžete například zkusit jemně škádlit svou zamilovanost o chybě, pokud budete mít věci dobromyslné. Můžete také zkusit dodat laskavý kompliment nebo jemné narážky, když spolu mluvíte. Dotek je také dobrý nápad - zkuste natáhnout ruku a dotknout se ramene, když řekne něco, co vás například rozesměje. Pokud vaše zamilovanost jde ruku v ruce s vaším flirtováním nebo ji vrací, je to dobré znamení.
  • Podívejte se na naše flirtující článek pro mnoho dalších tipů.
 2. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem své tlačenice Krok 7

  2 Strávte spolu trochu času, než se rozhodnete. Nárazy nejsou vždy logické. Pokud vás uchvátí něčí pohled a sebevědomí, můžete se do této osoby zamilovat, než budete mít dobrou představu o tom, kdo tato osoba je. Nechcete na někoho udělat krok, abyste později zjistili, že jste ne tato osoba je skutečně přitahována, takže zkuste strávit alespoň trochu času společně (sami nebo ve skupinách), než se vrhnete do toho.
  • Pokud jste nervózní z trávení příležitostného času se svou zamilovaností, vyberte si aktivity, o kterých víte, že jste dobří. Vaše přirozená sebedůvěra vám usnadní interakci. Pokud jste například dobří v tenise, můžete napadnout svou zamilovanost do několika přátelských salv.
 3. Obrázek s názvem Buďte si jistí kolem své tlačenice Krok 8

  3 Buďte přímí se svými záměry, ale mějte věci ležérní. Bez ohledu na to, jak sebevědomí jste, může stát, že se rozdrtíte, způsobit velké motýly. Dobrým způsobem, jak situaci „zneškodnit“, je udělat z vaší žádosti příležitostnou žádost. To odbourá určitý tlak - vaše zamilovanost se nerozhoduje, zda vám dá najevo svou nehynoucí lásku, ale rozhodne se, zda spolu stráví trochu času.
  • Ještě ani nemusíte vychovávat myšlenku romantiky. Můžete se například jednoduše zeptat svého zamilovaného: 'Hej, chceš si jít po škole dát nějaké mexické jídlo?' Pokud se na první schůzce setkáte s věcmi, můžete začít naznačovat, že byste chtěli být více než přáteli.
 4. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem svého rozdrcení Krok 9

  4 Nepřikládejte přílišnou váhu odpovědi na svou tlačenku. Drtiče nejsou konec světa. Snažte se nenechat se příliš investovat do výsledku, když se zeptáte, jak jste naštvaní. Za prvé, „ne“ s vámi nemusí mít nic společného - jednoduše mohou existovat další závazky, které romantiku znemožňují. Důležitější je však skutečnost, že na názoru jedné osoby na vás nezáleží. Zamilovaní přicházejí a odcházejí, takže nenechte jednoho určit, co si o sobě myslíte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se cítíte nervózní, dýchejte. Může to znít jednoduše, ale několik hlubokých a pomalých nádechů může zklidnit vaši srdeční frekvenci a dodat další kyslík do vašeho krevního oběhu. Po několika sekundách se budete cítit méně panicky.
 • Pamatuj si to vy jsou pro vás důležitější než vaše zamilovanost. I když je v pořádku si trochu promluvit o své poslední lásce, připomeňte si, že máte co nabídnout a že osoba, se kterou skončíte, bude mít štěstí, že vás bude mít.
 • Pokud vás při představě konverzace se svým rozdrcením otřese v botách, může být dobrý nápad věnovat trochu času přípravě. Udělejte si pár konverzačních témat, která můžete vytáhnout z kapsy. Nesnažte se je příliš generikovat, například „Co počasí?“ Můžete dokonce požádat své přátele, aby provedli malý průzkum a dozvěděli se o některých svých zájmech. Sport, hudba a pop kultura je obvykle docela běžná věc.

reklama

Populární Problémy

John Isner se stal 11. mužem v otevřené éře, který získal šest a více titulů na jednom turnaji, když ve finále Atlanta Open 2021 v neděli porazil Brandona Nakashimu.

Redaktor Sports Illustrated Swimsuit M.J. Day vyšel na podporu Naomi Osaka v důsledku japonské online plivance s americkou novinářkou a televizní moderátorkou Megyn Kelly.

Jak jíst Jicamu. Dobře, koupil jsi jicama v obchodě a nevíš, co s tím dělat. Tuto oblíbenou kořenovou zeleninu lze jíst mnoha různými způsoby a je vynikající, chutná jako kříženec jablka a bramboru ....

Grigor Dimitrov se v pátek utká se známým nepřítelem Milošem Raonicem v poutavém čtvrtfinálovém střetu v Antverpách. Bude to šesté setkání mezi těmito dvěma hráči, přičemž Dimitrov v současné době vede hlavou 2: 2.

Č. 6 Houston začíná v úterý konferenční hrou domácím zápasem proti Temple. Zde je návod, jak hru sledovat.