Swiss Indoors 2018: 5 hráčů, na které si dejte pozor

Marin Čilič

Marin ČiličPoté, co jsme byli svědky několika zajímavých soutěží na nedávno skončených Shanghai Masters, Kremlin Cup v Rusku, Stockholm Open, European Open v Antverpách, se nyní pozornost přesouvá do Basileje ve Švýcarsku. Ano, ATP Swiss Indoors právě začíná.Roger Federer sestoupil v chorvatském Borna Coric v semifinále Shanghai Masters, ale švýcarská legenda znovu ukázala, proč je stále považován za nejlepšího, protože 37letý muž předvedl odhodlané výkony.Roger Federer loni turnaj vyhrál a bude se těšit na zopakování svých loňských výkonů v Basileji. Turnaje se nezúčastní Novak Djokovič, který vyhrál Shanghai Masters, když ve finále porazil Bornu Coric z Chorvatska. Jak víme, akce ATP poskytují hráčům dokonalou platformu pro získání tolik potřebného tréninku před jakoukoli grandslamovou událostí nebo jakoukoli jinou významnou událostí ATP, a Swiss Indoors se nebude lišit.

Turnaj bude bez některých těžkých vah kromě Novaka Djokoviče, jako jsou Rafael Nadal a Andy Murray. Nadal je venku se zraněním, zatímco Andy Murray oznámil, že se v probíhajícím kalendářním roce nezúčastní žádného z turnajů. Hraní ve Švýcarsku bude Federera motivovat, aby se měl dobře, protože domácí fanoušci budou určitě fandit svému místnímu hrdinovi.Federer bude opět v centru pozornosti, aby získal titul, ale mohl by čelit zkoušce proti Marinovi Cilicovi a Alexandru Zverevovi. Kromě nich dá turnaj některým méně známým hráčům tolik potřebnou šanci zazářit na nejvyšší úrovni. Jak víme, události ATP přinesly překvapivé vítěze a tento turnaj nebude jiný.Podíváme se na 5 takových hráčů, kteří by mohli být uchazeči o turnaj.


#1 Alexander Zverev

Alexandr Zverev

Alexandr ZverevAlexander Zverev byl nabízen jako další velká věc na tenisovém okruhu, ale Němec své vyúčtování nesplnil. Mnozí si myslí, že Němec může potřebovat ještě nějaký čas na rozvoj temperamentu, který potřebuje k vyniknutí, zejména ve vyřazovacích kolech, kdy má Němec tendenci být trochu nervózní.Zverev má také tendenci být během kolísavých situací trochu nevyrovnaný. Osivo číslo 5 uvedlo, že hraní více takových akcí mu pomůže připravit se na grandslamové akce. Dvaadvacetiletý mladík vyhrál Madrid Masters v květnu tím, že ve finále porazil Dominica Thiema a v březnu a květnu byl vicemistrem mistrů Miami Masters a Rome.

V dubnu také vyhrál bavorské mezinárodní tenisové mistrovství. Jeho přesná základní hra občas soupeře vyvedla z míry. V červenci také vyhrál Washington Open, když ve finále porazil australského Alexe De Minaura.

Jeho chraplavé podání může překonat jeho soupeře, zatímco on má tuto schopnost překvapit své soupeře rychlými podáními. Zverevovy bekhendové údery jsou považovány za jeho hlavní sílu a je to oblast, kde může být Němec pro své soupeře velkou hrozbou.

Populární Problémy

Pokud žijete v USA a nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat „Transplantaci“ online nebo na vyžádání online.

Kentucky basketbal začíná v pátek na EKU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Pokud si vaše přítelkyně myslí, že se chováte příliš normálně, možná budete někdy muset zkusit působit trochu bláznivě. Zde je několik způsobů, jak to můžete zkusit. Vyberte si místo, kde se nebudete stydět. Podle toho, jak ...

Nilagang Baka je polévka na filipínském vývaru s hovězím masem. Obvykle má také cibuli, brambory a pechay. Někteří lidé také rádi přidávají další položky, jako je kukuřice, banány saba nebo dokonce zelí. Https://www.angsarap.net/2014/0 ...